DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Antyklerykalny homoseksualista w roli autorytetu TVP Info. Robert Biedroń u Michała Rachonia

Antyklerykalny homoseksualista w roli autorytetu TVP Info. Robert Biedroń u Michała Rachonia
Biedroń i Rachoń. Screen: vod.tvp.pl.

Gdy kilkanaście dni temu w programie Michała Rachonia „Woronicza 17” pojawił się Adrian Zandberg ze skrajnie lewicowej partii Razem można było odnieść wrażenie, że w zarządzanej przez ludzi PiS telewizji publicznej zrezygnowano z pewnych zasad doboru uczestników audycji. Wyemitowany w środę program „Minęła 20” rozwiał wszelkie wątpliwości. Teraz widać wyraźnie. W TVP obowiązuje jedna zasada: nie ważne kto, ważne, że przeciw PO.

 

A że kariera polityczna homoaktywisty Roberta Biedronia poszła w kierunku walki z obozem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, to też „tęczowy” polityk został zaproszony przez Michała Rachonia do studia Telewizji Polskiej.

 

Fałszywa prawica kolejny raz udowadnia, że nie liczą się zasady moralne, a jedynie władza. Chęć pokonania środowiska liberalnego zaowocowała konsekwentnym zapraszaniem polityków skrajnej lewicy, którzy mogą odebrać część poparcia koalicji PO-N. Michał Rachoń – ten sam, który co czwartek zaprasza Wojciecha Cejrowskiego do rozmowy rozpoczynającej się od słów „Szczęść Boże” – tym razem zaprosił homoseksualnego aktywistę.

 

Środowa audycja rozpoczęła się od zacytowania krytycznych wobec PO słów Roberta Biedronia m.in. w sprawie… zakazania organizowania homoparady w Lublinie. Dokonał tego prezydent miasta związany z Platformą.

 

Dalej Biedroń w szatach moralnego autorytetu atakował PO za skandaliczne słowa prezydenta Legionowa i chwalił PiS za wprowadzenie dwukadencyjności w samorządzie. Nie zabrakło również okazji do pokazania się w roli fachowca zainteresowanego codziennymi problemami Polaków. Odcinał się przy tym od walki dwóch politycznych obozów w sprawie Sądu Najwyższego. Prezentował się jako wierny obrońca demokracji, zwracając jednocześnie uwagę, że społeczeństwo bardziej interesuje się sprawnym orzekaniem przez wymiar sprawiedliwości.

 

Mam nadzieję na kolejne spotkanie z Robertem Biedroniem i dokończenie tej rozmowy, bo pytań jest cała masa – nie tylko dotyczących sądownictwa – zakończył rozmowę Michał Rachoń.

 

Do sprawy zaproszenia homoaktywisty przez Telewizję Polską odniósł się były poseł Krzysztof Bosak. „Dobrze rozumiem, że pisowskie TVP do krytyki seksizmu zatrudniło czołowego geja, który gdy byłem młodym chłopakiem to w tabloidach deklarował, że chętnie umyłby mi plecy i który przy wielu okazjach sypał publicznie i niepublicznie jakieś obleśne aluzje? Gratulacje prawico!” – napisał na Twitterze parlamentarzysta z LPR.

 

 

Tymczasem Biedroń to nie tylko polityk, który swoją karierę oparł na homoseksualizmie. Popiera aborcję i legalizację związków osób tej samej płci. Ponadto, jak na lewicowca przystało, jest antyklerykałem.

 

Czwartkowa „Rzeczpospolita” podała, że jednym z postulatów programowych Roberta Biedronia jest likwidacja Funduszu Kościelnego. I takiego człowieka – w trakcie emisji antyklerykalnego filmu „Kler” – w roli eksperta przedstawia telewizja finansowana z pieniędzy publicznych.

 

 

Źródło: TVP Info / „Rzeczpospolita”

MWł

 

 

Polecamy również:

Kto będzie twarzą rewolucji w Polsce?

 

 

  


DATA: 2018-10-11 12:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Tylko czekać jak w tvpis=tvn ogłoszą poparcie narodowe dla Biedronia na poziomie 80%. Rachoń bardzo się stara.
ponad 1 rok temu / PL
 
Taka jest polityka. Marek Jurek chciał działać w białych rękawiczkach i gdzie jest teraz?
ponad 1 rok temu / Arnold
 
Najpierw prezydent miasta, a potem prezydent III RP. Nie może zostać wybrany? Ależ może, i to w stylu koncertowym.
ponad 1 rok temu / Salus
 
Pan Rachoń zapomniał dzięki komu zaistniał. Podobnie pan prezes Kurski. Warszawka kształtuje ich gusta. Mają słuchaczy za >wsioków< i dlatego zapraszają skandalistów, robiąc im reklamę i samemu się dobrze bawiąc. Dziś nie ma wyboru albo prymitywne -polityczne programy info albo rozrywka w stylu disco polo. O przepraszam, został jeszcze Redaktor Bałembowski [wPolsce.pl] i JEGO CIEKAWI GOŚCIE gdyby nie On to odbiornik TV do śmieci.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
PiS razem z Biedroniem chrystianizują zepsutą Europę. Biedroń na pewno jest katolikiem otwartym zatem nic w tym dziwnego. Dziś każdy jest katolikiem. Jedni są otwarci, inni zamknięci. Wielu katolików otwartych z PiS obecnie uznaje aborcję za prawo człowieka to dlaczego Rachoń nie może nawiązać stosunku z Biedroniem.
ponad 1 rok temu / normalka
 
Rewolucja kulturowa że wszystkimi jej zagrożeniami jest promowana przez PiS w celu jej wdrożenia a nie potępienia. Na niby gender, homo, aborcję promuje PO, ale PiS nie przeciwdziała i nie potępia. Drobnymi kroczkami przekonuje jakoby była to normalność. Tolerancja w telewizji, lekturach dla dzieci, w szkolnych, filmach, teatrze. Kolejne pokolenie będzie uważało że wszystko jest ok. @Marek: jak tak dalej pójdzie nie będziesz oglądał nic w telewizji, wszystko będzie zboczone. PiS robi to dla utrzymania władzy. Unia postawiła PiSowi taki warunek jeśli nie chcą być wymienieni na PO. Nie widzisz jak się przepoczwarzają ?
ponad 1 rok temu / myśleć
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.