DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Ambasady Stanów Zjednoczonych bez pozwolenia na wywieszanie tęczowych flag. Ale tylko pozornie

Ambasady Stanów Zjednoczonych bez pozwolenia na wywieszanie tęczowych flag. Ale tylko pozornie
fot. flickr.com
#USA    #LGBT    #AGENDA    #ADMINISTRACJA    #DYPLOMACJA    #DONALD TRUMP

Administracja Donalda Trumpa nie zezwoliła amerykańskim ambasadom na wywieszanie tęczowych flag w ramach „miesiąca dumy”. Zakaz dotyczy jednak tylko oficjalnych masztów flagowych – dyplomaci mogą wywieszać flagi w innych miejscach. Niektórzy z nich znaleźli także inne sposoby na wyrażanie swej aprobaty dla środowisk LGBT.

 

W zeszłym tygodniu kilku dyplomatów na antenie stacji NBC powiedziało o odmowie administracji Donalda Trumpa wobec próśb o wywieszenie tęczowych flag w ramach „miesiąca dumy”. Zakaz wywieszania flag wyrażających aprobatę dla środowisk wspierających dyktat LGBT otrzymały amerykańskie ambasady w Brazylii, Niemczech, Izraelu i na Łotwie. Z otrzymanych instrukcji wynika, że flagi nie mogą wisieć na oficjalnych masztach, jednak dozwolone jest ich wywieszanie w innych miejscach, np. na ścianie budynku.

 

Z tak skonstruowanego „zakazu” skorzystała ambasada w Niemczech. „Flagi dumy będą wisieć w tylu miejscach, w ilu tylko będzie możliwe” – powiedziała rzecznik placówki dyplomatycznej. „Uznanie przez naszego prezydenta Miesiąca Dumy oraz jego tweet zachęcający do naszej kampanii dekryminalizacyjnej, wywołał we mnie jeszcze większe poczucie dumy, by ponownie przejść ulicami Berlina w paradzie, wywiesić na ścianie ambasady wielki baner, zaprosić wielu gości do naszej placówki, oraz wywiesić flagę gejowskiej dumy” – powiedział amerykański ambasador w Niemczech, homoseksualista Richard Grenell.

 

Wiele ambasad ominęło zakaz i udzieliło poparcia dla postulatów środowisk promujących dyktat LGBT w inny sposób. W Korei Południowej i Indiach na ścianach ambasad wywieszono kotary w tęczowych barwach. Podobnie zachowali się przedstawiciele amerykańskiej misji dyplomatycznej w Nepalu.

 

31 maja Donald Trump poparł dla inicjatywy „Pride Month” (ang. miesiąca dumy). W polityce zagranicznej kontynuuje dzieło swojego poprzednika, Barracka Obamy, który jako pierwszy zezwolił na wyrażanie poparcia dla tęczowych postulatów w ten sposób.

 

Źródło: lifesitenews.com

PR      


DATA: 2019-06-11 11:14
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Życzliwy czy My jesteśmy członkiem NATO drugiej kategorii, że jako jedyni mamy płacić krocie za amerykańskie bazy? Zagrożenie atakiem Rosji jest sztuczne. W dającej sie przewidziec przyszłosci nie widze możliwości ataku Rosji na NATO. Sojusz z banderowską Ukrainą jest skandalem, w polskim Lwowie czci sie ludobójców Polaków banderę, a my ich wspomagamy, jak można? Nie bedziemy potęgą, ale powinniśmy mieć chłodną głowę prowadzić zrównowaoną politykę i nie być nastawieni tylko na Amerykę, bo USA nas wykorzystuje a nie traktuje jak partnera. Jesteśmy relatywnie biednym krajem, a wydajemy na zbrojenia krocie. To strata kasy.
5 miesięcy temu / Michu.
 
Michu...jako że nasze położenie między Niemcami a Rosją się nie zmieniło i polska Targowica niemiecko- sowiecka nadal aktywna to w najgorszym przypadku braku Niepodległosci wolę żyć w 51 stanie USA niż w Putinowskim raju degeneracji... A sny o potędze skończyły się w XVII wieku
5 miesięcy temu / Życzliwy
 
"Normalni homoseksualiści" powiadasz - znasz takich?
5 miesięcy temu / @Teddy
 
Jeszcze kilka lat temu kompletnie nie zwracałem uwagi na HOMO. Dzisiaj, po aktach indoktrynacji wymiotuję nimi. Rozumiem, że o to im chodziło - wzbudzić w ludziach awersję i stworzyć pozory walki o dobre imię. Czy aby to nie stara metoda Żydów? - wmówmy ludziom, że nas nie znoszą a na tym zbudujemy naszą wielkość.
5 miesięcy temu / martinic
 
Flagi bezwstydu...
5 miesięcy temu / uzytkownik123
 
Geje i Lisbijki to jakiś nowy standart. To ptomocja zboczeń a nie kwestia żądania szacunku. Ja mogę splunąć na te ambasady i natarczywość chorej tęczy. Tylko normalbi homoseksualiści na tym cierpią bo z ich sexualności robi się widowisko.
5 miesięcy temu / Teddy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.