Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Agenda 2030. Nowy porządek świata #6. ROZWÓJ TOTALNY


Odtwórz w YouTube
 

RÓWNOWAGA. Osiągnięcie stanu stabilności i spokojne życie. Zrównoważone życie! Wszystko ma być zrównoważone…, bo „Cele Zrównoważonego Rozwoju i powiązane z nimi zadania są współzależne i niepodzielne oraz zapewniają równowagę pomiędzy trzema aspektami zrównoważonego rozwoju: gospodarczym, społecznym i środowiskowym”. Inaczej się nie da! Na pewno? Na wspólną podróż po meandrach „Agendy 2030” zaprasza Marcin Austyn. Tylko na PCh24 TV.


DATA: 2020-03-12 22:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy Polska jeszcze istnieje jako państwo to dobre pytanie bo widząc to co ma obecnie miejsce trudno jest w to wszystko uwierzyć mamy obecnie dwóch nowych ewangelistów w Polsce i nie są oni Polakami tak jak ich imiennicy ale są a nawet zostali pobłogosławieni na Jasnej Górze przed ołtarzem Matki Boskiej i Królowej Polskiej przez biskupa , rzecz skandaliczna to upadek i kompromitacja kościoła w Polsce . Jak można nazwać Mateusza Morawieckiego oraz Lukasza Szumowskiego ewangelistami skoro nie są oni nawet świętymi a już na pewno nie są oni ewangelistami więcej czynią zła niż pożytku a na dodatek obaj są satanistami i masonami w drugiej kategorii .
14 dni temu / Chris
 
Co się tyczy homo reklamy w radiu i w telewizji , w prasie i w internecie to z mojej strony jest to zdecydowane NIE ponieważ tego typu reklamy budzą we mnie wstręt i odrazę .
24 dni temu / Chris
 
Każdy kto bierze udział w fałszywych wyborach i w skutek tych wyborów dochodzą do władzy Judeo - Sataniści lub jakaś inna komuna typu Agenda alias Antifa w Polsce lub na świecie to efektem tych wyborów są konflikty zbrojne oraz śmierć niewinnych istot ponieważ giną w tych konfliktach nie tylko ludzie ale i zwierzęta i cierpi na tym fauna i flora . Do tego Polski rząd dozbraja Ukraińskie oddziały zbrojne żeby oni wytłukli 1,5 miliona swoich cywilów a do tego jeszcze wojsko Polskie napadło na Czechy . Polacy , Rodacy Czesi i Słowacy pomagali nam w czasie stanu wojennego dawali dary głównie żywność ale pomogli nam odzyskać niepodległość od komuny ten atak to porostu skandal .
24 dni temu / Chris
 
Obecny rząd w Polsce w całości dotyczy to wszystkich partii uważa kościół za swojego wroga i wiernych kościoła ponieważ w Stanach Zjednoczonych dzieje się dokładnie to samo jest taka sama antykatolicka nagonka i ciekawe czy będą wsadzali do więzienia tak jak za komuny tych co idą do kościoła na msze i inne uroczystości kościelne tylko dla tego że są żydami i nienawidzą tego co pobożne i prawdziwe bo Boga prawdziwego się wyrzekli i cześć swą oddają obecnie bestii antychrystowi .
26 dni temu / Chris
 
Anty fa jest to międzynarodowy ruch o zasięgu globalnym są to pro afrykańscy nacjonaliści działający na rzecz prawa zjednoczonego , wolności oraz swobód obywatelskich jest to organizacja bojowa frontu wyzwolenia z pod ucisku białych ich celem jest obalenie rządów państw świata na rzecz nowego ładu bez ucisku ze strony białych na mocy manifestu Marksistowskiego i kodeksu praw mniejszości etnicznych zawartych w ONZ w prawach człowieka . Ponadto Anty fa jest pod ochroną prawną UNESCO i jest przez tą organizację finansowana oraz przez osoby i instytucje prywatne o lewicowych poglądach .
26 dni temu / Chris
 
Kiedyś w dawnej Polsce rządził pewien król Popielem zwany wiadomo co się z nim stało pożarły go myszy za karę bo lud swój gnębił i mordował dzisiejszy rząd może spotkać taki sam los i nawet pacyfikacja narodu ich nie uratuje przed tą karą , która jest nie do ubłagania ponieważ rząd ten zbyt wiele zła wyrządził własnemu narodowi i dalej trwa w grzechu i obłudzie i antychrystowi cześć oddaje a pobożnym ludziom ucisk nakłada .
29 dni temu / Chris
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.