Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Agenda 2030. Nowy porządek świata #4. CYFRYZACJA I EDUKACJA


Odtwórz w YouTube
 

ROZUM. Kreowany „nowy świat” bazować ma na rozwoju człowieka. I dobrze, bo kształcenie, rozwijanie się jest rzeczą potrzebną. Jednak proponowany rozwój właściwie odwołuje się tylko do jednej, materialnej sfery ludzkiego bytowania. A co z kształtowaniem ducha? Na wspólną podróż po meandrach „Agendy 2030” zaprasza Marcin Austyn PCh24 TV.


DATA: 2020-03-12 21:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

...wiecie to jest jak z tym, ktory musi zobaczyc i dotknac zeby uwierzyc, w przeciwienstwie do tego, ktory wierzy w Slowo.
5 miesięcy temu / Teodor...
 
Myślę, że już sam wstęp wskazuję na błąd logiczny. Proponuję lekturę sztandarowego dzieła Orwella. To jest istotą owego Nowego Porządku Świata. Nie chodzi o żaden rozwój człowieka.
5 miesięcy temu / Krakusik
 
Zrównoważony rozwój różni się od normalnego rozwoju tym czym krzesło elektryczne od krzesła normalnego.
5 miesięcy temu / A.G.
 
Jedno nie wyklucza drugiego. Trzeba wiedzieć, co się dzieje w obozie wroga. Poza tym nie zaniedbujmy modlitwy i nie traćmy nadziei.
5 miesięcy temu / @Teodor
 
2Ania...no i co z tym info znanym od 2 tys. lat zrobisz?
5 miesięcy temu / Teodor...
 
W NWO decydujące zdanie chcą mieć ci którzy go zaprojektowali i to oni będą kształtowali sferę duchowa nowego zdehumanizowanego człowieka. Stworzą nam nową religię z połączenia chrześcijaństwa, eko-religii i judaizmu talmudycznego. Oczywiście bez Chrystusa, ale z żydowskim narodem jako zbiorowym Mesjaszem. Ważna rolę w kształtowaniu nowego totalitarnego odczłowieczonego człowieka odgrywają korporacje np. Google dziś promuje na swej stronie historię o pani Sendlerowej. Podaje do wierzenia hagadę wykutą w muzeum Polin. Oczywiście Polacy są w niej tymi złymi, a Żydzi są tylko dobrzy i jak zawsze niewinni...a to że wyrzucano ich z każdego kraju w jakim osieli jest winą uprzedzeń miejscowych i chrześcijaństwa jako takiego. Dosyć tego!
5 miesięcy temu / tytus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.