DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Abby Johnson w Sejmie: „Nie możecie głosować na zwolenników kompromisu aborcyjnego”

Abby Johnson w Sejmie: „Nie możecie głosować na zwolenników kompromisu aborcyjnego”
Fot. Facebook / Kaja Godek

Abby Johnson, niegdyś aborcjonistka a od kilku lat niezłomna obrończyni życia, podczas sobotniego wystąpienia w Sali Kolumnowej polskiego Sejmu po raz kolejny wezwała Polaków do porzucenia jakichkolwiek półśrodków w prawodawstwie dotyczącym dzieci nienarodzonych.

 

„Jeśli ktoś myślał, że będzie to grzecznościowe spotkanie z sympatyczną panią, która powie miłe rzeczy, mylił się! Abby jest przesympatyczna, ale wali prawdę prosto z mostu” – napisała o wystąpieniu byłej pracownicy Planned Parenthood Kaja Godek. 

 

Nikodem Bernaciak, prawnik z Ordo Iuris, określił przemówienie Johnson jako rewelacyjne.

 

 

- Macie w ustawie o aborcji trzy wyjątki, które nie mogą być zaakceptowane. Aborcje na dzieciach podejrzanych o chorobę są wykonywane późno, gdy dziecko jest już duże, a procedury są dla niego strasznie bolesne. Nie myślcie, że jeśli macie lepszą ustawę niż inne państwa, jesteście w dobrej sytuacji – mówiła Abby Johnson.

 

W Polsce jest projekt podpisany przez milion ludzi, którzy chcą skończyć z eugeniką. Z eugeniką! Czy w ogóle słyszycie to słowo? Eugenika dała początek holokaustowi! Wydajcie głos i wymagajcie od posłów, żeby te ustawę uchwalili – apelowała do Polaków.

 

W nadchodzących wyborach nie możecie głosować na zwolenników kompromisu aborcyjnego. Musicie zagłosować na kandydatów, którzy opowiadają się za ochroną życia poczętego bez żadnych wyjątków! – wołała obrończyni nienarodzonych.

 

 

Źródła: Facebook, Twitter

RoM

 

 

 

 

 

 


DATA: 2020-02-15 13:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
16
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Uuuu OBRNCZYNI? Cóżto za nowomowa xD fmeinatywa nie wadzi? :D
5 miesięcy temu / Ona
 
Czyli nie ma na kogo głosować. Żaden z kandydatów nie uznaje świętości życia od poczęcia.
5 miesięcy temu / nik
 
Ceną długofalową dla kompromisu aborcyjnego w Polsce jest śmierć narodu. Naiwni ludzi, mogą być pewni, że jeżeli będą chować głowę w piasek, to ich dzieci, wnuki, prawnuki doświadczą konsekwencji na to, że większość Polaków śpi. Aborcja to grzech wołający o pomstę o nieba. Wielu polityków głosi brednie, bo nie chcą stracić poparcia. Jednak na kocu życia doczesnego moze zajrzeć im w oczy zajrzeć śmierć wieczna, mimo, że formalnie są katolikami.
5 miesięcy temu / Krakusik
 
Byłam w Pile i Abby mówiła to samo, nie można oddać głosu na kogoś, kto popiera lub jest obojętny wobec aborcji. To jasno wskazuje, że w zgodzie z sumieniem katolicy będą tylko oddając głos na Krzysztofa Bosaka.
5 miesięcy temu / ka
 
Napisałeś: Każdy kto trochę się orientuje, a powinieneś napisać: każdy, kto ogląda telewizję, każdy, kto daje się manipulować mediom głównego nurtu.
5 miesięcy temu / @Michu
 
I Pisowi, mediom głównego nurtu oraz wszelkiej maści trollom właśnie o to chodzi, byśmy tak myśleli. Kidawa- Błońska im więcej się odzywa, tym ma mniejsze szanse, nie pomogą góry pieniędzy, które na jej kampanię są przeznaczane. To od nas zależy, kto zostanie wybrany. Gdyby katolicy naprawdę przejmowali się dziesięcioma przykazaniami, wygrałby Bosak.
5 miesięcy temu / @Michu
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.