DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life

„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life
źródło: pixabay.com

W Środę Popielcową po raz kolejny wystartowała w kilkudziesięciu krajach akcja pro life „40 dni dla Życia”. Uczestnicy inicjatywy modlą się przez 40 dni i nocy w intencji ocalenia życia dzieci poczętych oraz o nawrócenie ich rodziców i pracowników ośrodków, w których dokonuje się aborcji.

 

Inicjatywa narodziła się w Stanach Zjednoczonych. (…) Przez 40. dni trwa nieustanna modlitwa za matki i dzieci poczęte. Ludzie o gorących sercach wpisują się na listę i modlą się nie tylko rano i wieczorem, ale też nad ranem, w środku nocy. To jest modlitwa, która buduje. Otwieramy się i jednocześnie jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to pomożemy, bo ona idzie zawsze równolegle z pomocą bezpośrednią matce w trudnej sytuacji – wyjaśnia Ewa Kowalewska z Human Life International.

 

My zawsze czekamy na tych, którzy mogą przyjść. Oczywiście modlitwa dla ludzi wierzących to jest prośba do Pana Boga, żeby nam pomógł w tym działaniu, żebyśmy nie byli agresywni, żebyśmy potrafili pomóc, żebyśmy się zmobilizowali oraz żeby On zrobił to co trzeba, bo zmiana serca człowieka to jest wielka tajemnica – dodaje Kowalewska.

 

Źródło: polskieradio24.pl

TK

 

Zobacz poruszający film o mieszkających w Niemczech katolikach, którzy z różańcem w ręku i modlitwą na ustach stają naprzeciw aborcyjnym gigantom. 

 

 


DATA: 2020-02-27 08:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nareszcie! Chwała Panu!
1 miesiąc temu / Matka Polka
 
Beata Szydło mówiła, że będzie inicjatorką zbudowania systemowej pomocy dla matek, które nie poddadzą się aborcji i urodzą chore dzieci. I należałoby od tego w trybie pilnym zacząć. A następnym krokiem wb. zakaz aborcji.
1 miesiąc temu / grimm
 
Także przystąpmy do akcji. Jeśli nie ma listy, na którą można się wpisać, nie szkodzi. Liczy się przede wszystkim modlitwa. Do dzieła.
1 miesiąc temu / L
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.