DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life

„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life
źródło: pixabay.com

W Środę Popielcową po raz kolejny wystartowała w kilkudziesięciu krajach akcja pro life „40 dni dla Życia”. Uczestnicy inicjatywy modlą się przez 40 dni i nocy w intencji ocalenia życia dzieci poczętych oraz o nawrócenie ich rodziców i pracowników ośrodków, w których dokonuje się aborcji.

 

Inicjatywa narodziła się w Stanach Zjednoczonych. (…) Przez 40. dni trwa nieustanna modlitwa za matki i dzieci poczęte. Ludzie o gorących sercach wpisują się na listę i modlą się nie tylko rano i wieczorem, ale też nad ranem, w środku nocy. To jest modlitwa, która buduje. Otwieramy się i jednocześnie jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to pomożemy, bo ona idzie zawsze równolegle z pomocą bezpośrednią matce w trudnej sytuacji – wyjaśnia Ewa Kowalewska z Human Life International.

 

My zawsze czekamy na tych, którzy mogą przyjść. Oczywiście modlitwa dla ludzi wierzących to jest prośba do Pana Boga, żeby nam pomógł w tym działaniu, żebyśmy nie byli agresywni, żebyśmy potrafili pomóc, żebyśmy się zmobilizowali oraz żeby On zrobił to co trzeba, bo zmiana serca człowieka to jest wielka tajemnica – dodaje Kowalewska.

 

Źródło: polskieradio24.pl

TK

 

Zobacz poruszający film o mieszkających w Niemczech katolikach, którzy z różańcem w ręku i modlitwą na ustach stają naprzeciw aborcyjnym gigantom. 

 

 


DATA: 2020-02-27 08:12
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nareszcie! Chwała Panu!
10 miesięcy temu / Matka Polka
 
Beata Szydło mówiła, że będzie inicjatorką zbudowania systemowej pomocy dla matek, które nie poddadzą się aborcji i urodzą chore dzieci. I należałoby od tego w trybie pilnym zacząć. A następnym krokiem wb. zakaz aborcji.
10 miesięcy temu / grimm
 
Także przystąpmy do akcji. Jeśli nie ma listy, na którą można się wpisać, nie szkodzi. Liczy się przede wszystkim modlitwa. Do dzieła.
10 miesięcy temu / L
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.