DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

28 proc. Polaków nie skorzysta ze szczepionki na COVID-19. Interesujące badanie WUM i UW

28 proc. Polaków nie skorzysta ze szczepionki na COVID-19. Interesujące badanie WUM i UW

„37 proc. Polaków skorzystałoby ze szczepionki przeciw COVID-19, gdyby była dostępna. 28 proc. deklaruje, że nie, a 34 proc. nie ma zdania”, wynika z badania ARC Rynek i Opinia.

 

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI na panelu ePanel.pl od 2 do 9 czerwca 2020 roku na liczącej 1066 osób próbie, reprezentatywnej ze względu na płeć, wiek, wykształcenie, region zamieszkania i wielkość miejscowości.

 

Wyniki badania opublikowano na stronie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który - jak podano - współpracował przy nim z Uniwersytetem Warszawskim.

 

Przeciwnicy zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi jako główny powód takiej postawy wskazali obawy przed szczepionką, która zostałaby tak szybko wprowadzona do użycia (43 proc.), jak również brak zaufania do instytucji pracujących nad szczepionką (39 proc.). Wysoki odsetek osób - 35 proc. - uważa, że szczepionka nie uchroniłaby ich przed zachorowaniem.

 

Źródło: rmf24.pl

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-06-30 19:32
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Raczej 28% skorzysta ze szczepionki. Chyba że marksiści Szumowski - kumpel Gowina będzie szczepił na siłę to wówczas tylko marksiści nie skorzystają 10%...
6 miesięcy temu / LN111
 
Ja tam wolę metodę Łukaszenki. Podstawową pojemność do ust, a dopiero resztę rozcieram po rękach i skutkuje.
6 miesięcy temu / STAN
 
Nie ma żadnej gwarancji że po szczepieniach ludzie nie będą chorowali. Przecież to jest nowy wynalazek. Modlitwa do Jezusa uratuje ludzi
6 miesięcy temu / Różaniec
 
@Janusz z Kolonii nie wiem czy wiesz, ale lucyferaza jest enzymem katalizującym reakcje utleniania lucyferyny, co daje efekt świetlny. U człowieka takiego enzymu nie znajdziesz a zwłaszcza w zarodku za to znajdziesz u świetlików. Reszty komentarzy nawet nie będę poruszać skoro podajesz zmyślone informacje
6 miesięcy temu / Czytelnik
 
Ta szczepionka na fake-owa zaraze ma spowodowac kolejne powiklania i podatnosci na pozniejsze planowane zarazy. Kazdy kto troche mysli samodzielnie nie da sie zaszczepic. To wstep do przyjecia znaku bestii.
6 miesięcy temu / nieufny
 
Wśród zgonów na koronowirusa były osoby terminalnie choee na raka - ich przyczyną zgonu był podany wirus nie rak. Oczywista manipulacja. Przykre to, że tak nas się oszukuje
6 miesięcy temu / Głos obiektywi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.