DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

11 tys. naukowców wzywa do walki ze zmianami klimatu. Jedną z metod stopniowa depopulacja

11 tys. naukowców wzywa do walki ze zmianami klimatu. Jedną z metod stopniowa depopulacja
fot. pixabay.com

W sieci pojawił się manifest, pod którym podpisało się 11 tys. naukowców wzywających do podjęcia radykalnych zmian w naszym życiu ze względu na zbliżającą się katastrofę ekologiczną. Napisany w alarmistycznym tonie list wzywa do stopniowego ograniczania populacji w imię troski o przyszłość gatunku ludzkiego.

 

William J. Ripple, Christopher Wolf, Thomas M. Newsome i ponad 11 tys. naukowców na łamach magazynu „BioScience” opublikowało artykuł wzywający do podjęcia radykalnych działań na rzecz walki ze zmianami klimatu. Oprócz standardowych już postulatów rezygnacji z gospodarki opartej na węglu, ograniczenia produkcji mięsa czy wykorzystania plastiku, naukowcy wymieniają też stopniową, zorganizowaną i zinstytucjonalizowaną kontrolę urodzin. Chęć uniknięcia zbliżającej się katastrofy wymaga bowiem ograniczenia liczby ludzi żyjących na naszej planecie – przekonują.

 

Jak twierdzą sygnatariusze manifestu, „rosnąca populacja, każdego roku w przybliżeniu o 80 mln, a każdego dnia o ok. 200 tys., wymaga ustabilizowania – a idealnie: stopniowego zredukowania – w oparciu o strukturę zapewniającą społeczną integralność”. Naukowcy przekonują także, że istnieje związek między „kryzysem ekologicznym” a „nadmierną konsumpcją”.

 

Uczeni odwołali się do stanowiska Johna Bongaartsa, aktywisty działającego na rzecz kontroli populacji, który w roku 2017 wystąpił w… Watykanie. Jak czytamy, „Istnieją sprawdzone i skuteczne polityki wzmacniające przestrzeganie praw człowieka, zmniejszając równocześnie wpływ wzrostu liczby ludności na emisję gazów cieplarnianych i utratę bioróżnorodności. W ramach tych polityk usługi planowania rodziny są udostępniane wszystkim, usuwa się bariery ograniczające ich dostępność i osiąga pełną równość płciową, w tym także w zakresie kształcenia podstawowego i średniego traktując je jako globalną normę, zwłaszcza w przypadku dziewcząt i młodych kobiet”.

 

Tymczasem pod rzekomo szlachetnymi hasłami „polityki planowania rodziny” nie kryje się nic innego jak promocja antykoncepcji, aborcji i eutanazji. Znany promotor globalnej polityki zrównoważonego rozwoju, prof. Jeffrey Sachs, otwarcie wzywał do przymusowej aborcji i sterylizacji.

 

Źródło: lifesitenews.com / watermark.silverchair.com

PR


DATA: 2019-11-06 14:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No depopulację już pomału będą wprowadzać w Polsce. Ustawa o mobilnym 5G przeszła. Teraz tylko czekać na wysyb nadajników, smażenie nas mikrofalami. Szykujcie się na wysyp nowotworów
ponad 1 rok temu / Polak mały
 
Ja jestem za, tylko niech najpierw tych 11000 naukowców razem ze swoimi dziećmi rodzinami ,kumplami i znajomymi dają przykład i poddają się eutanazji,to będzie sukces na cały świat. Pozdrawiam
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Powiedzcie to muzułmanom, bo Europeczycyjuz dawno przestali sie rozmnażac. U nas musieli dać 500+by Polska nie wymarła. A co z kultem Pachamamy? Przeciez w niej czci sie plodność,do czego zacheca Watykan,ownoczesnie sugerujac bezwarunkowe poddaństwo instytucji ONZ. SCHIZOFRENIA!
ponad 1 rok temu / baranek
 
Hmm...To może zaczną od siebie?
ponad 1 rok temu / Domin
 
Nic tak ludzi nie przekonuje jak osobisty przykład!!! Trzeba się uwiarygodnić i poddać eutanazji, szanowni " naukowcy"...
ponad 1 rok temu / Życzliwy
 
To nie są naukowcy. Zwykli ludzie różnych specjalności. Jeden nazywa się Mickey Mouse
ponad 1 rok temu / Second
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.