DZISIAJ JEST
CZWARTEK 21 WRZEŚNIA
Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
Imieniny obchodzą:
Janusz, Hipolit, Mira
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Wychowały ją lesbijki - teraz ujawnia prawdę: „doznałam wielkiej krzywdy”

Data publikacji: 2014-10-24 07:00
Data aktualizacji: 2014-10-30 14:38:00
Wychowały ją lesbijki - teraz ujawnia prawdę: „doznałam wielkiej krzywdy”
fot. FORUM

Wychowywana przez parę jednopłciową Christina Baker Klein dostarczyła do sądu apelacyjnego w Teksasie swoją opinię na temat szkodliwości wychowywania się dzieci w związkach homoseksualnych.

 

Sprawa, w którą zaangażowana jest Kelin dotyczy utrzymania ustawy stanowej w jej obecnej formie. Definiuje ona małżeństwo jako związek jednego mężczyzny z jedną kobietą. Z powodu opinii, które przedłożyła sądowi oraz licznych artykułów, obnażających narcystyczną oraz nienawistną wobec kobiet – co Klein wielokrotnie podkreśla – „kulturę gejowską”, spotkały ją niewyobrażalne szykany ze strony środowisk homoseksualnych. Klein zamierza w związku z tym wytoczyć procesy kilku organizacjom LGBT.

 

Kobieta w sprawozdaniu, stanowiącym relację z okresu jej dzieciństwa, opisała jak w latach 70.i 80. Wychowywana była przez matkę lesbijkę i jej kolejne partnerki. Jak przyznaje, doznała wówczas krzywdy.

 

Seks i nienawiść

 

Klein stwierdza m.in. że matka przekonywała ją i jej brata do nienawiści wobec chrześcijan i osób heteroseksualnych. Wpajała im, iż „kultura gejowska” i homoseksualiści „są bardziej twórczy, a nawet lepsi pod każdym względem od heteroseksualistów”. Klein wspomina również, że matka bardzo wcześnie zachęcała ją do kontaktów homoseksualnych, a homoseksualny kolega matki próbował wykorzystać jej młodszego brata.

 

Gdy Klein była młodą dziewczyną, jej matka wraz z partnerką namawiały ją, by „otworzyła się na doznania seksualne i kontakty homoseksualne z dorosłymi”. Klein wspomina, że do takich kontaktów zachęcane były także dzieci wychowujące się w innych związkach homoseksualnych.

 

Kobieta w opinii przekazanej sędziom z Teksasu napisała, że we wspólnocie homoseksualnej dominowały dwie rzeczy: seks i nienawiść. Nienawiść szczególnie do osób wierzących, heteroseksualnych, byłych partnerów, wszystkich przeciwników agendy homoseksualnej, a nawet do dzieci pochodzących z wcześniejszych związków heteroseksualnych.

 

Kobieta wspomina, jak wyglądało jej codzienne życie ze sfrustrowanymi, alkoholizującymi się i narkotyzującymi kobietami w brudnym i zrujnowanym domu na przedmieściach Nowego Jorku. Nigdy nie zaprosiła do siebie koleżanek ze szkoły. Nigdy nie miała przyjęcia urodzinowego.

 

Apel do sędziów

 

Matka i jej partnerka nie miały normalnej pracy. Angażowały się w ruch LGBT. W domu posiłki były rzadko. Gdy miała poważny wypadek matka w ogóle się tym nie przejęła. Potem, gdy straszliwie cierpiała, bo kości w złamanej nodze źle się zrosły i wdarła się infekcja, matka długo nie chciała iść z nią do lekarza. W końcu Klein w strasznym stanie wylądowała w szpitalu, gdzie przeszła kilka operacji. Po wyzdrowieniu trafiła do heteroseksualnej rodziny zastępczej, gdzie poznała, jakie relacje mogą istnieć między mężem i żoną, między rodzicami i dziećmi.

 

Klein opisała jeszcze szereg innych przykrych zdarzeń ze swojego nader dramatycznego życia. Zapewniła sędziów, że jej historia nie jest jakimś szczególnym przypadkiem. Wiele innych osób wychowywanych w homoseksualnych związkach miały podobne doświadczenia.

 

Doświadczona straszliwymi przeżyciami kobieta zaapelowała do sędziów, by nie unieważniali poprawki stanowej z Teksasu definiującej małżeństwo jako związek jednej kobiety z jednym mężczyzną, gdyż będzie to krzywdzące przede wszystkim dla dzieci i samych kobiet.

 

Z powodu przedstawionej przed sądem opinii na temat homozwiązków, Klein spotkała się z ogromnymi szykanami homolobby. Próbowano ją zwolnić, otrzymała tysiące pogróżek, nękany jest jej pracodawca itp. W mediach społecznościowych powszechnie dostępne są jej dane osobowe, adres i wszystko, co jest konieczne do jej zidentyfikowania. W mediach przetacza się także kampania jej szkalowania i dyskredytowania.

 

 

Źródło: americanthinker.com, AS.

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
ona
To prawda osoby homoseksualne, źle traktują osoby wierzące i osoby heteroseksualne.
yogi84 do Gosi87
Właśnie ,Gosiu ma to wszystko wpływ bo jak się jest dewiacyjnym odchyleńcem od normy jaką jest tzw. heteroseksualizm ,to właśnie wówczas tworzone jest zarzewie tragedii dziecka >:[. To co ty wypisujesz to brednie i tęczo-kłamstwa !! Najgorsze jest to ,że liczysz na to iż ktoś w nie uwierzy ... Patologia to właśnie homosiostwo ,pedofilia itp tęczowe wynaturzenia. Normalni ludzie ,czyli hetero nie gwałcą dzieci ,nie katują ich ,gdyż są NORMALNI. Jeżeli ktoś dobiera się do dziecka ,znaczy się ,że jest przedstawicielem dewiacyjnych pseudo mniejszości. To jak się zabawiamy w wyrze ma pełen wpływ na resztę życia ,gdyż przenosi się to na pozostałe dziedziny życia rodzinnego. Ktoś kto jest sex-odchyleńcem NIGDY nie będzie w stanie założyć normalnej ,zdrowej rodziny. I wbij to sobie ,Gosiu87 do swojej pseudo-tolerancyjnej główki.
do Gosia87
Dokształć się z zakresu wpływu macierzyństwa i ojcostwa na wychowanie, a potem dopiero wypisuj te swoje pseudotelrancyjne bzdury.
marys 93
Proszę przeczytać regulamin forum;
marekb54
Warto też zapoznać się z badaniami dot. adopcji chłopców przez pederastów. Ok. 30% jest wykorzystywanych przez opiekunów.
Emi
Czas by ujawnic Prawde o homoseksualistach,ktorzy wiedzeni zadza seksualna ,egoizmem i nienawiscia chca by spoleczenstwo bylo psem poslusznym.Ludziz takimi patologicznymi skonnosciami nie beda wiecej juz nas oszukiwac.
Ojniepodam
Gdzie nie ma szalonych ludzi? W wariatkowach, wszyscy inni są szaleni, a tamci tylko troszku zbzikowani i zakręceni :D
pioyt
Kto jest bardziej chory? Homoseksualiści, czy wszyscy ci którzy ich bronią dowodząc jakie to wszystko postepowe i normalne?
tralala
z calym szacunkiem dla wszystkich ludzi. samotna kobieta nie jest w stanie dobrze wychowac dziecka, gdzyz wzorce, umiejetnosci, emocjonalnosc, ktora moze przekazac jest wlasciwa tylko dla jej plci. a co dopiero dwie baby czy faceci? w ogolne nie ma o czym mowic.
xsmghn
To, ze ta kobieta wychowala sie w zlych warunkach nie wynika z orientacji seksualnej jej matki a z tego, ze jej matka nie byla w stanie jej odpowiednio wychowac. Jest wiele rodzin z rodzicami o tej samej plci gdzie dziecko jesto kochane i otrzymuje wszystko to czego potrzebuje, tak samo jak jest wielel rodzin "klasycznych" z rodzicami dwoch plci gdzie dziecko jest maltretowane, zaniedbywane czy wykorzystywane seksualnie. orientacja seksualna rodzicow nie ma tu nic do rzeczy. jest to kwestia tego czy dana osoba nadaje sie na rodzica czy nie. niezaleznie od plci i orientacji seksualnej.
do Gosia87
Sama wypisujesz bzdury. Oczywiście że orientacja seksualna ma wpływ na krzywdę dzieci. Im większa odchyłka od normy tym większa krzywda. Dlatego chyba oczywiste że jeśli wśród "rodziców" jest osoba o orientacji pedofilnej, to będzie niemal pewne że dziecku wyrządzi krzywdę. A "rodzice" homo, jeśli chodzi o odchyłkę od normy, są pomiędzy hetero i pedo.
Droga Pani Gosiu87\' W tym kontekście artykuły o heteroseksualnych rodzicach, gdzie dzieci są krzywdzone mentalnie i seksualnie są bezprzedmiotowe, bo takie przypadki są kroplą w morzu tych wszystkich wręcz masowych rakowatych homoseksualnych patologii. Seksualne preferencje może i nie mają nic wspólnego z tym jakim jesteś człowiekiem, bo nawet znam ludzi z taką przypadłością, których ogólnie oceniam pozytywnie; ale co do rodzicielstwa, to już mamy do czynienia z podstawową patologią wychowania, niszczącą naród na kilka pokoleń ! Wy też nie dajcie sobie wmówić, że zniewolenie seksualne typu LGBT jest jakimś tam wyzwoleniem !
Szopen 52
Droga Pani Gosiu87, Gdzie tu w tym kontekście wspominać o artykułach o heteroseksualnych rodzicach, w których dzieci są krzywdzone !!? - W TYM KONTEKŚCIE ICH NIE MA !!! (Nie szkoda róż, gdy płonie las !) To i może prawda, że seksualne preferencje nie mają nic wspólnego z tym, jakim jesteś człowiekiem, bo znam ludzi z tej grupy. Jednak, co do wychowania, to owe patologiczne preferencje już są problemem podstawowym i drastycznie niszczącym całe wychowanie, który wręcz wyklucza zezwalanie na poddawanie dzieci takiemu gorszącemu i niszczącemu działaniu, rzutującemu na wiele następnych pokoleń ! Patologia jest we wszystkich rodzajach rodzin, ale nawet te marginalne patologie w rodzinach heteroseksualnych, skoro zaistnieją, to są możliwe do sprawnego wyleczenia, a zwłaszcza nie niszczą Narodu na wiele pokoleń !! Proszę się tu nie podpierać chorą ideologią, którą nam - i homoseksualistom też - wciskają wrogowie naszej cywilizacji, bo to trąci głupotą i prostactwem !
kasiaaaa
nie mam nic do homoseksualnych, ale pomimo wszystko uważam, że nie powinni zawierać związków małżeńskich. Jednak to co ta dziewczyna opisała to zwyły model rodziny patologicznej, puszczalska matka, która od dzieci woli butelke wina.
Gosia87
Poprostu bzdura! A gdzie artykuły o heteroseksualnych rodzicach gdzie dzieci są krzywdzone mentalnie i seksualnie. Seksualne preferencje nie mają nic wspólnego z tym jakim jesteś rodzicem albo człowiekiem! Patologia jest we wszystkich rodzajach rodzin. Wiele znam osób co nigdy noe powinny mieć dzieci bo poprostu nie potrafią ich wychować a to z kim idą do łóżka nie ma żadnego wpływu na to!
statystyka_jest_skomplikowana
Rozumiem, ze w tradycyjnych, chrzescijanskich rodzinach nie dochodzi nigdy do patologii?
kvt
Kota na tydzień bałbym się takim powierzyć, a co dopiero dzieciaka do 18ki.
Dworak za prawdę o takich sytuacjch karze grzywną stacje telewizyjną popierajac takie rodziny
Szopen 52
Pani Klein wyjątkowo się odważyła publicznie powiedzieć prawdę, bo inni - nawet tu u nas w Polsce - się tylko zwierzają ludziom, do których chwilowo zyskają zaufanie, gdyż nie spodziewają się ich powtórnie spotkać, a doznali od nich zwyczajnego ludzkiego traktowania, które w ich opłakanej sytuacji jawiło się im wielkim dobrem. Nawet homoseksualiści, którym ideologia homolobby jeszcze nie namieszała w głowach, nie chcą rozgłosu ani posiadania dzieci, co jest naturalną konsekwencją ich sytuacji psychomentalnej. Skąd się jednak biorą te środowiska spod znaku Magdaleny Środy ?? Otóż, bierze się to z braku czasu na wychowanie dzieci i nawet na ułożenie zdrowych relacji między małżonkami w warunkach niewolnictwa (nieomal cały dzień się pracuje, a nie zarobi się nawet i na podstawowe życie). W takich rodzinach króluje frustracja i wzajemne oskarżanie wręcz o wszystko. Tak się dzieje, jeśli nie ma równowagi między domenami dusz i ciał i wszelkie piękno jest nieosiągalne.
DM
@ Kargul Stwierdza Pan oczywistosc. Choc jest to meczace, nie mamy innego wyjscia. Dziekuje, ze mnie Pan wyreczyl. Dzisiejsze uniwersytety prowadza swe "badania" nad homoseksualizmem i adopcja dzieci przez homoseksualistow za pieniadze spolecznych inzynierow, najumujacych tychze homoseksualistow i genderowcow do prowadzenia "badan". Kto sie wylamuje, jest przesldowany przez mocno finansowane, jak najdalsze od obiektywnego i bezintereswonego - fanatyczne LGBT. Niestety, UN i rzady panstw uznaly ten ruch za analogiczny do ruchu niewolnikow dazacych do wolnosci. Jesli jakies panstwo sie wylamuje, UN i USA wstrzymuja jakakolwiek pomoc. Tym razem totalitaryzm kontynuatorow komunizmu przemianowanego na LGBT i Ruch Zielonych jest globalny.
Andreas
Jeżeli nie będzie terroru ze strony gejów takich świadectw wyjdzie tysiące ale niestety to oznacza również tysiące pokrzywdzonych ludzi, okrutnie pokrzywdzonych. Wolałbym dziesięć razy wychowywany być w najtrudniejszej i najbiedniejszej rodzinie heteroseksualnej niż w takim szambie homoseksualnym.
cynik
Założę się że TV publiczna i prywatne komercyjne to przemilczą i będą reklamować homo rodziców , a nie szokującą prawdę.
Kargul
@takbtw. To nie jest jeden przyklad. To jest jeden przyklad OPISANY bo ktos mial odwage "come out" i o tym powiedziec. Patologie sie zdazaja wszedzie, problem w tym ze patologia jest "zwiazek kobiety i kobiety, mezczyzny z mezczyzna" TO JEST JUZ PATOLOGIA.
DM
@mantus Nie podoba sie Panu/Pani autor artykulu? Prosze sprawdzic dzialalnosc innej osoby przesladowanej przez LGBT i GLAAD - Robert Osar Lopez. Prosze poczytac, jak jego swiadectwo (osoby pokrzywdzonej przez homoseksualnych rodzicow) jest "wlaczane w dyskusje" o efektach homoseksualnego "rodziclestwa". Jesli dzieli sie swoimi przezyciami, ktore nie potwierdzaja propagandy LGBT, to jest z pewnoscia bigotem i klamca. Ta logika jest tak uczciwa jak "naukowa" podbudowa calego ruchu, lacznie z gender ideology.
takbtw.
na tej samej zasadzie wszyscy rodzice hetero mogą zostać upokorzeni, nauczcie się w końcu myśleć! jeden przykładnigdy niczego w takiej sytuacji nie dowiedzie, jak rodzic to idiota, to nie zasługa orientacji...
mantus
wlasnie sprawdzilem kim jest autor tego fascynujacego opowiadania (wrecz bajki). Rivka Edelman - jest to osoba ktora specjalizuje sie w artykulach homofobicznych, wiec nie dziwi mnie ze sie pojawil. szkoda tylko ze historia nie jest potwierdzona!!!!
Rozczarowany
@DSs: a więc jesteś pewien... Czyli masz jakieś dowody na to że PROCENTOWO w katolickich rodzinach hetero jest więcej patologii niż w związkach homo? I co to znaczy "katolickich"? Dla mnie katolickie to takie które między innymi UZNAJĄ nauczanie Kościoła Katolickiego.
DSs
Dla mnie homoseksualizm to zwykłe zboczenie i nie powinno być promowane. Niestety środowiska LGBT mylą pojęcie tolerancji nienormalności z uznaniem czegoś za normalne. Pani Christina Baker mieszkała w patologicznej rodzinie i być może dalej byłaby w patologicznej gdyby jej matka była hetero. Jednak zostawienie dziewczynki bez odpowiedniego nadzoru psychologa oraz służb który w przypadków związków homo powinien być obowiązkowy i ciągły było karygodne. Myślę, że bez problemu znajdziemy identyczną Christinę żyjącą w patologicznej katolickiej hetero rodzince. BA! Jestem pewien, że takich Chistin w takich hetero związkach jest znacznie więcej niż w homo :)
booo
http://www.americanthinker.com/2014/10/this_lesbians_daughter_has_had_enough.html
Pytajnick
Poprosimy o źródło tej wiadomości bo niestety nie można nic takiego znaleźć nawet na podanym źródle: americanthinker.com
stoLica
Już siekiera do drzewa jest przyłożona. Miecz pański już niedługo spadnie tam, gdzie sodomia i zabijanie dzieci nienarodzonych to norma.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.