DZISIAJ JEST
SOBOTA 23 WRZEŚNIA
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Imieniny obchodzą:
Pius, Bogusław, Tekla
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie

Data publikacji: 2013-10-23 21:00
Data aktualizacji: 2013-10-23 22:47:00
Wulgarne zakłócenie przez homoaktywistów wykładu dr. Camerona w Warszawie

Dr Paul Cameron, znany amerykański psycholog, znienawidzony przez lobby homoseksualne za swe badania dotyczące społecznych konsekwencji praktyk homoseksualnych przebywa na swym dorocznym tournée po Polsce. Jego wykład w Warszawie został zakłócony przez grupę homoaktywistów, którzy zostali zatrzymani przez policję i ukarani mandatami.


Początkowo nic nie wskazywało na taki przebieg spotkania. Tęczowi bojówkarze, bardzo dobrze wtopili się w grupę pozostałych słuchaczy tak, że trudno było jednoznacznie ocenić, po której stronie się opowiedzą.


Dosłownie kilkanaście sekund po otwarciu spotkania przez organizatorów i rozpoczęcia prelekcji dr. Camerona, lewicowi aktywiści rozpoczęli swój „happening”, który przerodził się w akcję mającą charakter personalnego ataku na dr. Camerona i znieważenia uczestników spotkania. „Pierwszym punktem programu” lewicowej bojówki było rozciągnięcie tęczowej flagi, symbolu środowisk LGBT oraz uniesienie plakatów z napisami „Gay is OK” i wulgarnymi epitetami skierowanymi bezpośrednio wobec prelegenta. Następnie homoseksualiści wyszli na środek sali i zaczęli się obscenicznie zachowywać. Jeden z nich położył się na podłogę, zaczął udawać chorego psychicznie i prosił dr. Camerona o pomoc w wyleczeniu. Pomimo nalegań ze strony organizatorów oraz oburzenia wśród słuchaczy, działacze homoseksualni nie chcieli wyjść z sali, w której odbywało się spotkanie. Zachowywali się bardzo agresywnie, skandowali propagandowe hasła (m.in. „przecz z homofobią”), a jeden z nich popchnął kobietę, która stanowczo zaprotestowała przeciwko bezczelnemu zachowaniu. W związku z dużym sprzeciwem organizatorów i samych uczestników spotkania, homoseksualiści zostali ostatecznie zmuszeni do opuszczenia sali wykładowej, przy okazji niszcząc drzwi wejściowe i atakując stoisko z książkami i materiałami konferencyjnymi.


W związku z agresywnym zachowaniem napastników spod tęczowej flagi, organizatorzy zdecydowali się zawiadomić ochronę budynku oraz policję. To natychmiast wystraszyło agresorów, którzy zaczęli uciekać. W obawie przed zbiegnięciem z miejsca zdarzenia sprawców zajścia, organizatorzy zastosowali tzw. ujęcie obywatelskie, o którym mowa w art. 243 Kodeksu Postępowania Karnego i nie dopuścili do opuszczenia budynku. Do czasu przybycia policji, wespół z ochroną obiektu, w którym odbywał się wykład, przytrzymano grupę agresywnych homoseksualistów, którzy w brutalny sposób zakłócili spotkanie.


Po przybyciu policji obie ze stron złożyły zeznania, które zdecydowanie obciążyły homoseksualistów, przetrzymywanych przez funkcjonariuszy przez ponad dwie godziny. Każdy z homoseksualnych sprawców zakłócenia porządku został ukarany mandatem karnym w wysokości 250zł. Z informacji, które udało się uzyskać wynika, że homoseksualiści przyznali się do popełnionego czynu i przyjęli mandaty. 


Kreujący się na pokojowych, prześladowanychi niewinnych aktywiści homoseksualni zdarli swą fałszywą maskę i ukazali jacy są na prawdę: brutalni, pozbawieni kultury i nieobliczalni.Poza tym wyjątkowo wulgarni, gdyż nie mieli żadnych skrupułów i w obecności policji obrażali funkcjonariuszy ochrony oraz organizatorów, a prelegenta z tytułem naukowym wyzywali m.in. od pseudonaukowców.


Zatrzymani oprócz otrzymanych kar mandatowych, będą odpowiadać za zniszczenie mienia w sali wykładowej oraz za obrazę dr. Paula Camerona, który w tej sprawie złożył już zeznania. Niezwykle upokarzającym dla grupy homoseksualistów – bojówkarzy było zalecenie komendanta policji, aby sfilmowano twarze oraz ubiór każdego z prowodyrów. Ma to na celu odpowiednie zidentyfikowanie sprawców zajścia, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu umieszczone w budynku.


Organizatorem spotkania była Krucjata Młodych oraz ASK Soli Deo.


Paweł Ozdoba 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Hugon de Payns
A mnie się podoba ten gość z napisem "gay is ok".Naturalnie podoba mi sie to hasło.Konkretnie słowo-gay-to jest ok.Słowo pederasta/pedał jest określeniem raczej delikaniejszym określającym "niezawinioną-mam nadzieję"dezorientację sexualną,natomiast gay-to pederasta dumny ze swej wady,promujący ją i deprawujący w sposób nahalny i zamierzony.To określenie gay-jest jakby od razu wyrokiem.Jeśli chodzi o słowo homoseksualista-to troche mi sie nie podoba używanie go zamiennie ze słowem pedał ,bo ja właściwie czułbym się urażony.Wszak homoseksualista to człowiek który swój pociąg seksualny kieruje w kierunku człowieka...to tak jak ja!Nie kręci mnie sex z kotem albo krową tylko z człowiekiem a konkretnie z moją żoną która jest człowiekiem ,z resztą kobietą. Być może o to właśnie chodziło aby podszyć się pod normalność.Jednak słowem -gay-wszystko się dobrze skończyło,kamień spadł mi z serca.
TheModern
Bokserze. Same mówią, że są faszystowskie prześladując ludność żydowską w Polsce, jeśli na swoich stronach mają swastykę to ja wiem, że są to faszyści.
bokser
The Modern - ale kto powiedział, że to faszystowskie bojówki? Może jacyś terroryści z antify tak mówią. Poza tym pośpiewali sobie, protestując, że komunistyczni zbrodniarze wracają na salony i już. Jakoś się nie dziwię, że jest opór przeciwko totalitarnym utopiom i ludziom, którzy nadal je legitymizują.
marekb54
Warto tu porównać pedofilię heteroseksualnę i homoseksualną. Artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings (2007r) podaje: pedofil heteroseksualny krzywdził przeciętnie około pięciorga dzieci a pedofil homoseksualny krzywdził jedenaście dzieci.Inne badania przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało,że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci a homoseksualny aż 150. Agresywna determinacja dewiantów seksualnych w stosunku do Dr Paul Cameron potwierdza wyniki badań przeprowadzonych przez Moyo Clinical Proceedings.
reeter
Brawo za odwagę!!!, oby więcej takich akcji
TheModern
Bokserze. Bojkotować? Czy faszystowskie bojówki wykrzykujące swoje hasła na wykładzie Pana Profesora Baumana to bojkot? To nie jest bojkot a burda.
edek
i nie było nikogo, kto by za fraki i kopa du...
D.S
To jest tak jak pedały płodzą pedały
gdańszczanin
Ale wymoczki. Trzeba było po klapsie rozdać i za uszy wyrzucić do domu.
bokser
The modern widzę, że myślenie to słaba strona lewicy. CO innego bojkotować wystąpienia morderców, a co innego naukowców prezentujących bolesną prawdę, jak się okazuje, dla wyznawców utopijnych ideologii.
ZealoT
nie wiem, jak można być homo... co w tym takiego fascynującegoi
buki
A po co miałaby być ta ochrona dla profesora? Przecież nikt się na niego nie rzucił, jedynie zwyzywał słownie...
s
A ja się pytam dlaczego narodowcy nie osłaniali profesora. Dlaczego nikt nie wstał z kontrmanifestacją?
John Galt
Psy zawsze szczekają, a karawana idzie dalej...
jaca
Nick TheModern mówi wszystko za siebie. Bez komentarza...
TheModern
Wy zakłócanie wykłady liberałów i lewicy, a oni wam więc nie jęczcie, bo to wy zaczęliście.
leszek
Skandal.
Czytelnik
Pokazali typową dla swojego środowiska tolerancję... Zboczenia tak, normalność nie - to jest tolerancja wg homoaktywistów.
elek
Prawda w oczy kłuje to homosex protestują. I to jest kolejny przykład, że nie chodzi im o spokojne współistnienie.
Tie Fighter
Porównywanie Camerona z Baumanem jest nieuczciwe i wysoce obraźliwe dla tego pierwszego.
AA
widzę że jedna pani to nagrywała, niech wrzuci do sieci jak pajacują Ci "performerzy"...
cynik
Założę się że ci oburzeni dziennikarze i dyżurne autorytety zbulwersowane reakcją narodowców na prof. Baumana będą bronić tęczowych.
Venatrix
@Artur: Bauman to stalinowiec. Nie tylko powinien być wyprowadzony z sali wykładowej, ale nie powinien w ogóle się na niej znaleźć ani uzyskać tytułu naukowego.
Artur
Ciekawe, że o tfu! narodowcach taki tekst się nie ukazał, gdy rozrabiali na wykładach Baumana
Ja
Bardzo dobra reakcja organizatorów. Szkoda tylko, że tekst napisany tak emocjonalnym tonem, że nie da się go nigdzie dalej puścić bez wzbudzenia uśmiechu... Jakbym czytał jakiś brukowiec.
Hugon de Payns
Czyi to synowie i córki?Jak muszą się czuć ich rodzice?Przecież to są "nasze" dzieci-młode polki i polacy...tragedia,jak mogło do tego dojść.Ta rysa odkrywa poważne pęknięcie w systemie wychowawczo-patriotyczno-religijnym.Zły już tu jest!Trzeba się nad tym zastanowić.
Igor
modlić się aby im Bóg rozum wrócił
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.