REKLAMA
DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2017 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Wkrótce do Grecji przybędzie milionowy imigrant. Końca kryzysu nie widać

Wkrótce do Grecji przybędzie milionowy imigrant. Końca kryzysu nie widać
Fot. Krystian Maj/FORUM

Jak poinformowała Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) do Europy przybyło w pierwszych sześciu tygodniach 2016 r. ponad 76 tys. migrantów i uchodźców. To 10 razy więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.


Jak przewiduje IOM nic nie wskazuje, aby liczba osób próbujących dostać się na kontynent europejski z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki Północnej miała spaść w najbliższej przyszłości. - Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami tak wielu dziejących się jednocześnie kryzysów - zaznaczył rzecznik organizacji Joel Millman. Niebezpiecznej wyprawy przez Morze Śródziemne od początku stycznia nie przeżyło 409 osób.

 

Z wyliczeń IOM wynika, że już w marcu do Grecji przybędzie milionowy imigrant od początku kryzysu. Od początku roku drogą morską do Grecji dotarło 70 365 migrantów i uchodźców, a do Włoch - 5 898.

 

Do Europy w ubiegłym roku dotarło ponad 1,1 mln migrantów ekonomicznych i uchodźców. Ponad połowa z nich pochodzi z Syrii – donosi Urząd Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców.

 

 

 

Źródło: wPolityce.pl

luk

 

 

 

 


DATA: 2016-02-09 19:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@kowalski: stoi za tym szatan. To on spaja doktrynę islamu, doktrynę masonerii, doktrynę ubóstwienia mamony i doktrynę lewackiej "ateistycznej" demoralizacji.
ponad 1 rok temu / Rozczarowany
 
Pytasz kto za tym stoi ? Tego tak na prawdę nie wie nikt. Najprawdopodobniej stoi za tym Soros i kilka innych czynników głównie ekonomicznych jak również uzyskanie większej kontroli nad potencjałem zasobów ludzkich w wieku produkcyjnym. Wyeksploatowane jednostki będą seryjnie poddawane eutanazji. Dlatego najpierw została rozbita wiara, następnie rodzina , czyli usilnie propagowanie i dawanie coraz większych przywilejów dla wszelkiego rodzaju zboczeń. Samotnymi osobnikami bez podstawowej komórki społecznej czyli rodziny można lepiej sterować i są osamotnieni. Czyli pełna władza nad eksploatacją osobnika. Postępująca redukcja i eliminacja osobników o charakterze pasożytniczym nie przynoszącym zysku.Ale to już będzie trochę później. Bo jak widzisz wszystko jest nastawione na ZYSK !
ponad 1 rok temu / Predator
 
Dlaczego granica Grecji i UE nie jest chroniona przed tabunami nielegalnych łamiących wszelkie prawa muslimów.Przecież każdy Europejczyk łamiący prawo jest natychmiast aresztowany.Kto stoi za tym najazdem i dlaczego Europa milczy wobec tak bezczelnego łamania prawa i dyskryminacji etnicznych Europejczyków.
ponad 1 rok temu / kowalski
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
REKLAMA
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.