DZIŚ JEST:   25   MAJA   2018 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Wielka Brytania refunduje zabiegi in-vitro kobietom po operacji zmiany płci

Wielka Brytania refunduje zabiegi in-vitro kobietom po operacji zmiany płci
freeimages.com

Brytyjscy podatnicy płacą już za operację zmiany płci dla osób, które tylko sobie tego zażyczą. Teraz zaczną płacić także za to, by lekarze starali się aby kobieta z dołączonymi chirurgicznie męskimi organami płciowymi zaszła w ciążę…


„The Daily News” donosi, że trzy brytyjskie kobiety są w ciąży. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dziennik bierze słowo „kobiety” w cudzysłów – są to bowiem kobiety, które w skutek operacji zmiany płci stały się (według urzędowej nowomowy) mężczyznami, a w dodatku rząd Wielkiej Brytanii płaci im za bycie w ciąży.

Komórki jajowe kobiet zamrożono na koszt podatnika, jeszcze przed operacją zmiany płci. To koszt około 3 tys. funtów. Sama operacja zmiany płci, która również jest refundowana przez państwo, kosztuje około 30 tys. funtów.


- Te szokujące informacje raz jeszcze pokazują, że sztuczne zapłodnienie i jego refundacja przez państwo otworzyło puszkę Pandory. Puszka ta zawiera mnóstwo problemów etycznych, takich jak opisywany przykład – powiedział w rozmowie z anglojęzycznym portalem LifeSiteNews Anthony Ozimic, dyrektor brytyjskiego Towarzystwa Ochrony Dzieci Nienarodzonych. – Tak kończy się umniejszanie prokreacji do techniki reprodukcji laboratoryjnej. Nic dziwnego więc, że każdy rodzaj konsumentów – czy to single, pary homoseksualne oraz osoby zmieniające płeć - mogą teraz zamówić sobie nienarodzone dzieci, zarówno prywatnie lub za pośrednictwem państwa. Na naszych oczach życie ludzkie stało się towarem i to już dosłownie, nie w przenośni – dodał.


 - Technologia in vitro i jej akceptacja przez społeczeństwo doprowadziła do wykorzystywania i zabijania nienarodzonych dzieci i odczłowieczania ich rodziców – kontynuował Ozimic. – Po akceptacji in vitro przyszła kolej na akceptację zmiany płci, zgadzając się na to, by ludzie odrzucali płeć którą dostali przy poczęciu. Teraz niby-mężczyźni zachodzą w ciążę. To jest konsekwencja postępu – wyjaśnił.


- Ta historia pokazuje po raz kolejny, jak wielką bujdą jest polityczna poprawność. Niestety, moderniści, ale musicie zrozumieć, że nie ma czegoś takiego jak mężczyzna w ciąży! – powiedział portalowi LSN kolejny komentator, Peter LaBarbera z organizacji pro-life Americans for Truth. – Skoro tego typu absurdy przechodzą już w Wielkiej Brytanii, już wkrótce zapewne doświadczymy ich w Stanach Zjednoczonych. A za tym pójdzie już cały świat Zachodni, finansując „mężczyzn” w ciąży.


Inny rozmówca Life Site News, dr James Barret z jednej z brytyjskich „klinik zmiany płci” powiedział, że tylko w ubiegłym roku 50 jego pacjentek „zmieniających płeć” na męską zamroziło swoje komórki jajowe, a 100 pacjentów chcących zoperować się „na kobietę”, zamroziło swoje nasienie.


 

Źródło: Life Site News

malk

 

DATA: 2016-08-04 08:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czytam to i myślę "koniec świata " jest bliski co robi? Robić swoje świadczyć całym życiem o Bogu i dawać świadectwo życia. Ludzi i dewiantów już nic nie powstrzyma sami się zniszczymy w wielkich bólach Szkoda!
ponad 1 rok temu / tylka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.