DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Imieniny obchodzą:
Joanna, Kazimiera, Wiktoria
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

W roku 2050 Europa stanie się muzułmańskim kontynentem – uważają niemieccy demografowie

Data publikacji: 2016-02-19 20:00
Data aktualizacji: 2016-02-19 18:36:00
W roku 2050 Europa stanie się muzułmańskim kontynentem – uważają niemieccy demografowie
Fot.Reuters/Forum

Europa może zmienić swój dotychczasowy charakter z dwóch powodów: utrzymującego się niskiego poziomu dzietności  i nie słabnącej fali imigrantów-muzułmanów. Jak podają najnowsze statystyki Rady Europy, w  roku 2015 na Stary Kontynent przybyło nie milion, a 1,5 mln imigrantów.

 

Przyjmuje się, że aby dana nacja utrzymała swoją liczebność, współczynnik dzietności powinien przekraczać statystycznie 2,11 dziecka na rodzinę. Każda europejska rodzina powinna mieć dwójkę albo i trójkę dzieci. Tymczasem współczynnik dzietności dla niemieckiej rodziny wynosi dziś 1,3 dziecka, włoskiej – 1,2, a hiszpańskiej zaledwie 1,1. Jak przewidują dziś pełni obaw niemieccy demografowie, Europa, którą dobrze znamy, już wkrótce przestanie istnieć.

 

Jeszcze bardziej dobitnie widać to na podstawie niektórych europejskich regionów czy wybranych miast. Na południu Francji, w Nicei czy Marsylii aż 45% dzieci i młodzieży do lat 20 to muzułmanie! W Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 30 lat liczba muzułmanów zwiększyła się z 80 tys. do 3 mln, czyli 36 razy! Na Wyspach jest dziś ponad 1000 meczetów. Część mieści się w dawnych kościołach.

 

Jedna czwarta dzieci, które przychodzą na świat w Wielkiej Brytanii pochodzi z rodzin o korzeniach pakistańskich i afgańskich. W Holandii aż 50% noworodków pochodzi z rodzin muzułmańskich. Statystycy obliczyli, że za 12 lat połowa ludności Holandii wyznawać będzie islam. W Belgii także połowa niemowląt pochodzi z rodzin muzułmańskich, a 25% ludności królestwa to dziś muzułmanie.

 

- Allach pozwoli zwyciężyć muzułmanom w Europie bez użycia mieczy. Nie potrzebujemy terrorystów i męczenników.  Za 20 lat miliony muzułmanów zmienią oblicze Europy na muzułmański kontynent! – powtarzał przywódca Libii, Muammar Kadafi. Trudno nie zgodzić się z tezami pułkownika-dyktatora.

 

Źródło: www.mirtesen.ru

ChS 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Tiko
To jest prawda Europa to bedzie ternem islamistow
NostradamusXXI
Jeszcze przyjdzie czas, że będziemy ratować chrześcijańskich Niemców przed muzułmańskimi Niemcami (Alamanami?;)). Pancerna pomoc z Polski przyjdzie dla germańskich braci. ;)
Mieczsilver
"Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru."
Mędrzec
Islam upadnie już niedługo... Po pierwsze: Islam walczy sam z własnymi odłamami. Po drugie: To dojdzie do III wojny światowej na tle religijnym - Islam kontra całe Chrześcijaństwo. Sami się przez to narażają na koniec, przez to co robią. Rosja zaatakuje Turcję bombą atomową. Do tego na pewno dojdzie. Inwazja Islamu to zamysł Boży, aby oczyścić zgniliznę Europy zachodniej. Chce dzięki temu wybić Europę Wschodnią, My - Słowianie (Polacy) mamy za zadanie odbudować po wojnie świat.
cykloza
Coś do dzietności(ależ to fatalnie brzmi)pań Polek - w GB podobno przebijamy w tej konkurencji cia... Ups wiadomo o kogo chodzi (pamiętaj Polaku hejtstop czuwa) mimo że Polki tam mieszkające jeżdżą też na urlopy np.na te wyspy gorące. Więc to plus narty to chyba nie przyczyna niżu demograficznego. Oprócz tego kto pracuje ma prawo do wypoczynku a że w Polsce na kredyt to nie wina Polaków ale raczej niesprawiedliwych zarobków. Nawet przed VS nie było ekskomuniki dla urlopowiczów ;-) o ile sobie przypominam. Tak że atak na osoby które chcą odpocząć i wykorzystują urlop jak im najlepiej odpowiada pachnie zawiścią że oni potrafią a ja nie. A to jest chyba grzech.Porównując koszty urlopu do kosztów wychowania dzieci to się ma nijak.Wychowaliśmy trójkę dzieci (może to niedużo ale jednak)jeżdziliśmy z nimi na urlopy i dzięki temu mamy razem co wspominać,dzieci nabyły obycia , był to czas nasz wspólny którego na co dzień zazwyczaj brakuje.I na pewno nie był to czas stracony.Pozdrawiam.
Łukasz
Według mnie, ani Europa nie odwróci się od swej hedonistyczno-lewackiej wizji przyszłości, ani nie damy rady zawrócić rozplenienia się u nas Islamu; jak słusznie zauważono, oni maja po 3 wzwyż dzieci, u nas młodzi ludzie wolą narty, zabawy i wakacje na tropikalnych wyspach( oczywiście na kredycik, w większości)a nie życie w rodzinie, małodym wyprano mózgi w całej Europie, Polska nie będzie inna, każdy przytomny to zauważy, ale, ALE, jest jeszcze zamysł Boga. 2050 powiadacie? Ja myślę że wcześniej już wszystko się skumuluje, i...wzmoże się ucisk, prześladowania, a kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony.
cykloa
No i jeszcze jedno do wyroku w Lublinie. Podobno na "uchodźcę" po około dziesięć tysięcy zł miesięcznie a Pani która odważyła się wyrazić swoją prywatną opinię jest bez pracy. Ciekaw jestem ile zarabia miesięcznie pani sędzina ?
cykloza
Najpierw zwolnienie pani z biblioteki za jej prywatne poglądy potem historia w Zgorzelcu potem pan Pudzianowski teraz ta myślozbrodnia w Lublinie. Czas tresury się nasila. I mimo konstytucyjnych praw można z nami robić co się chce. A otwarta rzeczypospolita i reszta treserów ma się dobrze.Zaczyna się to co na Zachodzie Europy już dawno się lewactwu udało. Mam tylko nadzieję że \'\'uchodźcy\'\' zamieszkają blisko pani sędziny wydającej wyrok w Lublinie.
Adam 1233
Za 50 lat islam upadnie i będzie jedynie sekta. Mam nadzieje ze dożyje jak nie będzie islamu i jego całego zła.
Tomi
Nie ma prostych rozwiązań.Statystyka jest nieubłagana!Liczby wyrażnie pokazują że przegrywamy demograficznie!!! Mało tego! najwyrażniej mamy w naszej przestrzeni publicznej robić miejsce dla islamskich przybyszów którzy -nomen omen- mają nam zapewnić otrzymywanie naszych emerytur,dlatego że potrzeba nowych płatników a których nie ma,bo Europa nie ma dzietnych rodzin.Zresztą mówią o tym otwarcie w Niemczech .Co tu dużo szukać ,rozejrzyjmy się dookoła siebie,czy popatrzmy na osoby z naszego publicznego życia oficjalnych katolików z jednym dzieckiem.Zgoda,potrzeba modlitwy, ciągłej prośby i ucieczki do pana Boga.I tak w podświadomości oczekiwania na cud ,i na interwencję w tej sprawie Pana Boga.Tak też. Ale przede wszystkim Pan Bóg chce też wylewać swoje błogosławieństwo na nasze z Nim w s p ó ł d z i a ł a n i e, podejmowane trudy i wyrzeczenia.A takim trudem jest posiadanie i wychowywanie dzieci, ale my tych dzieci właśnie nie chcemy.I o tym też trzeba rozmawiać
Juruś
Pani Merkel! Proszę uzmysłowić swoim "demografom" że na wschód od Oder jest taki kraj który był, jest i zawsze katolicki pozostanie! Proszę nie modyfikować historii bo ponoć Pani dziadkowie działali z hasłem "Got mit uns"!
Ślazak
Ślązak To mam trochę czasu by umrzeć i nie patrzec na to
Kasia
Szczęśliwie mam małe szanse aby dożyć roku 2050 :-)
muzułmanie
są narzędziem które ma nas znowu popchnąć w stronę Chrystusa. Nie tracie wiary nadziei i miłości, odmawiajcie codziennie różaniec.
Rozczarowany
@Pppp: "przeczekac kilka wiekow na reformacje islamu" - o tak, gdy islam opanuje cały świat, to stanie się religią pokoju. Tylko czy Pan Bóg wtedy nie zakończy tego świata? Patrząc na przykład Sodomy i Gomory, gdy już zostali w nich tylko ci co wybrali zło, to po tych miastach wkrótce pozostał popiół.
Oni tylko
widzą tylko liczby i "dzięki" swojemu kościołowi nie mają wiary, dlatego nie biorą pod uwagi królestwa Bożego Jego Woli. Oprzemy się temu tutaj w Polsce inaczej zginiemy, jak zachód. Pamiętacie że uścisk muzułmanów ma nas nawrócić na Chrystusa nie będzie on wieczny, pamiętajcie wiara nadzieja i miłość. Codzienny różaniec.
trooper
I dziwić się. Ci płodzą dzieci na potęgę, nie pracują, a państwo im jeszcze za to płaci.Sam bym płodził i 20 dzieci jeśli na siebie i każde dziecko za darmo dostawałbym pieniądze. Czemu oni siedzą w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii a nie w Polsce? Odpowiedź powyżej. A rozwiązanie było proste. Wystarczyło nie wpuszczać nierobów. A jak któryś nawołuje do mordowania niewiernych to go wywalić z kraju.
Pppp
Mysle ze to bedzie jeszcze wczesniej tak około 2030. Jedyna droga to delegalizacja islamu w europie i zburzenie meczetow. Doprowadzi to do wojny ale wtedy jest jeszcze jakas szansa. Oczywiscie nikt sie nie odwazy na delegalizacje islamu wiec ogolnie jest pozamiatane. Wiara katolicka i tak umarła w Europie wiec moze trzeba to przyjac z pokora i przeczekac kilka wiekow na reformacje islamu...
JARO
i mogą mieć rację, jak Europa nie zawróci z drogi ku Szatanowi na drogę ku Panu Bogu; ale to tak definitywnie, bez żadnego rozglądania się na boki i oglądania się za siebie;
Krzysiek
Nigdy nic nie wiadomo. Jeszcze się ta cała gromada alibabów nie zmierzyła z polskimi kibolami. W średniowieczu tacy młodzi gniewni i religijni, porwani wielkimi ideami cywilizacyjnymi stali się materiałem rycerskim dla wojen krzyżowych. Kto wie? Powiadają że historia lubi się powtarzać.
Aaaa
Modlmy się jak najwięcej, bo tylko w modlitwie ratunek a cała nasza nadzieja Bogu! On zwycięży, tylko nie przestawajmy się modlić.
Piotr
Te wyliczenia mogą być wiarygodne jeżeli wykluczymy czynnik ludzki w postaci kontrreakcji i poczucie osaczenia ludności tubylczej (tutaj: Europy. Wzrost niepokojów społecznych już możemy widzieć np. w Niemczech a to dopiero początek. nie chcę złorzeczyć, ale powtórka z II WŚ może być realna, tylko w stronę muzułmanów, którzy jednak inaczej niż żydzi- stanowią realne zagrożenie kulturowe, gdyż żydzi byli obecni zawsze w Europie i się na swój sposób asymiliwali z ludnością. Muzułmanie tego nie robią/nie potrafią/nie chcą.
arek
Biały człowiek (nazywający się czasem nie wiedzieć czemu katolikiem) zgłupiał nie płodzi dzieci nie chce ich mieć nie wierzy w Boga.A napływ imigrantów i zmiany etnicznokulturowe to tylko skutek apostazji narodów Europy.
Janusz z Kolonii
No, zobaczymy! Zabieg albo raczej prowokacja agentki stazi Angeli z masowym przyjmowaniem Mamutow, byc moze obudzi wygodne demoludy Europy! Bycmoze exodus w te strone, zaniedlugo zmieni kierunek. Ta akcja ma cos do znaczenia. Nie bardzo wierze, ze nie! My Chrzescijanie powinnismy sie modlic, bo nic wiecej nam nie pozostalo. Kosciol nie ma juz sojusznikow! Ale Imperium Romanum, a potem dzikie hordy zalewajace je przyjely wiare w Chrystusa. Pan jest krolem swiata, nie Szatan!
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.