DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Imieniny obchodzą:
Joanna, Kazimiera, Wiktoria
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Tęczowi chcą deprawować dzieci w małopolskich szkołach. Rodzice protestują

Data publikacji: 2016-03-06 08:00
Data aktualizacji: 2016-03-06 10:54:00
Tęczowi chcą deprawować dzieci w małopolskich szkołach. Rodzice protestują
Fot. mzacha/sxc.hu

Centrum Inicjatyw UNESCO oraz „Lambda Warszawa”, która znana jest z promocji homoseksualizmu, chcą w małopolskich szkołach wdrożyć program nauczania przeciwdziałania homofobii. Na taką propozycję nie zgadzają się rodzice.

 

Jak twierdzą przedstawiciele tych organizacji ich inicjatywa związana jest z tym, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się ujawnić swoją „orientację seksualną”, co nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem nauczycieli czy rówieśników.

 

- Obowiązek podejmowania działań antydyskryminacyjnych istnieje już dziś, a nasze szkolenia pomogą w jego skutecznej realizacji - mówi „Dziennikowi Polskiemu” Yga Kostrzewa, rzecznik Stowarzyszenia Lambda Warszawa.

 

Szkolenia trwają trzy dni i są skierowane do kadry nauczycielskiej. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie.

 

O propozycji złożonej przez homoaktywistów dowiedzieli się jednak rodzice, którzy obawiają się skutków szkoleń. – Nasze dzieci nie potrzebują nauki akceptowania homoseksualizmu, lecz ukierunkowania w okresie dorastania do rozsądnego obchodzenia się z własną seksualnością, tak aby wyrosły na ludzi zdolnych do założenia szczęśliwych małżeństw i rodzin - mówi Magdalena Czarnik, mama czwórki dzieci i członkini inicjatywy „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”.

 

Pomysł walki z homofobią wśród nauczycieli nie wzbudza za to większych emocji w lokalnej Platformie Obywatelskiej. – Wszystkie oferty szkoleniowe powinny odpowiadać na potrzeby środowiska. Nie ma w tym nic niebezpiecznego, dopóki jest to dobrowolne, a osoby biorące w nim udział podchodzą racjonalnie do przekazywanych im treści – komentuje radna Marta Patena.

 

 

Źródło: dziennikpolski24.pl

ged

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
gienek
a skąd są na to pieniądze?
Hugon de Payns
DaveBlueBird-czy chciałbyś wiedzieć co myślę o tobie?
Kolo
Bezczelność homo-środowisk nie zna granic. W tej sytuacji niezbędna jest penalizacja promocji homoseksualizmu wśród dzieci
bjs
To jest kolejny etap rewolucji obyczajowej, amerykanie też to przerabiali, tylko nieco wcześniej. To zło idzie i będzie szło. Cieszę się, że w naszym kraju ludzie mają jeszcze ludzkie odruchy i się na to nie godzą. Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości film na youtube pod tyt.: "Prof. Marek Jan Chodakiewicz o "zachodnich obyczajach" cz. 1 - Bełchatów, 13.08.2015 r."
@
PiS jedynie zawiesił gender-ustawę na kołku zamiast ją zdelegalizować, dlatego możliwe jest dalsze deprawowanie dzieci..
[email protected]
Zacznujmy mówić otwartym tekstem: wszystkie te organizacjie homoseksualne są HETEROFIBICZNE. Wszystkie ich działania są podszyte nienawiścia do osób heteroseksualnych.
abc
Czy każdy z ulicy ma w Polsce prawo do organizowania szkoleń dla nauczycieli? Co na to prawo? Czy Ministerstwo Edukacji nad czymkolwiek u nas panuje? Szczerze mówiąc nieporadność PiSu coraz bardziej mnie przeraża i szokuje.
ja
Identyfikować ekstremistów biorących w tym udział i wywalać z pracy w pobliżu dzieci.
Ja
Nikt tego nie zrozumie kogo to nie dotyczy.Ja jestem rodzicem zrozpaczonym, którego dziecko zostało w to wyciągnięte. Nikomu nie życzę tego piekła,które rozgrywa się w naszej rodzinie. Walczymy o dziecko ale jak dotąd lobby homoseksualne górą . Nie tracę jednak nadzieji. Włącznie o swoje dzieci bo będzie za późno!!!!
taczkowy
Nauczyciel przeszkolony, taczki i publiczny wywóz "specjalisty" ze szkoły przez rodziców.
agricola
Natychmiast rozwiązać bękarta KEN czyli Ministerstwo "Oświaty". Szkoła dobrowolna i płatna słucha Rodziców nie aparatczyków ideologów.
Rozczarowany
@beta: dokładnie tak, a ponieważ wszyscy są grzesznikami, więc wszyscy są "przestępcami wobec Prawa". Dlatego nie istnieje w polityce coś takiego jak "dobra alternatywa do PiS" (w biblijnym rozumieniu terminu "dobro"), może być tylko co najwyżej "mniej zła alternatywa do PiS".
Rozczarowany
@DaveBlueBird: hipokryci nie powinni uczyć tolerancji. Skoro homoideolodzy nazywają różnych "...fili" zboczeńcami, nawet tych którzy pozornie nie czynią nikomu krzywdy, a nie nazywają ich "osobami o odmiennych upodobaniach seksualnych" - to jakim prawem śmią wymagać by czynów homoseksualnych nie uważać za zboczenie?
tak powoli ze nikt nie zauwaza
kto to wszystko finansuje, czy najperw beda odprowadzac od normy naszych nauczycieli ??
jacek
ile razy trzeba powtarzać, że nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna ? jest tylko heteroseksualność i zboczenie/dewiacja od tej normy
ad
I jeszcze jedno. Czy jesli dla kogoś zachowania homo są obrzydliwe to jest homofobem? Wg lewaków tak, wg.wykształconych ludzi nie. Dlaczego? Bo fobia to lęk. Jeśli ja nie boję się homoseksualistów ale ich zachowanie dla mnie jest obrzydliwe to nie mogę być homofobem.
ad
Sodomia jest jednym z czterech grzechów wahających o pomstę do nieba. Św.Paweł i ks.Kpł mówią wyraźnie że jest to obrzydliwość. Czy tego chcemy uczyć nasze dzieci?
Po zajęciach
w Danii czy Szwecji na temat tego że nie wolno gwałcić kobiet i dlaczego, muslimy zaczęli gwałcić jeszcze więcej te pomioty zatracenia, wiedzą jaki będzie efekt, wszytko żeby zniszczyć chrześcijaństwo i moralność na nim bazującą. Nadal nie chcą znieść prawdy i dlatego wykonują dyrektywy masonerii.
beta
Gender-ustawa nie została przez PiS wycofana. List św. Jakuba: "2.10 Choćby ktoś przestrzegał całego Prawa, a przestąpiłby jedno tylko przykazanie, ponosi winę za wszystkie. 11 Ten bowiem, który powiedział: Nie cudzołóż!, powiedział także: Nie zabijaj! Jeżeli więc nie popełniasz cudzołóstwa, jednak dopuszczasz się zabójstwa, jesteś przestępcą wobec Prawa."
DaveBlueBird
Taki program jest potrzebny, proszę nie zamykać oczu na rzeczywistość. Czy nie zdarza się, że uczniowie (zresztą nie tylko uczniowie) potrafią swoich kolegów o innej orientacji seksualnej nazwać \'zboczeńcami\' czy nawet gorzej, bo wulgarnie? Zdarza się. I wyeliminowaniu takich zachowań, w perspektywie pokolenia, służą działania edukacyjne.
LGBT są opętani !
nie przypominam sobie żeby taki problem istniał w latach II Rzeczypospolitej i wcześniejszych wiekach !
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.