DZIŚ JEST:   26   MAJA   2018 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Słowo „homoseksualizm” zakazane. TVP zablokowało antygenderowy spot „Naszego Dziennika”

Słowo „homoseksualizm” zakazane. TVP zablokowało antygenderowy spot „Naszego Dziennika”
fot.REUTERS/Susana Vera/FORUM
#HOMOSEKSUALIZM    #TVP    #CENZURA    #GENDER    #REKLAMA    #NASZ DZIENNIK    #BLOKADA    #SPOT

Przekaz handlowy nie może zawierać treści dyskryminujących ze względu m.in. na orientację seksualną – tak TVP uzasadniła odmowę publikacji spotu reklamowego „Naszemu Dziennikowi”. Reklamowany numer traktuje o uderzającej w małżeństwo i rodzinę ideologii gender, jaka wkracza do szkół. Jak się okazało, są to treści dyskryminacyjne!


Jak zapowiada redakcja „Naszego Dziennika”, reklamowany weekendowy magazyn będzie poświęcony problemowi wkraczającej do polskich szkół ideologii gender: „Przeczytamy w nim m.in. artykuły odnoszące się do szerzenia uderzającej w małżeństwo i rodzinę ideologii gender w polskich szkołach. Redakcja szczególnie stara się uwrażliwić rodziców na to niepokojące zjawisko, występujące często w szatach tolerancji”.

 

Magazyn na antenie TVP miał reklamować spot, ale został zablokowany. Poszło o słowo „homoseksualizm”. „Choć reklama nie niosła ze sobą żadnych zdań ocennych wobec homoseksualizmu, odpowiedź była odmowna” – relacjonuje „ND”. Telewizja Polska powołała się na zapisy ustawy o radiofonii i telewizji, które mówią, że „przekaz handlowy nie może zawierać treści dyskryminujących ze względu m.in. na orientację seksualną”. Takie uzasadnienie odmowy emisji spotu przekazano dziennikowi.

 

Stanowisko TVP nie zmieniło się też, gdy wyrażenie: „Gender w szkołach. Pod przykrywką równości Twoje dziecko słucha o homoseksualizmie” zostało poprawione na: „Twoje dziecko słucha nieprawdy o homoseksualizmie”. TVP uznała, że wskazywanie na to, jak „sprawdzić szkołę” – co podpowiada „ND” w reklamowanym magazynie, to nawoływanie do „niewłaściwych zachowań nakierowanych na orientację seksualną”.

 

By spot mógł się ukazać, musiał zostać całkowicie zmodyfikowany, przy okazji TVP zasugerowało rezygnację także z wyrażenia „gender w szkołach”. Dopiero nowa wersja reklamy – omijająca „słowa miny” – została zaakceptowana przez Biuro Reklamy TVP. Klip odwołuje się do twórczości Adama Mickiewicza: „Ha! Rzekł Maciej, słyszałem, widzę, co się dzieje! Ale, Panie, dwóch orłów razem się nie gnieździ!” i namawia: „Kochajmy się, ale po Bożemu”.

 

Źródło: naszdziennik.pl

MA


DATA: 2017-05-19 08:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak przystało na portal chrześcijański miłość az sie wylewa z komentarzy :) ciekawe ilu z komentujacych wysililo sie żeby poznać geja albo lesbijke i okazać katechizmowy szacunek. Wiadomo katwiej siedzieć w kapciach i czerpać wiedze z pch24. A Pan Jezus chyba robił dokładnie odwrotnie - vide Zacheusz.
11 miesięcy temu / gej katolik
 
Deformacja płciowości,zaczyna się od wynaturzania psychiki i duchowości Cz po to,by zniszczyć OBRAZ BOGA w Cz.uczynić M/K HOMO NIEWIADOMO, a skoro nie wiesz KIM JESTEŚ więc możesz próbować,eksperymentować,żyć w preferencji seksualnej w jakiej ci się podoba w zależności od pożądliwości,bo bycie dziewczynką albo chłopcem jest UŁUDĄ zacofanego ciemnogrodu,który ogranicza oświeconego ideologią z piekła rodem człowieka jakąś płciowością ty MOŻESZ BYĆ TYM KIM CHCESZ, NIE TYM KIM JESTEŚ oczywiście zgodnie z perwersją na którą masz ochotę,bo w edukacji genderyzmu zboczenie nie jest deformacją porządku naturyPN.wg eduk.HOMO Jest zdrową orientacjąS i sojusznicy diabelsiej ideologii nie mogąc zmienić Bożego dzieła stworzenia płciowości MiK posługują się GENDER by otumanić i upodlić człowieka.Zniszczyć morale w Cz.-poczucie warości wynikającej z GODNOŚCI bycia M/K.A że Dzieci z natury są ciekawskie,dlatego zagrożenie ed.genderyzmu jest niebezpieczna. Wynaturza osobowość i tożsam
ponad 1 rok temu / Megi
 
Kościół szanuje homoseksualistów i lesbijki. Jednak nie może akceptować homopropagandy i np adopcji dzieci przez kochających inaczej. Mniejszości seksualne muszą zrozumieć że ich zachowanie nie jest norma społeczną i nie może być entuzjazmu dla takich związków. Jest tolerancja nie dzieje im sie żadna krzywda, więc nie mają powodów do narzekań.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
cd.homo wynaturza PN źródłem,którego jt ABSOLUTNY,WIECZNY I POWSZECHNY PORZĄDEK NATURY USTANOWIONY PRZEZ STWÓRPrawo naturalne jest więc prawem rozumnym i powszechnym które"STWÓRCA WYRYŁ GŁĘBOKO W SERCU CZŁOWIEKA"Tomasz z Akwinu uzasadnia,że rozum ludzki poznając porządek natury poznaje piękno i mądrość BOGA w JEGO dziełach stworzenia,a że prawo naturalne jest prawem rozumnym ,więc duch tego świata zaczął DESTRUKCJĘ stworzonego przez Boga "porzadku natury"od ROZUMU człowieka...Robi to genialnie,za pomocą ogłupiającej psychologi,która perwersję uczyniła normą,gorszące bajki i filmy znikąd się nie wzięły są B.skuteczne w ogłupianiu szczególnie dzieci. Demoralizacja gender jest inteligentna i perfidna,posługuje się sprawdzoną pedagogią wykorzystywania uczuć i emocji dziecka,którego karmi się KŁAMSTWEM nie ważne czy jesteś D/CH MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ.Wynaturzenie tożsamościS zaczyna się od deformacji płciowości człowieka by zniszczyć BOŻE DZIEŁO STWORZENIA uczynić z M/K HO
ponad 1 rok temu / Megi
 
Należy używać słowa "pederastia".
ponad 1 rok temu / językarz
 
Przecież to jawna i bezczelna cenzura. Ciąg dalszy PRLu.
ponad 1 rok temu / Johnny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.