Siedmiu chrześcijan zamordowanych w Libii

21332.jpg
fot.natebernar/sxc.hu

Libijska policja poinformowała kilka dni temu, że znalaziono ciała siedmiu egipskich chrześcijan koło miasta Benghazi. Zostali zabici strzałem w głowę.

 

Jeden z egipskich emigrantów miekszający w pobliżu makabrycznego znaleziska stwierdził, że widział, jak chrześcijan uprowadzili z mieszkania nieznani osobnicy.

 

Od czasu upadku reżimu Muamara Kadaffiego tereny te nie znajdują się pod kontrolą władz w Trypolisie. Niemal codziennością są tam porwania, zamachy i zabójstwa dokonywane przede wszystkim przez islamistów.

 

 

FLC

Zróbmy to razem!
Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.
Wybierz kwotę: