DZIŚ JEST:   26   MAJA   2018 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Przodownicy zabijania. Aborcyjny gigant ustala śmiercionośne normy

Przodownicy zabijania. Aborcyjny gigant ustala śmiercionośne normy

Aborcjoniści z amerykańskiego Planned Parenthood (PP) narzucają w swoich kombinatach śmierci miesięczne normy zabijania dzieci. Za ich wypełnienie lub przekroczenie czeka nagroda, ociągający się „bumelanci” są poddawani są reedukacji według specjalnych „planów naprawczych”.

 

O porażających kulisach zarządzania aborcyjnymi kombinatami opinia publiczna dowiedziała się dzięki nagraniom Live Action z USA.

 

Na jakie nagrody mogą liczyć „efektywny” personel PP. Jak donosi „Nasz Dziennik” dla pracowników przeprowadzających wystarczająco dużo aborcji koncern organizuje przyjęcie, na które zamawiana jest pizza. Udziela się im płatnego dnia wolnego. Szef rekordowej placówki zostaje „kierownikiem miesiąca” i może zjeść lunch z wyższym kierownictwem.


Doniesienia o narzuconych kwotach aborcyjnych potwierdzają także byli menedżerowie Planned Parenthood, którzy rozstali się z koncernem. Aborcyjne macki PP sięgają nawet przychodni diagnostycznych, które nie zabijają dzieci. Placówki są bowiem rozliczane z liczby skierowań na aborcję.

 

Szczególną „troską” aborcyjny gigant otacza kobiety borykające się z trudną sytuacją finansową koncentrując się na ginekologii i pokrewnych dyscyplinach. Sieć tzw. klinik zwane centrami planowana urodzeń stanowią w praktyce poradnie antykoncepcyjne.

 

Rzekoma hojność i dobroczynność PP niemal zawsze jednak zmierza ku jednemu celowi. Dokonania aborcji.

 

 

Źródło: "Nasz Dziennik"

luk

 

 

 


DATA: 2017-02-10 10:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wyraźnie widać, że globaliści z USA pod ,,pseudoprogramami'' realizują rzeź nierodzonych dzieci i planują zapewne większą depopulację ludzkości na całym świecie.
ponad 1 rok temu / kuj-pom10
 
sataniści
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Mam gleboka nadzieje ,ze przyjdzie moment ,w ktorym w usa zawiaze sie nieformalna grupa,ktora tych ludzi w sposob doslowny bedzie traktowala ,jak wladze podziemnej Polski traktowaly szmalcownikow oraz zdrajcow.Wiadomo o co chodzi wprost nie napisze bo tego wtedy nie puszcza-w Starym Testamencie chwasty sie wyrywa i dokonuje ich spalenia.
ponad 1 rok temu / keraj77
 
Zarząd PP też ma normy. Muszą zadowalać swojego pana niosącego światło i jego namiestników spod czerwonego szyldu.
ponad 1 rok temu / daffy
 
Z mordercami niewinnych dzieci trzeba walczyć! Agresywni zwolennicy wprowadzania tzw. prawa do zabijania bezbronnych istot ludzkich, muszą się liczyć z tym, że spotkają się z egzekwowaniem prawa przez innych ludzi - prawa do obrony życia przed mordercami. To jest wojna. Albo jesteś przeciw zabijaniu, albo jesteś za zabijaniem dla niepoznaki nazwanym aborcją. Wybór należy do każdego z osobna, a przed skutkami nie ucieknie nikt.
ponad 1 rok temu / wmo
 
Ach, przypomnina się komunizm i 120% normy a jak trzeba "to bez kozery pińćset".
ponad 1 rok temu / ma
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.