DZISIAJ JEST
CZWARTEK 21 WRZEŚNIA
Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
Św. Mateusza Ewangelisty
Bł. Marka z Modeny
Imieniny obchodzą:
Janusz, Hipolit, Mira
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Łukasz Karpiel

Pro-life na uniwersytecie? To się w lewackiej głowie nie mieści!

Data publikacji: 2017-03-15 07:00
Data aktualizacji: 2017-03-18 10:20:00
Pro-life na uniwersytecie? To się w lewackiej głowie nie mieści!
fot.ot. Szymon Zmarlicki / Foto Gosc / FORUM /Gosc Niedzielny/Forum /Gosc Niedzielny/Forum

Trwa atakowana przez fanatycznych lewicowców wizyta w Polsce mec. Rebekki Kiessling, kobiety która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się aborcji. Promotorzy zabijania nienarodzonych doskonale wiedzą, że takie świadectwo nie pozostawi obojętnym żadnego ze słuchaczy, a może wpłynąć na zmianę opinii dotyczącej aborcji. Stąd na wieść o wizycie w naszym kraju mec. Kiessling podniósł się lewacki skowyt, któremu posłuch dały uczelniane władze.

 

Konieczność swobody wymiany myśli i przekonań w uniwersyteckich murach, tak często podnoszone na sztandarach przez liberałów i lewicę, nie dotyczy – jak pokazuje sprawa spotkań z mec. Kiessling – wszystkiego tego, co sprzeciwia się „postępowej” agendzie. Natomiast wszelkiego rodzaju spotkania, pokazy, konferencje, które mówiąc lewicowym żargonem „rzucają wyzwanie tradycyjnej moralności”, są witane z szeroko otwartymi ramionami. Jeśli przy okazji zawierają antykatolicki komponent, wówczas czerwony dywan rozwijany bywa jeszcze szybciej…

 

Wystarczy tylko przejrzeć program imprez organizowanych przez Queer UW, działającego – jak można wywnioskować po lekturze strony internetowej tej studenckiej organizacji  – przy Ośrodku Studiów Amerykańskich UW.

 

Oto kilka przykładów:

 

Konferencja o perwersyjnym seksie (masochizm, sadomasochizm, związywanie - tzw. marginesy seksualności) (2013) : https://www.facebook.com/events/5484471774375/

Konferencja o azjatyckich perwersjach seksualnych (2013): https://www.facebook.com/events/490283474342142/


21 IV 2016 - Paris Is Burning - pokaz filmu z przedmową (Film prezentuje środowisko czarnych bądź latynoskich drag queens oraz transseksualistów, których życie toczyło się w barach i klubach tanecznych Harlemu na przełomie lat 80. i 90.)

30 XI - Screaming Queens - pokaz filmu z przedmową dra hab. T. Basiuka – „drag queenki i transy w San Francisco zaczęły pierwszy zbiorowy protest przeciw policji” (1966 r.)

23 II 2017 - ChemSex - pokaz filmu z przedmową [Queerowy Klub Filmowy] - film „na temat występującego coraz częściej w środowiskach gejów zjawiska uprawiania seksu pod wpływem
narkotyków”.

Przykłady te można mnożyć…

 

Co sprawiło, że wizyta amerykańskiej prolajferki, kobiety dzielącej się swym tragicznym doświadczeniem z przeszłości, wzbudziła kontrowersje, które doprowadziły do zamieszania wokół terminu i formuły spotkania? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: strach, że głos obrończyni życia podparty dramatycznym doświadczeniem życiowym obnaży kłamstwa promowane przez aborcyjno-tęczowe lobby.

 

Protestujący przeciwko spotkaniom z mec. Kiessling chcą niczym bolszewickie politruki przyznać sobie cenzorskie przywileje i decydować o „słuszności” poglądów, czy myśli. To zachowanie trudno opisać innym słowem niż hipokryzja.

 

 

 

Łukasz Karpiel

 

 

 

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
mjablonsky
Lud szatana należy odsunąć od wszelkiej władzy w taki czy inny ale skuteczny sposób.
Obronca
STRACH aborcyjnego looby !
zabba
Lewicowość=totalitaryzm. Przykładem Hitler, Stalin, Mao i cała reszta lewackiej hołoty.
hcot
@aaa. Ale z ciebie cymbał!
@aaa
Co za bełkot....
los lobos
14 marca /wtorek o 17.30/ odbyło się spotkanie z Panią Rebecca Kiessling na Katolickim Uniwerytecie Jana Pawła II w Lublinie, aula wypełniona po brzegi; teraz wiem dlaczego tak się boją prelekcji tej kobiety, prawnika, matki pieciorga dzieci /trzy córki biologiczne i dwaj chłopcy adoptowani/ ? Pani Kissling jest zbudowana z prawdy, jest żywym dowodem w temacie aborcji, jest zdeterminowana do obrony wartości, jest matką, żoną, ma rodzinę, prowadzi fundacje Save The 1, jest uroczą ciepłą osobą i nade wszysko nie da jej sie zakwalifikować do tzw. ?nawiedzonych??. i przeciwko temu wszystkiemu protestowało pięcioro lewackich aktywistów przed budynkiem? Lublin dał radę, pozdrawiam.
aaa
To wszystko jest dość proste. Jeśli nie wierzy się w Boga, to wtedy nie powinno się wierzyć w wolną wolę, gdyż akceptacja jej istnienia logicznie prowadzi do istnienia duszy, a to do istnienia Boga. Ateizm musi więc być materialistyczny i promować koncepcję, że wolna wola nie istnieje, a nasza świadomość to tylko produkt materii, na którego nie mamy wpływu. Skoro tak jest, to nie działa już rzymska zasada, że chcącemu nie dzieje się krzywda, gdyż jako że wg ateistów wolna wola jest złudzeniem, to "pragnienie czegoś" lub "przekonanie o czymś" jest zdeterminowane przez jakieś procesy, a nie nasz rozum lub wolę. Wtedy "pragnienie" lub "przekonanie", jeśli ktoś uzna za destruktywne, można a nawet trzeba leczyć, gdyż nie od nas to wszystko przecież zależy. A leczeniem jest programowanie naszego umysłu i "woli" przez zawodowych lekarzy umysłu. Stąd cenzura, propaganda, opiekuńczość, totalitaryzm. Ateista naturalnie więc dąży ku lewicowości - i to totalitarnej.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.