DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
Imieniny obchodzą:
Joanna, Kazimiera, Wiktoria
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Ponad 11 tys. osób sprzeciwia się nazywaniu „Czarnych Marszy” protestami wszystkich Polek

Data publikacji: 2016-10-25 08:00
Data aktualizacji: 2016-10-25 11:05:00
Ponad 11 tys. osób sprzeciwia się nazywaniu „Czarnych Marszy” protestami wszystkich Polek
FOT.Maciej Jarzebinski/FORUM

Liberalno-lewicowe media konsekwentnie donoszą, że w feministyczne akcje przeciw życiu włączają się wszystkie Polki. Już sama powielana przez redakcje nazwa „strajk kobiet” sugeruje, że pracy odmawiają wszystkie panie, a kto pracuje nie może określać się mianem kobiety. To kłamstwo, a grupka lewackich aktywistek nie ma prawa uzurpować sobie prawa do mówienia w imieniu całego społeczeństwa.

 

Protest skierowany do lewicowo-liberalnych redakcji (TVN24 oraz „Gazety Wyborczej”) dostępny w serwisie protestuj.pl podpisało już ponad 10,5 tys. osób. Twórcy protestu sprzeciwiają się upowszechnianiu fałszywej narracji, która nie służy prawdzie, a ideologicznym celom środowisk feministycznych.

 

„Zwracam się do Państwa z apelem, aby zaprzestali Państwo medialnej manipulacji. Wbrew faktom i poczuciu elementarnej przyzwoitości próbujecie bowiem Państwo wmówić społeczeństwu, że głos skrajnej mniejszości jest głosem wszystkich kobiet lub nawet całego narodu” – czytamy na stronie protestuj.pl.

 

Wciąż można podpisać apel do czołowych redakcji, które wyznaczają trendy po lewej stronie barykady, a milionom ludzi wręcz mówią, co mają myśleć. To zobowiązuje ich do respektowania podstaw uczciwości, czego w temacie Czarnego Protestu brakuje. Nie bądźmy obojętni wobec próby zawłaszczenia kobiecości i ograniczenia jej w przestrzeni medialnej do grupki zwolenniczek mordowania nienarodzonych dzieci.


Aby podpisać protest wystarczy kliknąć w poniższą grafikę. 


MWł 

  

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
The Black One
To smutne, mam nadzieje ze wszyscy sprzeciwiający się czarnemu strajku oraz ich siostry, córki, matki i ciotki będą w przyszłości rodzić zdrowe dzieci bez żadnych komplikacji, będą wolne od gwałtów i ciąży pozamacicznych... Chociaż nawet modlitwa w takich przypadkach nie pomaga. Widze ze wiele osób uważa że walczymy tym protestem żeby potem sypiać z kim popadnie, zaoszczędzić na zabezpieczeniu a potem skrobać się nawzajem... To jednak nie prawda. Mam 20 lat, boję się żyć w państwie które dba bardziej o kilka komórek bez rozwiniętego mózgu i serca niz o dorosłą kobietę która ma jeszcze wszystko przed sobą (a w ciąże może w przyszłości zajść kilka razy, próbować do skutku aż ciąża bedzie niezagrożona a dziecko zdrowe. (Przypominam, państwo chce nas zmusić do rodzenia chorych dzieci które mogą umrzeć nawet po kilku dniach męczarni. A nawet jesli dziecko przeżyje, państwo nie pomaga w jego utrzymaniu i rehabilitacji - prosze zobaczyc ile dziennie jest reklam w telewizji proszący
Ewela
Popieram na 100procent jestem kobietą nie chęć brać w tym udziału
helen
jestem przeciwna aborci zbulwersowana co Matki Polki wyprawiaja to jest tragedia zaloba calego naszego kraju Smutne????
Życie
Jest za życiem nie za wygodą i rozwiązłością !!!
Kate
Nie zgadzam sie z czarnym protestem.jestem za zyciem nie za mordercami
Janusz
Z dwunastu kobiet, które dobrze znam w rodzinie i w pracy, żadna nie popiera czarnych protestów. Chociaż różnią się poglądami i wcale nie należą do PiS.
Soplica
Udowadnianie że koło jest okrągłe jest dość kłopotliwe ... Ślepemu nic nie pokaże a głupi i tak nie zrozumie. Lepiej odprawić za nie Mszę Świętą i pomodlić się na różańcu.
Aldzia
Precz z czarnym protestem,nie popieram!
Normalny
Tym razem nie podpiszę. Pisanie akurat do nich, to ich legitymizowanie, a ja uważam, że ich się powinno natychmiast zdelegitymizować.
Piotr
Ani wszystkich, ani Polek. Tego typu akcje zwykle są mocno inicjowane z zagranicy, a wiele podobnych inicjatyw odbywa się w ukryciu.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.