DZISIAJ JEST
SOBOTA 23 WRZEŚNIA
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
Imieniny obchodzą:
Pius, Bogusław, Tekla
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Manifestacje antyimigranckie w całej Europie już 6 lutego? Polacy mogą pójść wspólnie z Pegidą

Data publikacji: 2016-01-24 09:00
Data aktualizacji: 2016-01-24 09:47:00
Manifestacje antyimigranckie w całej Europie już 6 lutego? Polacy mogą pójść wspólnie z Pegidą
Fot.Sebastian Kocon/FORUM

W sobotę, 23 stycznia, w czeskim miasteczku Roztoky pod Pragą odbyło się spotkanie działaczy antyimigranckiej partii Pegida z Niemiec oraz przedstawicieli podobnych ugrupowań z 14 krajów Europy. Niewykluczone, że owocem rozmów będzie zorganizowanie wielkich, antyislamskich manifestacji w kilku miastach Europy, także w Warszawie. Marsze miałyby odbyć się w pierwszą sobotę lutego.

 

Aktywiści niemieckiej Pegidy, czyli Patriotyczni Europejczycy przeciw Islamizacji Zachodu, regularnie od kilku miesięcy urządzają antyimigracyjne manifestacje. Największe odbywają się we wschodniej części Republiki Federalnej Niemiec. Teraz ugrupowanie chce wyjść ze swoim programem do innych narodów Europy, szczególnie, że kryzys wywołany falą „uchodźców” z krajów islamskich w naturalny sposób sprzyja narastaniu postaw antymuzułmańskich.

 

Spotkanie przedstawicieli 14 europejskich organizacji o profilu zbliżonym do Pegidy i samej Pegidy odbyło się pod czeską Pragą. Jego gospodarzami była czeska formacja antyislamska Świt - Koalicja Narodowa oraz Blok Przeciwko Islamowi. W rozmowach uczestniczyli również Polacy.

 

Niewykluczone, że efektem negocjacji będzie zorganizowanie 6 lutego potężnych antyislamskich manifestacji. Wśród miast, które mogą dołączyć do działań Pegidy i maszerować pod jednakowymi hasłami tego samego dnia wymienia się Warszawę i Pragę.

 

Obecna na spotkaniu w Czechach Tatjana Festerling, znana działaczka Pegidy, stwierdziła, że rząd RFN pokazuje narodom europejskim wzorowy model fiaska integracji uchodźców. Jednym z elementów błędnej polityki migracyjnej kanclerz Merkel jest przyjmowanie ogromnej ilości młodych mężczyzn - oceniła Festerling.

 

Źródło: tvn24.pl

MWł 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
kosmita
Dokladnie tak! Kolejny raz problemem obarczona jest Sarmacka ziemia. Podkreślam. Biedny i wiecznie uciekamy przez kolejne reżimy Chrzescijanski lud. Przykre to... Ale czeka nas walka z islamskimi chordami.
Tomasz
Pogromca mitów Wypisujesz kłamstwa.Chyba nie jesteś z Ukrainy??STOP ISLAMIZACJI EUROPY.""POLAK BĘDZIE MĄDRY ALBO GO NIE BĘDZIE"
Pogromca mitów
To nie Polacy tylko rosyjscy agenci działający w Niemczech. Zguglujcie "związki Putina z Pegidą", najlepiej po niemiecku. taka prawda.
Tomasz
"POLACY BĘDĄ MĄDRZY ALBO ICH NIE BĘDZIE"
Predator
Dlaczego usuwacie moje pytanie ? Jaka to gazeta ?
sobor
Moze Pegida poniołaby taki transparent: Haende weg von deutschen Frauen und der polnischen Demokratie!
Predator
Jakiej gazety ? Oświeć !
Bartek
Słowiańska lekcja. Ponad 400 Rosjan zmasakrowało islamskich imigrantów w Niemczech. BY POHU ? 23 STYCZNIA 2016 W tym czasie kiedy niderlandzcy mężczyźni protestują przeciwko bezeceństwom emigrantów, wychodząc na ulice w spódnicach, mieszkający w Niemczech Rosjanie byli pierwszymi którzy stanęli w obronie swoich rodzin. Po gwałcie dokonanym na 13-letniej Rosjance, około 400 rosyjskich mężczyzn podjechało pod ośrodek w miasteczku Bruchsal, gdzie mieszkają emigranci i dokonali tam prawdziwego pogromu. Jak donosi portal therussophile.org, około 120 samochodów podjechało pod ośrodek dla imigrantów, w każdym po 3-4 mężczyzn, przyjechali odwdzięczyć się za gehennę, która spotkała 13-letnią Rosjankę ? Lisę. Idąc do szkoły, dziewczynka została porwana a następnie, przez ponad 30 godzin była gwałcona przez grupę islamskich imigrantów. Rusaki (tak nazywają siebie Rosjanie mieszkający w Niemczech) zaatakowali Arabów, Marokańczyków, Syryjczyków i spuścili im porządny łomot.
Polak
Jak nie zlikwiduje się pewnej gazety to nie powstrzymamy imigrantów i zagłady
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.