DZIŚ JEST:   21   KWIETNIA   2018 r.

Św. Anzelma, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Lewacka nienawiść wersja 2.0 – „Krytyka Polityczna” kpi z Pana Jezusa

Lewacka nienawiść wersja 2.0 – „Krytyka Polityczna” kpi z Pana Jezusa

Co myśmy im zrobili, że nas tak nienawidzą? Antychrześcijańska i antypolska obsesja lewaków z „Krytyki Politycznej” weszła w nową fazę. Sowieccy i narodowo-socjalistyczni propagandyści doczekali się godnych następców!

 

Co oni mi zrobili? Zostałem królem Polski? – pyta mężczyzna odgrywający rolę Jezusa w filmiku zamieszczonym na youtubowym kanale „Krytyki Politycznej”. Oczywiście chodzi o wstrętnych mieszkańców „tego kraju”, którzy, jak mówi „bohater” filmiku, nie dość, że zrobili z Jezusa swego króla, to jeszcze chcą, aby był on przeciwnikiem aborcji, in vitro, „tęczowych” rodzin, uchodźców… Sam natomiast obdarowany tytułem, szamocąc się po supermarkecie i zachowując się jak gej przebrany w monarsze szatki, dystansuje się od poglądów swych „poddanych”. Całość materiału podlana jest pseudoteologiczną sugestią o konflikcie między osobami Trójcy Świętej…

 

Ten skrócony opis nie oddaje oczywiście w pełni tego, z jak obrzydliwym stekiem bluźnierstw skierowanych przeciwko osobie Pana Jezusa mamy do czynienia. O zdecydowaną reakcję woła chociażby okraszona wyuzdanym cmoknięciem obleśna uwaga, wypowiadana przez osobnika, jednoznacznie sugerująca homoseksualne relacje między apostołami i ich nauczycielem. Ta obrażająca uczucia religijne oraz poczucie przyzwoitości produkcja nie powinna pozostać bezkarna. Jej twórcy winni odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości, który bez wątpienia winien zainteresować się tym internetowym ściekiem antykatolickich i antypolskich fobii.

 

Czy moglibyśmy pozostać obojętni, gdyby obrażano na przykład naszych rodziców, rodzeństwo, współmałżonków? A przecież w tym wypadku stawka jest o wiele większa!

 

Ostatnie miesiące wyraźnie pokazują, że środowiska lewicowe postanowiły zintensyfikować testowanie odporności Polaków na lżenie wszystkiego co związane ze świętą wiarą katolicką i Kościołem. Łatwo dostrzec związek między tą zorganizowaną i skoordynowaną akcją z dokonanym przez polskich katolików Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Fala tzw. hejtu, która rozlała się tuż po 19 listopada ubiegłego roku, kiedy to miał miejsce Akt, przybrała ponadnormatywny rozmiar. Obecnie obserwujemy efekty tego, że w odpowiednim momencie nie została ona powstrzymana, także przy użyciu środków prawnych. Czego zatem potrzeba więcej, aby doczekać się właściwej reakcji? Kolejnej, jeszcze bardziej bluźnierczej „Klątwy”, czy może płonących kościołów?

 

Materiał został wyświetlony jak dotąd przez 4,5 tys. internautów, jednak komentarze zamieszczone pod video nie pozostawią wątpliwości co do opinii użytkowników sieci o tym wykwicie antychrześcijańskich fobii. Słowa „gniot” i „żenada” należą do najłagodniejszych… Ciekawa zdaje się nade wszystko sugestia jednego z internautów, aby lewacy przygotowali podobny filmik o Mahomecie i islamie: zobaczymy jak długo pożyjecie… – puentuje swoją opinię użytkownik serwisu You Tube.

 

Lewacy z „KP” nie omieszkali pochwalić się także bluźnierczą produkcją na swoim facebookowym profilu. Filmik wyświetlony został wiele tysięcy razy. Także i w tym przypadku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, również pisanych przez osoby deklarujących swoją obojętność, czy nawet niechęć wobec „kleru i wiary”. Oczywiście nie zabrakło także (a jest ich naprawdę niemało) głosów poparcia i zachęty do dalszej eskalacji antykatolickich ekscesów. O pojawiających się bluźnierczych sformułowaniach chyba nie trzeba wspominać, nie trudno się domyśleć co kryje się w sercach i mózgach fanów Lenina i jemu podobnych piekłoszczyków.

 

Wykładając po raz kolejny na stół swe naznaczone demonicznym piętnem karty, lewacy z pewnością liczyli się z reakcją środowisk katolickich. Nie dopuśćmy, aby te nadzieje pozostały płonne. Naszą odpowiedzią powinno być pociągnięcie bluźnierców i nienawistników do odpowiedzialności prawnej. Jeśli tak się nie stanie, sami będziemy winni następstw tego zaniechania…

 


Łukasz Karpiel
 


DATA: 2017-03-24 15:40
AUTOR: ŁUKASZ KARPIEL
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

co można powiedzieć.BOŻE ratuj nas i przebacz im
ponad 1 rok temu / j.s
 
Chyba nie ma się kim przejmować. Z tego, co zdołałem zauważyć, to nieudaczniki i miernoty, chyba złe na Jezusa za swój los. Sami pchają się do piekła. I dobrze robią!!! Chcielibyście takie coś spotkać w Niebie? Ale szansę zawsze mają. Jezus nie jest przecież nienawistny, jak oni. Przebaczy, gdy zaczną się należycie zachowywać
ponad 1 rok temu / Rozsądny
 
Mam pytanie? Czy kler wyszedł ze swoich bezpiecznych plebanii i stanąwszy w pierwszym szeregu na czele wiernych zorganizował chociaż jakąś manifestację. Czy też tylko wyraził głębokie ubolewanie z powodu gorszących zachowań? Drodzy fani portalu Pch24.pl powinniście zrozumieć, że wasze oburzenie ZUPEŁNIE NIC NIE DA. Natomiast wyobraźcie sobie co by się stało gdyby hierarchia katolicka w Polsce powiedziała NON POSSUMUS takiemu zachowaniu i poprzez podległych sobie "oficerów"(kler liczy ponad 20 tys. osób) zorganizowała wraz z 10% wiernych publiczny sprzeciw pod kilkoma instytucjami. Gdyby w kościołach zmobilizowano wiernych i pogoniono ten cały "ekumenizm" z wszystkimi czartami. Gdyby wezwała i dała przykład do niechodzenia w niedzielę do sklepów. Wierni nie chcą się wychylać skoro pasterze pochowali się po plebaniach. Proste
ponad 1 rok temu / Czytelnik
 
To,ze gdxies sa obrazane.uczucia katolikow to nie zwalnia z.obowiazku walki o.nasza.religie, Pana Boga i Kosciol! Jak piersi chrzescijaniemusimy
ponad 1 rok temu / Halins
 
No cóż, to efekt usilnych prób "współżycia" z wszelkiej maści Patologią. "Bękart" pluralizmu, tolerancji, ekumenizmu, wolności religijnych, demokracji, lenistwa, zawiści i wszelkich złych skłonności. Dano wam jedynie 10 prostych, jasnych przykazań jako receptę na poczciwe i dostatnie życie i... nawet To przekracza wasze możliwości intelektualne.
ponad 1 rok temu / agricola
 
,, Co im zrobiliśmy ... " , fakt , że należymy do wyznawców Jezusa już im bardzo przeszkadza . Diabeł powiedział - jestem ja i Pan , po środku nie ma nic . My służymy swemu Panu - Jezusowi , a oni szatanowi i jak ich pan , sieją wokół pełno nienawiści . [email protected] to , że kler zniechęcił do Kościoła to wierutna bzdura , zasłona dymna , która kryje poważniejszy problem .
ponad 1 rok temu / c-a
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.