DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 24 WRZEŚNIA
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
XXV Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Gerard, Teodor
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Kukiz: „Bolek” to temat zastępczy. O czym w tych dniach milczy telewizja?

Data publikacji: 2016-02-22 08:00
Data aktualizacji: 2016-02-22 08:40:00
Kukiz: „Bolek” to temat zastępczy. O czym w tych dniach milczy telewizja?
Jerzy Dudek / FORUM

Paweł Kukiz wypowiedział się o sprawie „TW Bolka”. Stwierdził, że to oczywiste, iż Wałęsa był agentem SB, dodał jednak, że miał szansę się z tego wyzwolić, co się niestety nie stało. Zdaniem lidera Klubu Parlamentarnego Kukiz15, podgrzewanie atmosfery wokół tej sprawy może wynikać z chęci przykrycia innych, ważniejszych dla Polski tematów.

 

„To, że Wałęsa bolkował jest dla mnie oczywiste od co najmniej 15 lat” – napisał na Facebooku Kukiz. "Wcześniej przekonany byłem, że jest to postać krystalicznie czysta, robotnicza-chłopska, skarb jak wielokilogramowy samorodek złota dla głodnej Rodziny. Niepokalany symbol zwycięstwa nad znienawidzoną komuną” – dodał.


Paweł Kukiz stwierdził, że „gdyby Wałęsa w 1989-90 roku wyspowiadał się, publicznie powiedział grałem ze skurwysynami tak, by nie popłynęła krew, gdyby zaraz po tej spowiedzi optował za dekomunizacją, gdyby sprzeciwił się tej bandyckiej grubej kresce, która bandziorom bolszewickim dała nie tylko możliwość uniknięcia kary za zdradę Państwa ale na dodatek pozwoliła im się uwłaszczyć na Polsce i jej Obywatelach” do dziś broniłby go własną piersią i wciąż byłby dla niego bohaterem.


„Ale z niewiadomych powodów Wałęsa tej spowiedzi nie dokonał. Jeśli to tylko zwykły ludzki strach przed niezrozumieniem przez Naród homo sovieticusów - pół biedy. Bo Naród do dziś jest odurniony i żyje w przekonaniu, że Polska od 1989 to kraj demokratyczny”- pisze poseł. Dodał, że to między innymi z winy Wałęsy „do dziś właścicielami Państwa są zdrajcy, potomkowie hołoty kolaborującej z Sowietami”.


Kukiz przyznał także, że do tej pory nie wypowiadał się na temat sprawy „Bolka”, gdyż obawia się, że „w ciągu najbliższego czasu nie będziemy mówić o deficycie budżetowym, o niepełnosprawnych, 500 plus, emeryturach, gospodarce.... Będzie temat "Bolek" podobnie jak za rządów PO aborcja, związki partnerskie i marihuana. Zastępcze tematy, które jeszcze bardziej mają otępić Lud otumaniony przekonaniem, iż żyje w demokratycznym, wolnym kraju”.

 

Podobną tezę postawił na łamach PCh24 Grzegorz Braun. "Jeśli bowiem reżimowa telewizja mówi o czymś na okrągło przez 3 dni, to trudno nie pomyśleć jakie tematy schodzą z czołówek. Na przykład wypowiedzenie przez Polskę, nie pierwszy to już raz, wojny państwu rezunów islamskich. Także inne czarne chmury, które zbierają się nad Polską. Moim zdaniem jeszcze w tym sezonie będziemy świadkami kulminacji... Kto wie, czym zostaniemy w pierwszej kolejności zbombardowani: kryzysem finansowym, wojną ukraińską, czy zamachami, których autorstwo przypisane zostanie "ekstremistom" - niekoniecznie już tylko islamskim? W tej sytuacji zatykanie mediów na całe doby seansem hipokryzji i zakłamania z pewnymi tylko pierwiastkami prawdy nie jest z pewnością dobre" - mówił reżyser. 

 

  


Źródło: Facebook

kra 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Ik
Tomasz - w imieniu towarzystwa wielbicieli ręczników do rąk. O co pytasz?
Tomasz
Ik w czyim imieniu zabierasz głos????
VoteBraun
Ja mam wrażenie że, mimo szczerych chęci ten Kukiz to więcej się myli niż ma rację.
Ik
Kukiz jest także tematem zastępczym. Przeminie i zniknie.
abc
Też mam takie wrażenie - Bolek jest grzany starymi kwitami, a faktyczna agentura działa w najlepsze pełną parą i nikt jej nie niepokoi.
Alka
Intronizacja powinna odbyć się w kwietniu 2016 podczas Zgromadzenia Narodowego. Mamy już dosyć wojen i wojenek między Polakami.
Tomasz
Sprawa "Bolka" to przykrywka polityczna.W marcu przyjadą "uchodźcy".
k
W sprawie Bolka nie powinni wypowiadać się członkowie rządu, a zrobili to już Waszczykowski, Ziobro czy Macierewicz. Przestrzegałem przed ich wyborem. Sprawa Bolka wydaje się być tematem zastępczym POdobnie jak za PO, obecny rząd skrywa przed narodem pewne sprawy.
rozsądny
To absolutnie nie jest temat zastępczy!!! Trzeba zrozumieć, że pokazujemy społeczeństwu, jak obrzydliwą mamy historię I jakie kreatury doszły do głosu z nastaniem ruskiej dominacji. Ruskim też się oczywiście dostało od rewolucji, kiedy hołota doszła do władzy. Ale to ich problem. My swój musimy rozwiązać przez odsunięcie od władzy i wpływu kapusiów, zdrajców i innych szumowin.
zirytowany belfer
"grałem ze sk...i" - Nie zacytuję tekstu przytoczonego na podobno chrześcijańskim portalu, bo jest tak wulgarny. Czy wy nie macie odrobiny przyzwoitości? Chrześcijaństwo zobowiązuje. To nie jest znaczek do kupienia w kiosku ruchu.
@
PS. Trzeba pamiętać, że Panem historii jest Bóg, a strach jest złym doradcą. Jeśli PiS współpracuje z masonerią światową ze strachu, to znaczy, że nie wierzy Bogu-Chrystusowi. A jeśli robi to z własnej nieprzymuszonej woli, to Bóg-Chrystus ukarze ich gdy przyjdzie sądzić narody. Nie można być katolikiem i tchórzem jednocześnie. Głęboko wierzę, że Intronizacja podczas obchodów 2050 Rocznicy Chrztu Polski odniesie pożądany przez Polaków skutek i wszystko zacznie się układać zgodnie z Wolą Bożą.
@
PiS ma ostatnią szansę żeby wycofać się z tych elementów polityki wewnętrznej i zewnętrznej, które są jawnie antypolskie. Te rzeczy wskazują Kukiz\'15 i Braun. Jeśli tego nie zrobi natychmiast, historia potraktuje ich kiedyś tak jak dziś traktuje TW"Bolka". Bez litości.
sprawiedliwy
Jeśli zdrajca był przywódcą Polski ( nie po raz pierwszy), to należy anulować wszelkie istotne dla bytu Polski umowy - prywatyzacyjne, a także zobowiązaniowe ( całkowite zadłużenie Polski ) i dodatkowo zażądać zysków wstecz od beneficjentów nieważnych umów. To m.in. powinien być temat nr 1 Wolnej ( ? ) Polski. Dziwię się, że za mataczenie w sprawie istotnej dla kraju kłamców nie spotkała jeszcze stosowna kara.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.