DZISIAJ JEST
ŚRODA 20 WRZEŚNIA
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Imieniny obchodzą:
Eustachy, Faustyna, Filipina
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Instytut z USA chce krzyżować ludzi i zwierzęta oraz mordować nienarodzonych na potrzeby badań

Data publikacji: 2016-08-31 16:15
Data aktualizacji: 2016-08-31 16:24:00
Instytut z USA chce krzyżować ludzi i zwierzęta oraz mordować nienarodzonych na potrzeby badań
Fot. humansarefree.com

Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci.

 

W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek.

 

Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe.

 

Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej.

 

Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi.

 

NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów.

 


Źródło: gosc.pl/osp.od.nih.gov/cnn.com

MWł
  

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
tut
@123: jesteś producentem?
henrykk1b6
Eksperymenty genetyczne są nawet wskazane, pod warunkiem, że będą w pełni kontrolowane !
123
@Tiomasz Przeczytaj dwa pierwsze zdanie tuta. Generalizacja. Krem do twarzy z komórkami macierzystymi to cmentarzysko. Problem w tym, ze są to kremy z komórkami macierzystymi roślin i nie pasuje do omawianego tematu. Pewnie, że dzieci abortowane można spotkać w jakichś pojedynczych kremach i niektórych produktach, jak pepsi. Generalizacji mówię stanowcze NIE. Jestem katolikiem.
Tiomasz
123 A co to jest nie prawda ?Tut nie napisał że wszystkie kremy zawierają ludzkie komórki macierzyste a że dostępne są te kremy w każdej drogerii.Więc nie wypowiedział się o wszystkich producentach.
123
@tut Zobacz najpierw na skladniki kremow i waz Swoje slowa zanim zaczniesz oczerniac wszystkich producentow. Badz odpowiedzialny, bo to sa powazne oskarzenia. Widzisz cmentarz, bo jakies serum ma komorki macierzyste z kopru morskiego, to co powiesz w takim razie na kwiaciarnie?
tut
@123: a gwarantujesz to z czystym sumieniem?
123
@tut Dlaczego nie dodajesz, ze te komorki macierzyste sa z roslin? Z winogron, róż, alg czy z kopru morskiego.
beta
Kanibalizm może powodować raka. Wcieranie kremów z komórkami ludzkimi to kanibalizm.
JARO
tylko patrzeć jak skrzyżują lisa z wieprzem; ciekawe jak nazwą taką hydrę? jak to to będzie się zachowywało wśród ludzi? i do czego takie coś się nada?
glosno myślę
PiS nie może wprowadzić całkowitego zakazu aborcji ponieważ "polskie"i niepolskie firmy kosmetyczne stracą dostęp do "komórek macierzystych". Przegłosowanie przez PiS w knesejmie i knesenacie ustawy szczepionkowej dowodzi ich ścisłej zależności od lobby farmaceutycznego. Opór przeciw zakazowi aborcji może być zależnością od lobby "kosmetycznego".
Alan
Do abc. Też mam takie same odczucia i czuję, widzę i wiem, że koniec jest już na wyciągnięcie ręki.
hs
ciekawe co na to forumowe lewackie hybrydy ludzko(ciało)-zezwierzęcone(moralność)
@
A biskupi uważają ze piekła nie ma.
tut
"Krem do twarzy z komórkami macierzystymi" obecny jest w każdej "drogerii". Te miejsca powinno się traktować jak cmentarz a nie targowisko. Myślę, że te hybrydy ludzkie są już hodowane w ukryciu, potrzebna jest "zgoda społeczna" na produkcje jawną - masową. Jeśli zwykli ludzie nie widzą w "kremie" nic złego, to na hybrydy też się zgodzą.
abc
Od dłuższego czasu mam wrażenie, że koniec już chyba blisko. W zasadzie wszystkie apokaliptyczne warunki są albo już spełnione, albo ich spełnienie jest na wyciągnięcie ręki.
Z kuj-pom1
To jest przeciwko Panu Bogu. Widać, że ci w USA którzy nie wierzą w Pana Boga chcą teraz sami tworzyć nowe, nienaturalne życie i być przynajmniej przez chwilę jak On Sam. Ale jak człowiek chce być Panem Bogiem i zmieniać jego Święte Prawa, to nigdy to się dobrze nie kończy, a dla człowieka raczej źle. Także widać, że bezbożne siły w świecie są wciąż silne, bo cały czas promują zbrodniczą aborcję dzieci nienarodzonych, zbrodniczą antykoncepcję wśród kobiet i młodzieży zabijającą już miliard nienarodzonych dzieci w całym świecie. Potem in vitro, procedurę, która tworzy jedno życie kosztem zabicia wielu innych żyć (tak zwana aborcja selektywna), a teraz hybrydy ludzko - zwierzęce. Widać, że USA jako państwo wyzbywa się stopniowo swojej wolności i idzie w stronę państwa totalitarnego, bezbożnego i promującego eksperymenty, nie boję się tego nazwać na miarę nazizmu w XXI wieku. Ale jak mówi stare dobre ludowe przysłowie - ,, Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy ".
Tomasz
Godni następcy Mengele "doktora śmierć" niemieckiego zwyrodnialca.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.