DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2018 r.

IV Niedziela Wielkanocy
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Czy Ty ufasz Jezusowi? Świadectwo Bożego Miłosierdzia. Poznaj niezwykłą książkę

Czy Ty ufasz Jezusowi? Świadectwo Bożego Miłosierdzia. Poznaj niezwykłą książkę

Spojrzenie moje z tego obrazu jest takie jako spojrzenie  z krzyża (Dz. 326) – powiedział Chrystus siostrze  Faustynie, ukazując Swoje miłosierne oblicze. Zapewne znasz ten obraz, ale czy wiesz, co Jezus przez niego mówi do Ciebie? Odpowiedź znajdziesz w książce „Świadectwo Bożego Miłosierdzia”.

 

W książce opublikowano m.in. świadectwa, przekazane przez osoby publiczne oraz przyjaciół Instytutu im. Ks. Piotra Skargi: Michała Lorenca, Brygidy Grysiak, Jana Pospieszalskiego, Radosława Pazury, Marka Citki i twórców filmu „Faustyna”.

 

Chrystus podczas objawień gorąco zachęcał do odmawiania Koronki z wielką ufnością: – Każdą duszę bronię w godzinie śmierci, jako swej chwały, która odmawiać będzie tę koronkę, albo przy konającym inni odmówią – jednak odpustu tego samego dostępują (Dz. 811). To cudowna modlitwa: – Chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko odmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego – obiecał Zbawiciel (Dz. 687).

 

Tę wyjątkową książkę wraz z pięknym różańcem do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia można zamówić korzystając ze strony ufamjezusowi.plluk

DATA: 2017-04-20 14:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Choćby Jk2,24. Gdybyś nie był zapartym antychrześcijaninem, przyjąłbyś w końcu do wiadomości że uczynki są jednym z koniecznych warunków zbawienia.
11 miesięcy temu / do Irrec
 
Irrec a gdzie są fragmenty w Piśmie Świętym przeczace słowom z Dzienniczka?
ponad 1 rok temu / Servus
 
TAK UFAM JEZUSOWI. I BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA ŚWIĘTĄ FAUSTYNKĘ,KTÓRA UCZY NAS PROSTOTY,ODDANIA I WIERNEGO PRZY TOBIE JEZU TRWANIA.
ponad 1 rok temu / Megi
 
"...jeżeli raz tylko odmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego ? obiecał Zbawiciel" Czyż to nie zbawienie z uczynków? Ciekaw jestem gdzie w Biblii znajdziemy wersety na poparcie tego? "...czy wiesz, co Jezus przez niego mówi do Ciebie? Odpowiedź znajdziesz w książce ?Świadectwo Bożego Miłosierdzia?." Na pewno nie znajdziesz odpowiedzi w Piśmie Świętym....
ponad 1 rok temu / Irrec
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.