DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 SIERPNIA
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
Imieniny obchodzą:
Helena, Bronisław, Ilona
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Chwali się, że dokonała tysięcy aborcji i nienawidzi Kościoła. Przemawiała we włoskiej parafii

Data publikacji: 2017-08-07 09:00
Data aktualizacji: 2017-08-08 14:32:00
Chwali się, że dokonała tysięcy aborcji i nienawidzi Kościoła. Przemawiała we włoskiej parafii
Emma Bonino. FOT.REUTERS/Max Rossi/FORUM

Proboszcz parafii San Defendente w Cossato we włoskim Piemoncie zaprosił do kościoła… prominentną włoską i europejską działaczkę proaborcyjną, która chwali się, że osobiście przeprowadziła tysiące aborcji. Do kościoła policja nie wpuściła… obrońców życia. Emmę Bonino mówiła o imigrantach.

 

Emma Bonino to była europejska komisarz ds. zdrowia oraz była włoska minister spraw zagranicznych, wieloletnia deputowana do parlamentu Włoch i Parlamentu Europejskiego. W ostatnich latach angażuje się przede wszystkim na rzecz popierania masowej imigracji, ale w przeszłości wykonała olbrzymią pracę dla legalizacji procederu mordowania nienarodzonych. Od kilkunastu lat należy do ugrupowania Włoscy Radykałowie, skrajnie libertyńskiej i antyklerykalnej partii wywodzącej się z Włoskiej Partii Liberalnej mającej jeszcze przedwojenne korzenie.

 

Gdy aborcja była we Włoszech jeszcze nielegalna, Bonino opublikowała zdjęcia ukazujące ją w trakcie przeprowadzania procedury mordowania dziecka. W latach 70. założyła Centrum Informacji o Sterylizacji i Aborcji. Kobieta twierdzi dziś, że podczas swojej pracy w klinice aborcyjnej zabiła 10 tys. dzieci. Od lat agresywnie walczy z Kościołem katolickim – za pontyfikatu św. Jana Pawła II wznosiła publicznie okrzyki „Przecz z Wojtyłą!”, a za pontyfikatu Benedykta XVI występowała w Watykanie z transparentem „No Taliban, No Vatican”.

 

Bonino to zarazem dobra znajoma żydowsko-amerykańskiego finansisty urodzonego na Węgrzech, Georga Sorosa. W 2011 roku polityk podpisała jego apel wzywający do utworzenia wspólnego państwa europejskiego; cztery lata później odebrała z jego rąk nagrodę Freda Cuny’ego.

 

Światem katolickim w maju 2015 roku wstrząsnęła wiadomość o telefonie, jaki wykonał do Bonino sam… papież Franciszek. Ojciec Święty miał rozmawiać z aborcjonistką, by zachęcać ją do kontynuowania jej dzieła na rzecz przyjmowania uchodźców w Europie. Później w jednym z wywiadów prasowych papież wychwalał ją za jej dokonania na tym polu.

 

26. lipca na zaproszenie proboszcza kościoła San Defendente w Cosseto w diecezji Bellia (Piemont) Bonino opowiadała o swojej wizji polityki imigracyjnej. Przekonywała, że „nie ma alternatywy” dla przyjmowania afrykańskich przybyszów, bo skoro w Europie nie rodzą się dzieci, to jest „racjonalne”, by przyjąć do siebie „nadmiar” ludności z innych kontynentów. – Taki jest los Europy – powiedziała Bonino.

 

Przed jej występem pobożni katolicy zorganizowali protest w biurze prasowym kurii diecezjalnej. Jednak nie odniósł skutku. W trakcie samej obecności Bonino w kościele, przed świątynią zgromadzili się obrońcy życia. Nie zostali wpuszczeni do środka, a policja spisała ich dane osobowe. Wewnątrz znalazł się tylko jeden pro-lifer, Leandro Aletti; zapytał, jak można zabiegać o kulturę „otwarcia” na migrantów, podczas gdy nie akceptuje się nawet swoich własnych dzieci. Został wybuczany przez zgromadzonych, a Bonino nazwała jego pytanie dziecięcą polemiką. Tłumaczyła, że jest za wolnością jednostki, której nikt nie może mówić, co ma robić. Otrzymała duże brawa.

 

W takich przypadkach modlitwa i adoracja eucharystyczna jest najlepszą bronią – powiedział później Giovanni Ceroni, przewodniczący Ruchu na rzecz Życia z Bielli. – W naszej modlitwie myśleliśmy o Bonino i innych ideologicznie zaślepionych osobach, ale także o kapłanie, który marnuje tyle cennej energii, by denerwować ludzi i siać zamęt. Modliliśmy się o nawrócenie ich wszystkich do Jezusa Chrystusa i Jego prawdziwego Kościoła – dodał.

 


Źródło: Katholisches.info

Pach




 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
donat
Niestety Kościół pozostaje w głębokim kryzysie i to za przyzwoleniem niektórych hierarchów dla których ważniejsza jest poprawność polityczna i przewrotne idee "nowoczesności " niż Ewangelia. Niekiedy wieloznaczność samego Papieża i niektórych purpuratów wprowadza tylko zamęt. Niech wasza mowa będzie TAK, TAK NIE NIE, a wszystko inne pochodzi od diabła.
Jack
Tu trzeba egzorcysty dla tej kobiety. !
Romanek
Źle się dzieje w Kościele Katolickim, ale ryba przecież psuje się od głowy.
Bubo
@leo Coś mi mówi, że aby być 'komisarzem' trzeba być ze starego zakonu. I to nie ważny czy w ZSRR czy UE.
Megi
Wiem jedno, że tak naprawdę nic nie wiem, o sercu Emmy Bonino...Jednak z życia tej kobiety wynika jednoznacznie,JEST MORDERCZYNIĄ, zamordowała nie tylko swoje dziecko, ale tysiące cudzych...Wiem, ze dzisiaj walczy o imigrantów,którym chce rzekomo pomóc...ale nic nie zrobiła by pomóc niewinnym abortowanym istotą .... Zaproszona na spotkanie do kościoła, o czym mówi, o przerażających zbrodniach, o tym że nie nawidzi Chrystusa...w świątyni zasłonięto krzyż, i tabernakulum, o czym to świadczy?...o zuchwałej arogancji i bezkarnej profanacji...Proboszcz czuje się pewnie , bo jest chroniony.
Peter
Jestem zaniepokojony ty, co się dzieje w Europie Zachodniej a nawet w Watykanie. Modlę się za papieża, aby działał i nauczał tylko pod natchnieniem i mocą Ducha Świętego, zgodnie z nauczaniem jego wielkich Poprzedników: Pawła VI, św. Jana Pawła II i Benedykta XVI.
panda
,,USUŃCIE ZŁO SPOŚRÓD WAS''
Achilles
Kto taką wiedźmę wpuścił do kościoła to ze ona jest wiedźma to oczywiste No nawet ją truchłem czuć a ten duchowny co ją wpuścił do kościoła to idiota do kwadratu i zaprzaniec
Ar
Najlepszą bronią jest w tym wypadku stos
Kazio
Miserere...
Zofia
Co demonie robisz na tej Ziemi?
Marc
@Megi @Mirosław Hmmm... Ja jednak pamiętam, że Jezus Chrystus zjawił nas kiedy jeszcze byliśmy grzesznikami.On przychodził do ludzi, którym daleko było do ideału. To Jego miłość ich zmieniała i zbawiała. Ja chciałbym. Oczywiście, że Kościół - czyli wspólnota wiernych - ma sprawiać aby ludzie wzmacniali się w wierze, ale sęk w tym że wiara to nie zbiór zasad moralnych tylko relacja jaką mamy z Bogiem. To ona (wiara czyli relacja) sprawia, że coś robimy a czegoś nie. Zwróćcie proszę uwagę jak napisane są przykazania (w oryginale) - to czas przyszły, to swego rodzaju obietnicą - nie będziesz kradł, nie będziesz mówił fałszywego świadectwa itd. Kiedy? Wtedy gdy będziesz z Bogiem w prawdziwej relacji. Kiedy będzie On obecny w naszym życiu. Kiedy nam będzie zależało. Bóg nie przychodzi do nas gdy już się ponawracamy. On przychodzi do nas codziennie... w naszej bylejakość i od nas zależy co my z tym zrobimy. A na końcu będzie jedno pytanie - czy kochaliśmy (i nie tylko tylko dobrych)
incuss
Modlić się za wszystkich. Tak się państwo tutaj licytujecie za kogo trzeba, za kogo można. Św. Maksymilian Maria Kolbe modlił się za wszystkich, w jego modlitwie do Maryi pierwotnie było "a zwłaszcza za tymi, którzy się do Ciebie nie uciekają, MASONAMI i nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego". To czy modlitwa będzie skuteczna, to już inna sprawa, na pewno grzesznicy otrzymują szanse, więc można i trzeba się modlić. Co do samej sprawy, to chyba zasłonięcie tabernakulum i krzyża, o tego pochlebstwa Franciszka i sposób traktowania obrońców życia mówi wszystko. To już jest kompletne wariactwo, to już podchodzi pod Nierządnicę prześladującą Niewiastę. Jestem praktycznie pewny, że aby tak błądzić jak ci duchowni, to już się nie da bez zatwardziałości serca i złej woli, to już jest jawna nienawiść wobec Chrystusa i Jego nauki. Z czegoś takiego nie da się już obronić na sądzie Bożym, tak więc jeśli tutaj nie nastąpi opamiętanie, to los tych kapłanów może być gorszy niż tej pani
Stroke
Heretyk w murach kościoła (budowla), a katolicy poza nimi. Tak było przepowiadane. Kto ma uszy i oczy niechaj słucha i patrzy. P.S. ? Propos heretyków to przypominam nowym użytkownikom pch24, że niejaki Michu piszący słodziutkie komentarze tutaj ogłosił się onym wcześniej pisząc, że: Jezus to głupiec, piekła nie ma oraz popiera (Michu) aborcję i uczynki Hitlera, itd. Proszę sprawdzić. Ewentualnie pomodlić za niego (Michu), bo to też bliźni choć kłamca (itd). (1)
Megi
@Marc mylisz grzesznika uparcie trwającego w grzechu śmiertelnym i grzesznika NAWRÓCONEGO.różnica między jednym i drugim jest diametralna... przypomnij sobie łotrów ukrzyżowanych z Panem Jezusem...jeden urągał, drugi prosi o łaskę miłosierdzia.Bardzo niebezpiecznym jest zjawisko usprawiedliwiania grzechów śmiertelnych i udzielanie wszystkim wbrew ich woli rozgrzeszenia...Nie nam sądzić,ale nie dajmy się zwariować lansowanym od lat kłamstwom,że wszyscy niezależnie od tego, jak żyją dostaną się do nieba.Otóż tak nie jest,i dzisiaj KK wyrządza wielką krzywdę relatywizując grzeszne życie z życiem w łasce uświęcającej. Indyferentyzm moralny lansowany przez modernistycznych duchownych niestety,wyrządza wielką krzywdę zatwardziałym grzesznikom, ponieważ nie walczy o ich zbawienie.Letniactwo księży jak i nas świeckich sprawia,że Kościół,który ma być solą traci swój smak.A skoro traci, to na cóż się zda, tylko na podeptanie i wyrzucenie.Kościół ma przede wszystkim NAWRACAĆ,ZBAWIAĆ
cilla
Przekonywała, że ?nie ma alternatywy? dla przyjmowania afrykańskich przybyszów, bo skoro w Europie nie rodzą się dzieci, to jest ?racjonalne?, by przyjąć do siebie ?nadmiar? ludności z innych kontynentów Sama abortowała 10 tysięcy... gdzie jest logika???
mitoslaw
Do Marc - wszystko piekne i prawdziwe tylko wazny jest czas kiedy i jak komu sie co mowi... Oby tylko nie zatwardzic grzesznikow z jednej a z drugiej chwiejnych i niepewnych ku zlu nie pociagnac poprzez tego typu milosierne ?gesty... Jakos zyjemy w takich czasach dziwnych ze tego typu ewangelizacja zbiera marne albo wrecz przeciwne do zamierzonych? Owoce...czas chyba wyciagnac wnioski z takiej strategii ewangelizacyjnej?
Kasia
Włochy proszą się o kolejne trzęsienia..
Marc
Nie chodzi mi o to by usprawiedliwiać rzeczy złe. Nie chodzi mi też o to by o nich nie mówić... choć nawet prawda pozbawiona miłości, nie jest nic warta, jednak chyba warto pamiętać, że nie mamy prawa potępiać... a nawet odcinać się od tych, którzy może (ale tylko może) są nieco dalej do Boga. Przecież Bóg nie powiedział nierządnicy, że z nią nie gada. Przecież Jezus przyszedł do Zacheusza. Przecież powołał celnika Mateusza. Nie zapomniał o Świętym Pawle, który zabijał Chrześcijan. Tak... Mi też nie jest łatwo wszystkich kochać. Wiele razy robię zupełnie inaczej niż powinienem, ale bardzo nie chciałbym potępiać tych, którzy są lepsi ode mnie i dają przykład miłości i miłosierdzia. Przecież mamy świadczyć o miłości Boga. Tak! Świadczyć. Nie tylko o niej mówić. Jeśli mamy kogoś przekonać do Boga to raczej nie tym, że powiemy mu, że spotka go kara, ale naszym przykładem, by zapragnął żyć tak jak my. Bóg rzadko działa poprzez cuda. Bóg działa naszymi czynami i sło
mitoslaw
Jezeli papiez jej nie nawracal a bezwzglednie winien to robic bo to jest jego obowiazek i jedna z fundamentalnych racji sprawowania urzedu piotrowego to poprzez tego typu rozmowki poglebia tylko chaos i dezorientacje wsrod wiernych... Jakis dysonans poznawczy...rowniez w sprawach aborcji...i czy ktos sobie chce czy nie to od rzeczywistosci nie ma ucieczki i nie mozna ot sobie powiedziec i zawezyc konsekwencji dyskusji z taka osoba tylko do spraw uchodzcow...odbior masowy czy sie chce czy nie chce dotyczy tez podejscia do aborcji.. A kto jak kto ale papiez w pierwszym rzedzie winien sobie z tego zdawac sprawe zeby nie dawac najmniejszego powodu do grzech zgorszenia...
ed
wg św. Jana Apostoła nie ma potrzeby modlić się za złoczyńców
mf
@Jagódka.Hitler czy Stalin też z pewnością w jakichś kwestiach mieli rację. Czy zaprosiłabyś do domu pana Adolfa żeby przy herbatce porozmawiać o malarstwie ?
Jagódka
Taka refleksja natury ogólniejszej (abstrahując od aborcji i problemu imigracji) To, że z kimś nie zgadzamy się w jednej sprawie nie oznacza, że nie możemy zgadzać się w innej. To, że ktoś jest w jakiejś sprawie po stronie zła nie oznacza, że w innej nie może być po stronie dobra. Jest wyraźna granica między dobrem a złem, ale nie dzieli ona ludzi na dobrych i na złych tylko przebiega ona we wnętrzu każdego ludzkiego serca.
mf
Ciekawe wyniki daje też w Google fraza: "Emma bonino georges soros"
DNA
Idiotka zaproszona na wykład do parafii. Proboszcz powinien być natychmiast odwołany. Dzieci należny modować a w ich miejsce przyjmować nadmiar ludności, to tylko Lucyfer może coś takiego wymyślić.
Hanna
Do @gość: a dlaczego miałbyś się nie modlić za takich ? Matka Boża w Fatimie prosiła o modlitwę za wszystkich grzeszników , bo wielu z nich idzie do piekła , gdyż nikt się za nich nie modli. Jakby nie było , to jest bliźni , naprawdę jest ci obojętne , co się z nim stanie po śmierci ? A gdybyś ty był Gościu w takiej sytuacji , to co ? Różnie może być , nigdy nie mów nigdy .
MiniMax
@Blanca - TAK! TAK, Proboszcz parafii zasłonił Krzyż i Tabernakulum... . Jest artykuł i są cytaty z wypowiedzi Biskupa Watykanu Francjszka na portalu LifeSiteNews, papież nazwał Bonino jednym z narodowych ?zapomnianych mistrzów? i porównał ją do Konrada Adenauera oraz Roberta Schumana, pomysłodawców Unii Europejskiej. Franciszek stwierdził, iż lewicowa działaczka w sprawie Afryki daje nam ?najlepsze wskazówki?. ?To prawda, ale nie szkodzi? ? skomentował papież uwagę, że Bonino różni się poglądami od katolików. ?Musimy patrzeć na ludzi, na to co robią? ? powiedział papież Franciszek.Takaaa wypowiedź to konsternacja dla środowisk katolickich. Emma Bonino od lat znana jest w swoim kraju jako czołowa aborcjonistka. W wieku 27 lat SAMODZIELNIE zabiła swoje nienarodzone dziecko, DOKUMENTYJĄC ów ?wyczyn? na fotografiach. Trafiła za to na kilka dni do aresztu, lecz szybko odzyskała wolność.
gość
broń Panie Boże bym miał się za takich modlić!
stan
pytanie czy papa F. jest z takich spotkań zadowolony, nie wspominajac o kurii. mamy masonerię, nie tylko w italii, a popatrzmy na polske.., czy nie mamy podobnych przypadkow.., musimy bronic prawdziwej wiary...,
Blanka
Niestety w artykule nie napisano, że ksiądz zasłonił krzyż i chyba również tabernakulum, żeby Bonino nie poczuła sie urażona... Potrzeba dużo modlitwy...
Megi
To nie jest wina tej morderczyni poczętych dzieci...Ona nie wdarła się do KK...Ona sprofanowała dom Boga, bo ksiądz katolicki i Kuria jej na to pozwoliła...Ona jest przez samego papieża chwalona...Dlaczego tak się stało i dzieje?...Myślę, że dlatego byśmy poznali prawdę o naszych pasterzach, którzy niestety są najemnikami...Pasterz, który służy Bogu nigdy nie ZBESZCZEŚCI OŁTARZA PAŃSKIEGO...
mf
google: "papież Franciszek Emma Bonino" i wszystko jasne.
Dana
Co jest z Franciszkiem że pozwala na to w Kościele co się dzieje z ludźmi ze światem
szept
Patrząc na twarz tej osoby widać samo zło i zaciętość.Jaki jest cel w tym,że przyznaje się do tylu morderstw i propaguje aborcję?Co chcą osiągnąć księża i papież wchodzący w kontakty i dysputy z tym potworem?Miast potępić publicznie i przypomnieć słowa Jezusa co czeka tych którzy łamią Boskie przykazania,jeszcze zapraszają do kościoła.Chyba naprawdę dożyliśmy czasów Apokalipsy,na naszych oczach spełnia się zniszczenie Kościoła, o którym mówili mistycy,dziś tak bardzo zapomniani.
Piotr
Zastanawiam się dlaczego tak mało śpiewa się piosenek o obronie życia. Dlaczego to ma znaczenie? Bo lepiej, aby popkultura broniła życia, niż aby księża pozwalali się zwodzić, atakując życie. Michael Jackson napisał piosenkę przeciwko aborcji. Nie chciano jej publikować. Jeżeli śpiewało się i śpiewa nadal pieśni czy piosenki powstańcze, to po to, aby motywować ludzi do walki o słuszne sprawy. Chodzi także o to, aby nie marginalizować słusznych postaw. Nie spychać ich ze świadomości społecznej, bo gdy zwycięża zło, łatwiej przenika ono także do Kościoła.
leo
Po wygladzie wnoszę, że to przedstawicielka starego zakonu...
qlnick
Gratuluję postawy tym ludziom broniącym życia. Protestowali i demaskowali fałsz a gdy tego już nie mogli czynić składali modlitwy przed obliczem samego Boga. Wzorcowa postawa, tak trzymać. Bóg wysłuchuje i widzi co się dzieje więc będzie także interweniował.
syk
biedna, opętana. Nawet strach się o nią modlić.
Anna
O tempora! O mores!
Servus
Najpierw mordowała Europejczyków a potem sprowadza imigrantów.. .
zdziwiony
Nikomu do głowy nie przychodzi, że to wizyta samego czorta w tym kościele. Dziwne!
DarekJ
Księża wpuszczają do kościoła aborterów, czyli morderców. Wpuszczają do środka Świątyni Bożej szatana. Koniec świata.
Michu.
Po tym co przeczytałem myślę, że zapraszanie do kościoła takiej osoby to nie otwartość tylko głupota, a nawet hańba. Jestem zdziwiony, że sam papież się z nią kontaktował. Czyżby nie znał jej przeszłości? Nie sądzę, zatem to jego duży błąd. Sprowadzanie islamistów też jest pomyłką. Jeżeli jest ona zajadłą zwolenniczką aborcji i papieżowi to nie przeszkadza, to jest takie domniemanie, chociaż to może za daleko idące, ale pytanie można postawić. Czy papież zamierza zmienić stosunek kościoła do aborcji i zacznie ją popierać? Mam nadzieję, że nie. Kobieta co krzyczała precz z Wojtyłą rozmawia sobie z Franciszkiem z jego inicjatywy. To mi się nie podoba. Otwartość kościoła nie oznacza, że ma on zapraszać tak złe osoby. Otwartość na dobrych ludzi tak, ale nie na kanalie.
mitoslaw
Egzorcyzm jest bezwzglednie potrzebny... Ale zdaje sie ze nie tylko dla niej....
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.