DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2018 r.

Św. Marii Pelletier
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Braun: Młode pokolenie nie składa się z eurokołchoźników. To problem i okazja dla wrogów Polski

Braun: Młode pokolenie nie składa się z eurokołchoźników. To problem i okazja dla wrogów Polski
fot. youtube/pobudka

Zdaniem dokumentalisty Grzegorza Brauna w najbliższym czasie sytuacja Rzeczpospolitej może się szybko zmienić za sprawą gry mocarstw. Były kandydat na prezydenta podzielił się swoimi przemyśleniami z czytelnikami serwisu „Polska Niepodległa”. „Aby jednak kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym (…) mogło w tym trybie wejść w fazę jawnej już całkiem krystalizacji – trzeba nieodzownie spełnić jeden warunek” – pisze Braun. Tym warunkiem jest pozbycie się patriotycznie usposobionej polskiej młodzieży.

 

Grzegorz Braun uważa, że w najbliższym czasie może dojść do prowokacji będących uzasadnieniem dla zmiany obecnego statusu Polski. Takie prowokacje staną się okazją bądź to do obcej interwencji „w obronie demokracji” nad Wisłą, bądź „wariantu rozbiorowego”. Zdaniem reżysera jednym z możliwych scenariuszy jest powstanie nowego rządu opartego o obecną opozycję, były obóz władzy a nawet Lecha Wałęsę.

 

Przeszkodą, ale także okazją do zaistnienia takich zdarzeń, okazać mogą się młodzi Polacy, którzy wbrew staraniom ideologicznych macherów z Czerskiej nie są obojętni wobec wiary i narodowej tożsamości.

 

„Aby jednak kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym (czy też innymi słowy: żydowska suwerenność wyspowa od Dniepropietrowska i Odessy po Wrocław i Szczecin) mogło w tym trybie wejść w fazę jawnej już całkiem krystalizacji – trzeba nieodzownie spełnić jeden warunek: trzeba jakoś pozbyć się tej młodzieży, która na stadionach i ulicach polskich miast manifestuje 1 marca, 1 sierpnia czy 11 listopada” – pisze Grzegorz Braun na łamach portalu polskaniepodlegla.pl.

 

„Ci młodzi ludzie bowiem ostatecznie zawiedli Adama Michnika. Ćwierć wieku wytężonej pracy i walki na froncie ideologicznym – i wszystko na nic. Młode pokolenie nie składa się z potulnych, posłusznych, bezkrytycznych, politpoprawnych, wynarodowionych i bezwyznaniowych eurokołchoźników. Nie udało się ich wszystkich wypchnąć na emigrację zewnętrzną czy bodaj wewnętrzną. Bronisław Geremek przewraca się w grobie. Są tu i głośno wołają: Bóg! Honor! I ojczyzna! Można więc zrobić z nimi tylko jedno: można ich pozabijać” – stwierdza reżyser.

 

Źródło: polskaniepodlegla.pl

MWł 


DATA: 2016-03-23 08:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

[email protected] którą Dąbrówkę Kościelną masz na myśli (poznańską, czy białostocką)?
ponad 2 lata temu / Jurek
 
Matecznik Polski? Najświętsza Ofiara Mszy świętej tak jak była 1004 lata w wolności sprawowana. Dąbrówka Kościelna 16.04.2016 godz.9.00 rano.Każdy kto jest polskim pasterzem i piastunem doskonale zdaje sobie sprawę że Polska nie może sobie pozwolić na młode pokolenie nie znające Mszy w Rycie Rzymskim Klasycznym.
ponad 2 lata temu / Leo
 
Uszczelnienie granic to obecnie podstawa. Powołać patrole obywatelskie i dać im broń na pociski gumowe (dobra psu i mucha). Niech patrolują quadami granice. Nie wpuszczać żadnych nachodźców. Ograniczyć i redukować napływ Ukraińców.
ponad 2 lata temu / Leaf427
 
Oczywiście, że cenię p. Grzegorza Brauna. Ale oprócz bardzo wielu trafnych spostrzeżeń powiela stereotypy jak np. że Polacy mają spłacać długi zaciągnięte przez swoich okupantów lub przemilcza fakty związane z koniecznością unieważnienia wszystkich dzikich , poniżej realnej wartości prywatyzacji oraz z koniecznością odwrócenia relacji wierzyciele/ dłużnicy ( to nam są winne 4 nacje za holocausty na narodzie polskim). Także nie zgadzam się z jego tezą,że Polsce grozi coś poważnego w tym roku, bo interesariusze są przecież zajęci swoimi wewnętrznymi sprawami ( USA - wybory, UK - Brexit, Niemcy - uchodźcy, Rosja - kryzys, Izrael - Palestyna, Syria, Bl.Wsch.)
ponad 2 lata temu / fifty-fifty
 
Polska dla Polaków a Europa dla Białych patriotów.
ponad 2 lata temu / treku
 
Zamykać granicę Polski. Stanąć murem jak jeden mąż w obronie wiary, Polski, granic. Z tego co już widać koniec spokoju w Europie dobiega końca. Na co jeszcze Polacy czekamy ???
ponad 2 lata temu / Predator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.