DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Cwaniaczek
ponad 1 rok temu / DNA
 
Szok, zdaniem osoby duchownej rewolucyjny teror lewaków jest wojenką...Hmmm???!!!!
ponad 1 rok temu / Jacek
 
"Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam." Łk 12,51. Gdzie jest grzech, tam mamy być po "drugiej stronie" względem niego. Nie ma tu miejsca na budowanie mostów. Musi być mur.
ponad 1 rok temu / sp
 
No dobrze, o.Kramera nie będzie, ale kto będzie tym drugim? Bo w informacji o wydarzeniu jest "książka Ksiądz" i "książka Zakonnik"
ponad 1 rok temu / Anaja
 
@Obcy Astronom. Dobra diagnoza. Taki nijaki. I komu on w takim stanie pomoże?
ponad 1 rok temu / Anaja
 
...a mial doskonala okazje by pokazac swoja wiare w Boga i Jego Syna...ale zwinal zagle.
ponad 1 rok temu / mee...
 
Drodzy księża i zakonnicy, może zamiast bywaniem w różnych mediach i na wszelakich eventach, imprezach lepiej wziąć do ręki Pismo Święte lub Różaniec. Naprawdę więcej zrobicie dobrego dla siebie i wiernych odmawiając np. Nowennę Pompejańską niż uczestnicząc w kolejnej imprezie. Zastanówcie się, co odpowiecie Chrystusowi po swojej śmierci, kiedy okaże się, że jakaś pracująca na etacie matka lub ojciec kilku dzieci mieli czas na Różaniec, a wy go zaniedbaliście kosztem imprez....Takie tam moje przemyślenia...
ponad 1 rok temu / aw
 
Pan Kramer nie popiera, a to ciekawe. Ja w ogóle się dziwię, że jest jeszcze zakonnikiem. To takie osoby jak on wprowadzają zamęt i sprawiają że wielu, bardzo wielu błądzi. Ten człowiek jest dla mnie anty autorytetem kościoła. Szokujące jest to że nawet nie odważył się powiedzieć wprost że chodzi mu o Marsze dla życia i rodziny, gdyż to one są kontr marszami dla lgbt, tak więc jawnie mówi że nie jest za życiem i rodziną w każdym razie rodziną tradycyjną. Żal mi Kramera, tym bardziej że tak go uwiera habit iż go przestał nosić.
ponad 1 rok temu / banita
 
Świetna uwaga. Na co zda się sól, kiedy utraci smak? Albo ani zimny ani gorący, taki w sam raz... godny politowania. Szczęść Boże.
ponad 1 rok temu / @ Obcy Astronom
 
fragment ze strony https://jezuici.pl/historia/ "Poza szkolnictwem i pracą naukową jezuici prowadzili misje ludowe, którymi rychło objęli cały kraj podnosząc w ten sposób zarówno moralność, jak i kulturę religijną w szerokich masach społeczeństwa. Misje trwały zazwyczaj po kilka tygodni i były wypełniane bogatym programem duszpasterskim. Na kazania i nabożeństwa gromadzono osobno dzieci, młodzież i dorosłych: uczono katechizmu i pieśni religijnych. Poznając przy okazji misji niedolę ludu polskiego, upominali się jezuici za krzywdzonym chłopem. Wielkie zasługi położyli tutaj Skarga i Marcin Śmiglecki." zwróćcie uwagę na słowa moralność jak i kulturę religijną... Tym się zajmowali Jezuici
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Nie popiera Marszów dla Życia i Rodziny ? Ciekawe... Co na to papież Franciszek, który je poparł ?
ponad 1 rok temu / Frondo z Krainy
 
@Robert Niewiado: To miało być śmieszne? Bo nie ogarniam!
ponad 1 rok temu / Karol
 
Ponadto uważam, że Towarzystwo Jezusowe należy jak najszybciej rozwiązać!
ponad 1 rok temu / Anna
 
Wczoraj po południu w Nowym Sączu jezuita o. Piotr Matejski także zrezygnował i to definitywnie z udziału w patologii i jej promocji.
ponad 1 rok temu / tylda
 
Ten ksiadz ma swieta racje. Niech swiat zostanie taki jaki dal nam Bog. Po co nam jakies zmiany I wojny, lub upodobanie sie tym drugim. Ten Swiat jest juz dosc skomplikowany. Czy potrzeba nam wiecej? Gratulacje dla ksiedza Grzegorza!
ponad 1 rok temu / katolik
 
"Święty kapłan"? Nie popiera drugiej strony czyli np Marszu dla Życia i Rodziny. Za to chce być guru. Można go "poczytać". A w tłumie zwolenników normalności mógłby zginąć niezauważony... Módlmy się nie "o" ale "za" takich pasterzy.
ponad 1 rok temu / Elżbieta
 
Kramer jak zwykle odwraca kota ogonem. Tak samo jak niejaki Remi Recław. Obaj siebie warci. To jest kpina z kapłaństwa.
ponad 1 rok temu / szkielet
 
Swiety...daj Boze. Ale zeby jeszcze madry! Cyt.:Nigdy nie popierałem marszów LGBT, jak i marszów drugiej strony? Czyzby kaplan mial cos przeciwko marszom wpsierajacym rodzine i zycie? Bo jakiez to inne marsze sa w opozycji?
ponad 1 rok temu / Trad
 
Czy ja wiem czy od razu święty? Normalny, taki jaki powinien byc...
ponad 1 rok temu / do Robert Niewi
 
Niezłe. Taki neutralny ksiądz Kramer. Nie popiera LBGT, nie popiera "drugiej strony". Nie lubi zbyt słodkich ciasteczek, ani zbyt słonego bigosu. Nie lubi gdy jest zbyt ciepło, ani gdy jest zbyt zimno...Ej, coś mi przypomina. Może ks. Krammer został wikariuszem w Laodycei?
ponad 1 rok temu / Obcy Astronom
 
ŚWIĘTY kaplan. Takich nam potrzeba. Modlmy sie o takich pasterzy.
ponad 1 rok temu / Robert Niewiado
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.