Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

„Życie niewarte życia”. Od nazistów do aborcjonistów [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Zagłada chorych psychicznie podczas II wojny światowej w okupowanej Polsce zapoczątkowała ludobójcze działania III Rzeszy. Życie osób dotkniętych chorobą okazało się być „nie warte życia”. Brzmi znajomo? Rozmawiają Arkadiusz Stelmach, wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi oraz Łukasz Karpiel, PCh24.pl.


DATA: 2021-01-12 13:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Żałosniejsze jest bycie ofiarą propagandy, więc lepiej się nie wypowiadaj. Nie tylko TVN kłamie
1 miesiąc temu / @oj tam
 
PP007...... Żenada i wstyd, to pisać same nieprawdy i pomówienia całą dobę, jak TVN24
1 miesiąc temu / oj tam
 
Do @PP007 - typowa agitacja lewacka, kraj X położony tysiące kilometrów od kraju Y nie może być z samej definicji odpowiedzilany za okropieństwa jakie dzieją się na terytorium kraju Y. Co więcej, kraj X ma jak niezbywalne prawo kogo zakwalifikuje jako uchodźcę, zwłaszcza gdy istnieją uzasadnione przesłanki że ktoś się tylko podaje za uchodźcę a w rzeczy samej tym uchodźcą nie jest. Dodatkowo panie kolego DLACZEGO NIE WSPOMINASZ że Polska jako JEDYNY kraj w Europie przyjęła więcej niż milion uchodźców z Ukrainy?? Tego już edukator wstydu nie wspomni? hmmmmm? WSTYD! Dodatkowo w Polsce są ośrodki dla uchodźców, np. w Białej Podlaskiej, których istnienie JEDNOZNACZNIE świadczy, że Polska jako kraj pomaga uchodźcom. Robi to MĄDRZE a nie bezmyślnie jak kraje typu Niemcy. Tak więc ŻENADA I WSTYD to chyba tylko jak drogi PP007 patrzysz w lustro po wypisaniu bredni w internecie.
1 miesiąc temu / Gość
 
Eutanazja i aborcja dzis "dzieki" PiS a czy zaniechanie pomocy chorym nie na covid-19 w obecnym czasie i doprowadzenie do wiekszej umieralnosci to nie jest "pasywna eutanzja" co dzis rzad robi a raczej nic nie robi. Czy straszenie spolecznstwa uchodzcami i negowania ich przyjecia do naszego kraju i przez zezwolenie aby nadal zyli w warunkach wojennych co moze spowodowac smiercia. Czy te dzieci "wojny" sa mniej warte niz te dzieci ktore sie jeszcze nie narodzily? Bazujecie na bardzo prymitywnych instykach ludzi, jak strach i nienawisc. A czy te blyskawice na obrazku to, bylskawice "Szarych Szeregow", odzialu Grom czy BOA? Bo one wszystkie maja blyskawice. Zenada i wstyd...
1 miesiąc temu / PP_007
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.