Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Felicjana, męczennika
Bł. Michała Rui
 
 
 
 

Zwolennicy tolerancji


Kim naprawdę są przedstawiciele środowisk homoseksualnych? Czy rzeczywiście są to wrażliwi, subtelni i tolerancyjni „kochający inaczej”, czy może jednak ludzie, którzy nie akceptują osób myślących inaczej niż oni, wulgarnie atakujący zwolenników tradycji. Publikujemy film przedstawiający zajścia z Brazylii, który dokumentuje sposób w jaki „piewcy tolerancji” potraktowali młodych katolików.

DATA: 2013-09-06 15:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Uważam, że marsze odnośnie homoseksualizmu powinny być marszami milczenia, a nie kolorowymi paradami. A już na pewno nie czymś takim jak powyżej...
ponad 4 lata temu / Historie
 
dlatego to jest zboczenie i za przeproszeniem d..pa jest od srania,a usta do jedzenia i komunikacji.To jest choroba duszy ,a nie ciała.
ponad 4 lata temu / kropekj
 
ci sodomici dziwnie przypominają "uchodźców" ciągnących do Europy ... przypadek?
ponad 4 lata temu / Stańczyk
 
kto tym steruje ? komu na TYM zalezy? Jaki jest cel? Ci biedni homo to tylko narzedzia w rekach WIELICH MANIPULATORÓW
ponad 4 lata temu / hhhhh
 
tolerancja polega na tym że ich trzeba tolerować a oni ciebie nie
ponad 5 lat temu / wydziwiacz
 
Nie mam nic przeciwko homoseksualistom ale nie lubię takiego zachowania. Nie ważne czy to katolicy czy homo czy muzułmanie. Ktoś kto tak się tak zachowuje zasługuje na piekło
ponad 5 lat temu / Katom
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.