Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Zwierzęta będą sądzić na Sądzie Ostatecznym? Absurdalne słowa Szymona Hołowni [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Portal PCh24 przygotowuje film poświęcony wegańskiej ideologii.

Wesprzeć produkcję można TUTAJ.

  

„Święty Kościół rzymski mocno wierzy i stanowczo utrzymuje, że w dniu Sądu wszyscy ludzie staną przed trybunałem Chrystusa w swoich ciałach i zdadzą sprawę ze swoich czynów” – czytamy w Katechizmie Kościoła katolickiego (1059). W innym miejscu (1051) Katechizm podaje: „Każdy człowiek w swojej duszy nieśmiertelnej otrzymuje na sądzie szczegółowym, bezpośrednio po śmierci, wieczną zapłatę od Chrystusa, Sędziego żywych i umarłych”.

 

Czy w tej klarownej Nauce można w ogóle dopatrzyć się jakiejkolwiek sugestii, że zaraz po śmierci – na sądzie szczegółowym – lub podczas Sądu Ostatecznego sądzić nas będą… ludzie, zwierzęta, inne stworzenia i świat?

 

Prezentujemy zaskakujący fragment wypowiedzi red. Szymona Hołowni – autora książki pt. „Boskie zwierzęta”. Słowa zostały zarejestrowane 9 marca 2019 roku podczas spotkania autorskiego w klubokawiarni HAVRE w Krakowie.

 

   


DATA: 2019-09-05 08:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zwierzęta go będą sądzić na Sądzie Ostatecznym??? A to ci dopiero! Uśmiałem się serdecznie!
9 godzin temu / Verq
 
Panie Hołownia nie wiem co Pan bierze ale proponuję wziąć połowę lub zmienić lekarza, ewentualnie dilera. Pan opowiada takie brednie,że aż głowa boli.
2 dni temu / Jola
 
Jeśli Szymon Hołownia zwątpił w siłę własnego sumienia, no to rzeczywiście pozostaje mu smutny wzrok i łzy mordowanej zwierzyny. Jednak innych niewątpliwie osądzi ich własne sumienie. Będzie ono nieprzekupne - a w świetle ogromnej miłości Chrystusowej- sprawiedliwe dla wszelkiego stworzenia.
4 dni temu / Kazik
 
Nic zaskakującego. Kolejna akcja zakompleksionego z parciem na ekran prowokatora. Robi wrażenie najemnika. Autorytetem jest profesor prawicowiec? Poplątanie z pomieszaniem. Mąci tylko po co? Dużo gada gada gada gada. Tak wprowadza się zamęt i odwraaca uwagę od zassadniczych tematów jakimi dzisiaj jest: pożoga nienawiści i kłamstwa, ustawa 447, aborcja, rozwody, ataki genderowców na bezbronne dzieci, powolne niszczenie autorytetu rodziny, kościoła, państwa i wiele innych. Pan Szymon Hołownia tak troszczy się o nasze dusze w kontekście zła jakie dotyka zwierzęta. To jaka troska i jakie działania podejmie w obronie dzieci? Jak na razie tylko bełkot. "A więc: poznacie ich po ich owocach."
5 dni temu / Robi
 
Redaktor Szymon Hołownia nie ma łaski wiary. Ponadto nie jest katolikiem, a tylko nasza wiara jest prawdziwa...reszta to "ulepszacze". Nie ma sensu dyskusja pomiędzy wierzącym, a "nauczycielem", bo często mamy do czynienia z opętaniem intelektualnym. Wówczas nie pokonamy takiej osoby inteligencja od Szatana w czynieniu różnego zł. Ja zapytałbym tego brata dlaczego nie przechodzi na katolicyzm...jeżeli zna prawdę. Jako mistyk świecki mistyka eucharystyczna wiem, że Szatan odrywa wiernych od Ciała Duchowego Pana Jezusa. Wówczas nie mamy mocy duchowej, nie działa przez nas Duch Święty. W to miejsce pojawia się mądrość ludzka...głupstwo dla Boga. Wszedłem tutaj nieprzypadkowo, bo właśnie mam intencję modlitewną; "za marnujących łaskę zbawienia". Brat Szymon będzie odpowiadał za każdą omamioną duszę, którą odciągnie od Boga dla demonicznego "dobra" w ładnym opakowaniu. www.wola-boga-ojca.pl Dziennik duchowy lekarza...
6 dni temu / APeeL
 
Pan Holownia, piewca najprawdziwszej prawdy :.
8 dni temu / Gosc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 111 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.