DZIŚ JEST:   18   KWIETNIA   2019 r.

Wielki Czwartek
Św. Ryszarda Pampuri
Św. Galdina, biskupa
 
 
 
 

Związki partnerskie? Prawdziwy cel LGBT jest inny. To likwidacja małżeństwa!

Związki partnerskie? Prawdziwy cel LGBT jest inny. To likwidacja małżeństwa!
Gili Yaari/NurPhoto/ZUMAPRESS.com

Czy homoseksualiści zamierzają zlikwidować instytucję małżeństwa? Taką opinię prezentuje wpływowa dziennikarka, którą ceni sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych John Kerry. Jej zdaniem instytucja małżeństwa powinna się zmienić, a w konsekwencji przestać istnieć.

 

Portal Mercator Net komentując decyzję amerykańskiego Sądu Najwyższego o legalizacji „małżeństw” homoseksualnych przywołał słowa rosyjsko-amerykańskiej dziennikarki Mashy Gessen. Kobieta, która znana jest jako autorka biografii Władimira Putina, a poza tym jako aktywistka ruchu LGBT, przekonuje, że środowiskom homoseksualnym nie chodzi wcale o ustanowienie jednopłciowych „małżeństw”, ale o likwidację samej instytucji małżeństwa.

 

Gessen podawała przykład własnej sytuacji „rodzinnej”: lesbijskie „małżeństwo”, rozwód, kolejne lesbijskie „małżeństwo”, trójka dzieci mająca piątkę rodziców. By państwo mogło wychodzić takim sytuacjom naprzeciw małżeństwo trzeba w ogóle usunąć.

 

- Zgadzam się, że powinniśmy mieć prawo do małżeństwa, myślę jednak równocześnie, iż jest całkowicie oczywiste, że instytucja małżeństwa nie powinna istnieć… Walka o gejowskie małżeństwa zakłada zasadniczo kłamanie o tym, co chcemy zrobić z małżeństwem, gdy osiągniemy już [pierwszy cel]. Kłamiemy, że instytucja małżeństwa się nie zmieni. To kłamstwo – instytucja małżeństwa zmieni się, i powinna się zmienić, i dalej – nie sądzę, by powinna istnieć – mówiła Gessen w Sydney na gali wręczenia nagród dla pisarzy.

 

Jak dodaje portal „Mercator Net”, Masha Gessen cieszy się dobrą opinią u sekretarza stanu USA, Johna Kerry’ego. Jego zdaniem Gessen to „cudowna osoba – matka, dziennikarka, wyjątkowy obrońca praw człowieka”. Sam Kerry od lat podkreśla niezwykłą wagę działania na rzecz ruchu LGBT. W lutym tego roku powołał specjalny urząd dyplomaty ds. promocji praw osób LGBT, którego zadaniem jest promocja takich „praw” na całym świecie i obrona homoseksualistów przed dyskryminacją.

 

Portal „Life News” komentując artykuł „Mercator Net” wskazał, że Gessen wydaje się nie mylić. Portal przytacza statystyki z Holandii, gdzie odsetek homoseksualistów wstępujących w związek „małżeński” wynosi 12 proc, podczas gdy heteroseksualistów 86 proc. Podobnie wygląda to w amerykańskiej Kalifornii, gdzie „małżeństwo” zawiera 20 proc. gejów lesbijek w porównaniu do 91 proc. heteroseksualistów.

 

Źródła: „Mercator Net”, „Boston Globe”, „Life News”

Pach
DATA: 2015-07-14 18:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Irracjonalna obawa.
ponad 3 lata temu / Sens!
 
Św. Paweł w Liście do Tymoteusza (1 Tm 4) pisze bardzo ciekawie, iż Duch Święty dobitnie wyjawił, że w czasach ostatecznych niektórzy odejdą od wiary, a oddadzą się duchom błędu i diabelskim doktrynom. Będą kłamać w hipokryzji, zagłuszywszy sumienie. Będą zakazywać małżeństw i spożywania mięsa. Czy może tu chodzić o antyrodzinne ideologie (prowadzące do faktycznego zniesienia małżeństwa) oraz fałszywą ekologię (rzekomo chroniącą zwierzęta i planetę)?
ponad 3 lata temu / Murem
 
Piewcy ideologii na ogół nie ukrywają swoich prawdziwych celów, przeciwnie, chlubią się nimi, choć czasem niezbyt ostentacyjnie. Wiele lat temu uważni czytelnicy mogli się od amerykańskich homoseksualistów dowiedzieć, że w całym zamieszaniu nie chodzi tak naprawdę o "małżeństwa jednopłciowe", bynajmniej (bo nie są "gejom" potrzebne). O co homoseksualnym aktywistom w końcu chodzi? Jeden z ideologów homoseksualizmu wyraził się jasno - chodzi o to, aby każdy mężczyzna mógł wejść we flirt z homoseksualizmem. Taki jest prawdziwy cel homoideologii: aby wszyscy mężczyzni oswoili się z homoseksualizmem, uznali homoseksualizm za "miłą igraszkę". Zniesienie małżeństwa jest prostą konsekwencją ideologicznej działalności LGBT, wg której ostatecznie ludziom "wyzwolonym" nie potrzeba małżeństw, mogą wszak być kim zechcą, łączyć się z kim chcą, w dowolnych konfiguracjach, na dowolny okres czasu. Kto zaś tego nie zaakceptuje, jest nienawistnikiem, tych zaś trzeba wytępić.
ponad 3 lata temu / Murem
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "36969"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.