DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Związki homoseksualne jednak do kosza?

Związki homoseksualne jednak do kosza?
Fot. Kpalion / wikimedia.org, licencja cc

Kontrowersyjne projekty ustaw prowadzące do legalizacji związków homoseksualnych, które miały być rozpatrywane podczas najbliższego posiedzenia Sejmu, już na samym wstępie mogą trafić do kosza. Według TVP Info przedstawiciele PiS i SP zaprotestowali przeciw znalezieniu się tych lewackich projektów w porządku obrad. Posiedzenie Sejmu rozpoczyna się 24 lipca.


Projekty autorstwa posłów Ruchu Palikota i SLD przewidywały możliwość legalizacji związków osób tej samej płci. Nie dziwi więc silne wsparcie homoseksualnego lobby dla tych planów. Marszałek Ewa Kopacz zmieniła zdanie i zdecydowała, że projekty trafią do pierwszego czytania podczas przyszłotygodniowego posiedzenia Sejmu. Tą zmianę decyzji poprzedziła nagonka „Gazety Wyborczej” i hałaśliwa wrzawa podniesiona przez środowiska skupiające wszelkiej proweniencji dewiantów.

 

Podczas Konwentu Seniorów przedstawicielami klubów Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski sprzeciwili się umieszczeniu projektu w porządku obrad.

 

Protest przedstawicieli opozycji oznacza, że nad spornym punktem porządku obrad będzie musiał zagłosować Sejm. Z parlamentarnej arytmetyki wynika, że kluczowe będą głosy posłów Platformy Obywatelskiej. Wystarczy, że około 50 z nich będzie przeciwnych rozszerzeniu obrad, a projekty o związkach partnerskich trafią do kosza. W podobnych przypadkach w przeszłości marszałkowie Sejmu z reguły nie decydowali się na kontynuowanie prac nad projektami, które decyzją Sejmu nie weszły pod obrady.

 

 

Źródło: TVP Info

luk

 


DATA: 2012-07-20 10:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.