Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Zrujnowane dusze - największe przestępstwo XX i XXI wieku [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nauczanie katolickie zawsze skupiało się na prawdzie, zawsze wypływało z dającej się udowodnić prawdy. Wielkie umysły Kościoła przez stulecia potrafiły zgłębiać tajemnice Boga, historię zbawienia, Biblię i dochodziły do jeszcze głębszych prawd – więcej prawdy, która poruszała emocje i duszę. Jednak przez ostatnie 50-60 lat porządek ten został odwrócony: Prawdę zastąpiły emocje, które wykorzystywano do lekceważenia i zepchnięcia na bok prawdy. Dlaczego to właśnie emocje są dziś najlepszą drogą do piekła. Michael Voris zaprasza na program „The Vortex”.

 

Video publikujemy dzięki uprzejmości Churchmilitant.com.

 

POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU.


DATA: 2020-07-21 12:20:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tu masz opisane skąd my katolicy bierzemy wiarę w czyściec: https://pl.aleteia.org/2017/02/08/czy-w-pismie-swietym-jest-mowa-o-czysccu Dla mnie ważne jest też co Jezus powiedział jawnogrzesznicy, po uratowaniu jej od ukamieniowania - idź i nie grzesz więcej. Gdyby Jezus chciał, abyśmy pojmowali wiarę jak protestanci - powiedziałby jej - idź i baw się dobrze - najważniejsze abyś we mnie wierzyła, a wszystko będzie ok.
1 miesiąc temu / Iwona23
 
"Nauczanie katolickie zawsze skupiało się na prawdzie, zawsze wypływało z dającej się udowodnić prawdy". Skoro tak to proszę udowodnić istnienie czyśćca, a co za tym idzie nie doskonałości Ofiary Jezusa Chrystusa, Wniebowzięcia Maryi, Biblijnego pochodzenia różańca, zbawienia z uczynków itp. Read more: https://www.pch24.pl/zrujnowane-dusze---najwieksze-przestepstwo-xx-i-xxi-wieku--video-,76982,tv.html?fbclid=IwAR3oO3Y9Yd9qFvx44UCJlRfXfgM88EHRI1JBKMN1n0eZgSM1bH5HKVqT2Hs#ixzz6RKkW70iS Wystarczy uważnie czytać Ewangelię i słuchać tych, co ją głoszą, a nie szukać oszustw, których brak.
1 miesiąc temu / Tradition
 
"Nauczanie katolickie zawsze skupiało się na prawdzie, zawsze wypływało z dającej się udowodnić prawdy". Skoro tak to proszę udowodnić istnienie czyśćca, a co za tym idzie nie doskonałości Ofiary Jezusa Chrystusa, Wniebowzięcia Maryi, Biblijnego pochodzenia różańca, zbawienia z uczynków itp.
1 miesiąc temu / Hejka
 
Takiej nauki nam potrzeba!
1 miesiąc temu / Jan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.