Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 
 
 
 

„Zrównoważony rozbiór” Polski. Czy może im się udać? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Łukasz Karpiel zaprasza na „Prawy prosty”. Z Marcinem Austynem rozmawiamy o „zrównoważonym rozbiorze” Polski. Warto wiedzieć, że jest tak plan!


DATA: 2019-08-21 08:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Praca dla małych miast! Tam muszą powstawać nowe miejsca pracy!
3 miesiące temu / HGWXIX
 
Trzeba sobie jasno powiedzieć - nic się nie dzieje co się dzieje bez przyzwolenia władzy centralnej mającej moc stanowienia prawa. Państwo Polskie wydaje się być obecnie bezsilne programowo, a jeśli spojrzymy kto za obecną władzą stoi to przestaje to być jakoś szczególnie dziwne.
3 miesiące temu / abc
 
Jeśli chodzi o Straż Miejską to przynajmniej na razie nie posiada ona żadnych uprawnień w sprawach takich jak mowa nienawiści. Straż Miejska zajmuje się wykroczeniami takimi jak z kodeksu wykroczeń, prawo ruchu drogowego w bardzo ograniczonym zakresie, piciem alkoholu, paleniem w miejscach niedozwolonych, ochroną środowiska itp.
3 miesiące temu / Kociarz
 
ROZBIORU POLSKI CHCE DOKONAĆ PO razem z przystawkami ogłaszając PLAN 21 POSTULATÓW ROZBIORU POLSKI
3 miesiące temu / Edu
 
Trzeba natychmiast odsunąć PiS od rządzenia! Tylko Korwin i Liroy mogą uratować Polskę przed rozbiorem!
4 miesiące temu / Tom Bombadil
 
to jest jeszcze gorsze niz Panowie mówicie. Samorządy bez prawa wypuszczania pieniądza będa się potwornie zadłużać juz teraz wszyscy wzorują się na Łodzi, gdzie prezydent , która zadłużyła miasto na 3,5 mld wygrała w cuglach w I turze. Obsługa długu Łodzi to ok 100 - 150 mln rocznie na odsetki. Zaczadzeni "sukcesami" mieszkańcy o tym nie wiedzą. 21 tez to tylko ładnie brzmiące hasełka dla słabych umysłów i dla samorządowych elit, którym marzy się władza absolutna. Jest to nic innego jak model , który funkcjonuje już w Płd Ameryce i Afryce. Wąska grupa mająca władzę, która oddała wszystko co wartościowe obcemu kapitałowi , a której za tą przysługę zapewniono w miarę wygodne życie. Pytanie co z resztą społeczeństwa ? Reszta społeczeństwa gnije w slumsach . Każdy polityk, który wesprze ten projekt powinien być przeklęty.
4 miesiące temu / Pejot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.