Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2018 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Zobacz jaki skarb kryje tradycja Kościoła. Zachwyć się pięknem Mszy Świętej Wszech Czasów


Z okazji wydania setnego numeru "Przymierza z Maryją" w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odprawiona została Msza Święta za Czytelników i Redakcję dwumiesięcznika. Msza sprawowana była w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego. Zobacz jak wielką wartość kryje w sobie tradycyjna liturgia.


DATA: 2018-06-04 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziękuję Panu Bogu za łaskę,że mogę każdej niedzieli uczestniczyć w tej jedynej najważniejszej i najprawdziwszej i najpiękniejszej liturgii w moim mieście! Modlę się, by nowy modernistyczny abp nie podkładał nam nóg,niech nie wspiera jeśli nie sprzyja, ale niech zostawi nas w pokoju .... Amen
2 miesiące temu / Wierna
 
Jak można było zmarginalizować ( de facto usunąć) msze która była w kościele przez tyle wieków ?!....
2 miesiące temu / tradcat
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.