DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak cię katolicy wkurzają to wracaj do swej ukochanej Rosji. Tam mentalność od 100 lat bez zmian.
6 miesięcy temu / do sowieckiego trolla
 
Nie ma prawa każdy głosić każdej głupoty jaka tylko mu przyjdzie do głowy. To jest własnie liberalizm, zabójca Tradycji i zasad. Dlatego tak bardzo wkurza mnie kiedy całe PCH 24 i inne podobne mu środowiska prawicowe piszą tylko o komunizmie, starych pomnikach Armii Czerwonej tak jakby to było najważniejsze teraz w XXI w. Stara komuna a'la PZPR i ZSRR nie żyje a kilku starych dziadków wychodzących z portretami Stalina nie stanowi żadnego zagrożenia. Tacy z partii Razem mają gdzieś Stalina i uważają (bo ci z Razem to trockiści) za reakcjonistę i nacjonalistę. My nie z komunizmem musimy walczyć ale z liberalizmem będącym w fuzji z socjalizmem czyli globalizmem XXI w. Stary komunizm jest tylko na Kubie i w Korei pn. i to własnie globalizm jest z tymi krajami w konflikcie dlatego, że przez swój izolacjonizm paradoksalnie stają na drodze do jednego światowego rządu. My Polacy poprzez NATO uczestniczymy i realizujemy chcąc nie chcąc NWO i siedzimy w tym po uszy.
6 miesięcy temu / Aguirre
 
Przyjdź Panie Jezu - nie zwlekaj.
6 miesięcy temu / Sted
 
Piszesz że należy kierować się rozumem, a jednocześnie przyznajesz że nie rozumiesz w czym problem. To po co udzielasz porad do których sam nie potrafisz się zastosować? Pewnie nie rozumiesz też co jest złego w promowaniu np. zoofilii - bo bredzisz o tolerancji że "każdy ma prawo głosić swe poglądy oczywiście nie można obrażać poniżać innych osób".
6 miesięcy temu / do Marian
 
Nie rozumiem w czym problem. Każdy ma prawo głosić swe poglądy oczywiście nie można obrażać poniżać innych osób.Do demonstracji trzeba podchodzić z dystansem nie warto brać wszystkich głoszonych poglądów do serca trzeba kierować się rozumem i tolerancją wobec innych.
6 miesięcy temu / Marian
 
Przepraszam za Gdynię
6 miesięcy temu / Darek_x
 
Rzeczywiście jest różnica w nazwie i jest to promocja multikulti i lewactwa.Amnesty International jednoznacznie wskazuje drogę dla kogo amnestia(wolnosc) a dla kogo nie.
6 miesięcy temu / cotojest
 
Dla mnie, a zawsze bronilem tego rzadu, to byly ostatnie wybory gdzie glosowalem na nich.Pani Kaja Godek i wielu ludzi zlozylo swoj podpis o zakaz zabijania malych ludzi,a rzad nie zdaje sobie sprawy ze narod ktory zabija wlasne dzieci jest bez przyszlosci.
6 miesięcy temu / Erty
 
Ktom im za to płaci. Ta "parada" była tak oddolna, że akurat wszyscy w to wierzą...ha , ha. Te osoby "tęczowe" są po prostu opłacane.
6 miesięcy temu / Nike
 
To nie jest dążenie do równości tylko promocja i narzucaniem innym - dewiacji. Chcą narzucić niewinnym dzieciom swoję ideologię gender i zniszczyć duchowość dzieci. Koto może temu posawić tamę, skoro "władze" na zasadzie prawa komunisty Gramsceiego promują to zło.
6 miesięcy temu / Adam
 
Polak mądry po szkodzie! To ciekawe co Pani zrobi jeśli taki dzień znów nastąpi jeszcze nie wiemy kiedy NIE DAJ PANIE! i nie zdąży Pani złapać za Różaniec! Bo będzie po nas! I po pięknej Polsce a 3WOJNA MA BYĆ GORSZA OD 2! Jak dalej będziemy się przyglądać temu i nic nie robić! To diabeł nam zrobi piekło na ziemi!
6 miesięcy temu / Do agricola
 
Promocja dewiacji nie powinna mieć miejsca i powinna być penalizowana. Państwo nie reagując na nią nie dba o moralność obywateli i nie spełnia swojego obowiązku dbania o lad i porządek.
6 miesięcy temu / Mataleo
 
Równe społeczeństwo być może jest w Korei Północnej, oczywiście nie licząc członków partii.
6 miesięcy temu / aaa
 
@Ona. No, wielu sobie 31. sierpnia nie wyobrażało wojny, a już 1. września rano byli martwi. Lepiej sobie wyobrażać na przejściu dla pieszych pędzący samochód niż włazić na nie bez wyobraźni.
6 miesięcy temu / agricola
 
Wszędzie gejowskie ustawki. Jednak pocieszające jest to, że choćby i dawali 100 razy więcej homopropagandy w mediach, to i tak nam facetom będą się podobać kobiety, a kobietom chłopacy. Tego, żadna propaganda nie zmieni i w końcu wszystko wróci na właściwe tory. Taką miejmy nadzieję, chociaż należy walczyć z tym natrętnym zjawiskiem.
6 miesięcy temu / Michu.
 
I to wszystko po trzech latach rządów prawicowego rzekomo PIS-u...
6 miesięcy temu / Ryszard Kubaszko
 
Módlmy się o to, żeby nastała u nas katolicka monarchia, która będzie rozganiała takie marsze, na których publicznie, w sposób obrażający Boga i gorszący rzesze ludzi w tym i dzieci, składa się hołd diabłu.
6 miesięcy temu / krisbac
 
Wolność czyli swawola? Równość czyli przywileje? Akceptacja czyli poddanie się nienormalnośći? Niech Bóg okaże tym zagubionym ludziom laskę nawrócenia
6 miesięcy temu / Toni
 
To do roboty, aby ocalić ich i siebie:Różaniec i Pierwsze Soboty!
6 miesięcy temu / mazurek
 
Ludzie kochani weźmy to na poważnie! Fatima Różaniec, szatan niszczy Polskę niedługo może wybuchnąć straszna wojna światowa! Nie wyobrażam sobie tego piekła w Polsce! :(
6 miesięcy temu / Ona
 
Poczekajcie jak Deon się dołączy. Jakiś czas temu promował piknik różnorodoności w Warszawie.
6 miesięcy temu / M.
 
Straszne! Obrzydliwe! :( tylko Różaniec nam został! :(
6 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.