DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Znów uliczna promocja homozwiązków – tym razem w Gdyni

Znów uliczna promocja homozwiązków – tym razem w Gdyni
Fot. William Joubrel/Wostok Press/Maxppp France/FORUM

Trwa ideologiczna ofensywa środowisk dążących do zrównania praw związków jednopłciowych z małżeństwami. Kolejnym wydarzeniem, które ma przekonać Polaków, że wynaturzone relacje są jedną z dopuszczalnych społecznie opcji, był sobotni Marsz Równych w Gdyni.

 

Według doniesień agencyjnych, demonstracja pod hasłem „Wolność, równość, akceptacja”, pierwsza tego typu w Gdyni zgromadziła około trzystu osób. Zwolennicy ideologii homoseksualnej przeszli spod pomnika  Ofiar Grudnia'70 w pobliże siedziby Urzędu Miejskiego. Na trasie znalazła się między innymi uloica Świętojańska, jedna z głównych w mieście.

 

- Dlaczego Marsz Równych, a nie Równości? Przede wszystkim po wydarzeniach w Lublinie uznaliśmy, że jest potrzeba wydarzenia oddolnego, przeciwnego kaprysom establishmentu. Oczywiście walczymy o prawa osób LGBT - to jest kręgosłup ideologiczny tego wydarzenia. Zgromadziliśmy się też jednak tutaj pod hasłami antyrasistowskimi, anfyfaszystowskimi i antynacjonalistycznymi. Chcemy społeczeństwa, które jest naprawdę równe, a nie po prostu takiego, które tylko deklaruje się, że jest równe, a wszyscy obywatele nie mają tych samych praw – stwierdził Michał Goworowski z Partii Razem, jeden z organizatorów.

 

 - W Marszu Równych profil ekonomiczno-społeczny jest fundamentalny: walczymy o wyzwolenie środowiska LGBT oraz innych grup wykluczonych, osób niepełnosprawnych, kobiet, osób innych narodowości i religii. Nie promujemy tęczowego kapitalizmu, korporacji, które obliczyły, że kupno baneru na Marszu Równości trafia w ich target. A przede wszystkim, nie promujemy skompromitowanych neoliberalnych partii – wyjaśnił Goworowski.

 

W organizację rewolucyjnego przedsięwzięcia zaangażowały się między innymi: Partia Razem, Amnesty International, Feministyczna Brygada Rewolucyjna FeBRa, a także grupy: Kobiety w Czerni, Edukacja Seksualna Gdynia i Marzę o Gdyni.

 

 

Źródło: Polsat News

RoM

 

 

 

 

 


DATA: 2018-11-18 16:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak cię katolicy wkurzają to wracaj do swej ukochanej Rosji. Tam mentalność od 100 lat bez zmian.
6 miesięcy temu / do sowieckiego trolla
 
Nie ma prawa każdy głosić każdej głupoty jaka tylko mu przyjdzie do głowy. To jest własnie liberalizm, zabójca Tradycji i zasad. Dlatego tak bardzo wkurza mnie kiedy całe PCH 24 i inne podobne mu środowiska prawicowe piszą tylko o komunizmie, starych pomnikach Armii Czerwonej tak jakby to było najważniejsze teraz w XXI w. Stara komuna a'la PZPR i ZSRR nie żyje a kilku starych dziadków wychodzących z portretami Stalina nie stanowi żadnego zagrożenia. Tacy z partii Razem mają gdzieś Stalina i uważają (bo ci z Razem to trockiści) za reakcjonistę i nacjonalistę. My nie z komunizmem musimy walczyć ale z liberalizmem będącym w fuzji z socjalizmem czyli globalizmem XXI w. Stary komunizm jest tylko na Kubie i w Korei pn. i to własnie globalizm jest z tymi krajami w konflikcie dlatego, że przez swój izolacjonizm paradoksalnie stają na drodze do jednego światowego rządu. My Polacy poprzez NATO uczestniczymy i realizujemy chcąc nie chcąc NWO i siedzimy w tym po uszy.
6 miesięcy temu / Aguirre
 
Przyjdź Panie Jezu - nie zwlekaj.
6 miesięcy temu / Sted
 
Piszesz że należy kierować się rozumem, a jednocześnie przyznajesz że nie rozumiesz w czym problem. To po co udzielasz porad do których sam nie potrafisz się zastosować? Pewnie nie rozumiesz też co jest złego w promowaniu np. zoofilii - bo bredzisz o tolerancji że "każdy ma prawo głosić swe poglądy oczywiście nie można obrażać poniżać innych osób".
6 miesięcy temu / do Marian
 
Nie rozumiem w czym problem. Każdy ma prawo głosić swe poglądy oczywiście nie można obrażać poniżać innych osób.Do demonstracji trzeba podchodzić z dystansem nie warto brać wszystkich głoszonych poglądów do serca trzeba kierować się rozumem i tolerancją wobec innych.
6 miesięcy temu / Marian
 
Przepraszam za Gdynię
6 miesięcy temu / Darek_x
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "64229"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.