Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Znów przeciw katolikom! Przed dniem Wszystkich Świętych „Wyborcza” atakuje… świętych!


„Gazeta Wyborcza” – czego dowiódł raport dra Marcina Jendrzejczaka na PCh24.pl – jest pismem z gruntu wrogim Prawdziwej Wierze. Dziennik nie spoczywa jednak na laurach i dąży do zachowania swojej pozycji na rynku tytułów antykatolickich. Tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych medium zaatakowało świętych i ich kult.

 

 

ZOBACZ CAŁY RAPORT PCH24.PL:

 

 


DATA: 2017-10-26 13:55:00
AUTOR: KRYSTIAN KRATIUK
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

O "Wyborczej" i "Tygodniku Powszechnym" powinien wydać opinię Episkopat! Nie bać się!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Dziwicie się?? Wyborczanie nie napiszą, nie dadzą więcej niż mają w umyśle, sercu, fundamentach.
ponad 1 rok temu / gola
 
NIE KUPUJĘ TEGO ŚCIERWA!!!
ponad 1 rok temu / Ok dzięki :-)
 
Michnik krytykuje Polaków - Michnik zły. Putin zabił 95 Polaków w Smoleńsku - Putin dobry. Ech ta logika polskiej prawicy.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
I znów katolicy atakowani! Oni nigdy nikomu krzywdy nie wyrządzili, nigdy nikogo nie obrazili etc. Lud ciem(iężo)ny
ponad 1 rok temu / ollek
 
Żydzi zawsze przemilczali swoje zbrodnie. Gdy zamordowali Hamana, zamordowali też jego 10-ciu synów. Przy okazji zamordowali 75 tys. Persów. (Księga Estery). Nie chwalą się tym i próbują to zakłamać lub zamilczeć. Wśród świętych jest bardzo wielu, którzy byli zabici bezpośrednio przez żydów. Od pierwszego męczennika św. Szczepana (Dzieje Apostolskie) do ofiar żydowskich mordów rytualnych jak np św. Szymon z Trydentu.
ponad 1 rok temu / Sylwester
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.