DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Znów imigranci zabili Niemca? Śmierć w trakcie kłótni z Afgańczykami

Znów imigranci zabili Niemca? Śmierć w trakcie kłótni z Afgańczykami
Fot. Twitter / Dora zwitschert

Nie umilkły jeszcze echa zabójstwa w Chemnitz a już niemiecką opinią publiczną wstrząsnąć może podobne wydarzenie. Będzie tak zapewne jeśli potwierdzą się podejrzenia, że 22-latek, który w sobotę późnym wieczorem zmarł w trakcie kłótni z dwoma Afgańczykami, poniósł śmierć wskutek odniesionych w bójce obrażeń. Jego rywale zostali aresztowani przez policję a jeszcze w niedzielę przeprowadzona ma być sekcja zwłok ofiary.

 

Do zdarzenia doszło w Köthen, położonym na obszarze landu Saksonia-Anhalt. Wszystko wskazuje na to, że młody mężczyzna stracił życie podczas kłótni z imigrantami. Brał w niej udział jeszcze jeden rodak ofiary. Dziennik „Die Welt” spekuluje jednak, że śmierć mogła być efektem wylewu krwi do mózgu. Wszystko powinno rozstrzygnąć się podczas niedzielnych badań sekcyjnych.

  

Policyjne dochodzenie prowadzone jest pod kątem morderstwa. Jeśli potwierdzą się te przypuszczenia, może dojść do kolejnych protestów społecznych, tak jak ma to miejsce w przypadku zabójstwa w Chemnitz. Dwa tygodnie temu od ciosów nożem zginął 35-letni obywatel Niemiec. W sprawie zatrzymano wówczas dwóch imigrantów z Syrii i Iraku. Morderstwo wzburzyło opinię publiczną, prowokując serię demonstracji przeciwko polityce imigracyjnej gabinetu kanclerz Merkel.

 

Źródło: tvp.info

RoM

 


DATA: 2018-09-09 15:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niemcy nie są tacy bezbronni - 30 sztuk broni na 100 mieszkańców. Dla porównania, Polacy mają około 1 sztuki broni na 100 mieszkańców. Ot, ironia losu - naród, który wywołał dwie wojny światowe, dorósł do posiadania broni i pouczania Polaków, że im tej dojrzałości jeszcze brakuje. Osobną sprawą jest, czy wśród naszych sąsiadów zza Odry jest wola obrony swoich rodzin. Moim zdaniem problemem Niemców jest bezgraniczne opieranie się na prawie, stanowionym przez ludzi, w oderwaniu od dekalogu. Przecież rekwirowanie mienia i ludobójstwo II Wojny były całkowicie zgodne z niemieckim prawem, które sobie demokratycznie przegłosowali. A jedną z pierwszych ustaw powojennego RFN była przecież ustawa, sankcjonująca wprowadzanie do obiegu zrabowanych dzieł sztuki i kosztowności. Demokratycznie ufundowali swoje państwo na kradzieży. Teraz też demokratycznie wybrany rząd łupi resztę Europy, prowadząc swój naród ku zagładzie.
ponad 1 rok temu / Dante
 
ilu ludzi musi umrzeć żeby stara baba odeszła w polityczny niebyt i nie szkodziła europejczykom
ponad 1 rok temu / pol
 
niestety u nas wcale nie jest lepiej. Rządzący Polską robia to samo co Frau Merkel. W Niemczech jest prawdziwa opozycja wobec polityki Merkel, w wyborach do Bundestagu wzięły udział 34 partie. W Pl największym wyczynem "opozycjonistów" wobec Pis-u jest założenie koszulki z napisem Konstytucja. O milionach imigrantów nikt nie mówi nawet słowa. To samo o przekazywaniu wszystkiego co posiada jakąkolwiek wartość Izraelowi. Warto tu wspomnieć o Mateuszu Piskorskim , który za założenie partii "Zmiana" siedzi w więźniu i rozpoczął właśnie 3-ci rok odsiadki bez procesu.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Mysle ze: Sam sie zmarl ,bedzie jak ulal na pierwsza strone lewackich gazet a po obdarciu z godnosci przez mowiacych prawde swiadkow dozywotnia renta dla afganczykow.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Mają co chcieli. Demokratycznie wybrali takie władze.
ponad 1 rok temu / hehehe
 
Co było przyczyną wylewu?
ponad 1 rok temu / tango1
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.