Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Znaki Antychrysta. Ks. prof. Robert Skrzypczak komentuje ostrzeżenia Benedykta XVI [PODCAST]


Odtwórz w YouTube
 

W biografii Benedykta XVI papież - emeryt poruszył bardzo ważną kwestię. Mówił o tym, że widzi w społeczeństwach Zachodu znaki Antychrysta i wymienił tu aborcję, in vitro czy tzw. małżeństwa homoseksualne. Wskazał też na obawy katolików, że siły zła przeważą. O tym co Benedykt XVI chciał nam przekazać z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem rozmawia Paweł Chmielewski.

Czytaj także:
DATA: 2020-06-04 11:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przerażające! Bardzo dobry wywiad, na prawdę warto odsłuchać! no dzisiaj 14 Maja i to mały cud, że koronawirus pokrzyżował pewne plany, choć instytut do spraw braterstwa niestety się zagnieździł, aż czuć swąd masonerii.
6 miesięcy temu / axe
 
No cóż, ks. Skrzypczak zawsze starał się robić wrażanie obrońcy katolickiej ortodoksji. Jednak to, czego bronił, to były błędy SWII i wypaczenia, które po nim nastąpiły. Przejrzałem kiedyś jego artykuł, gdzie próbował niezbyt udolnie powoływać się na statystyki, ale statystyki po dokładnym przyjrzeniu się pokazują jedno: SWII i jego skutki to katastrofa dla Kościoła. O skandalach chyba pisać nie trzeba, o apostazji też nie. A przecież to wszystko są zapowiedzi antychrysta. Więc czego on broni?
6 miesięcy temu / oczytany
 
Dlaczego zrezygnował?
6 miesięcy temu / Ryś
 
Serdeczne podziekowanie Ks Profesorowi za nie tyle rozmowe, co wyklad, dla ktorego mysla przewodnia stal sie tom 1 Biografii Benedykta XVI Seewalda. Piekne apologia Papieza Benedykta, jakze wazna w czasach dziesijszych. Erudycja, ale tkaze gloszona Ewangeliczna prawda Ks Profesora znana jest nie od dzis, ale w tej rozmowie powyzej Ks Prof. pokazuje, iz jest prawdziwym obronca wiary i Kosciola. "Droga, prawda i zycie..." Przepiekne okreslenie BXVI jako "Mister Elegancji", tak, istotnie tak jest, cichy i pokorny Papiez Benedykt XVI, a przy tym genialny teolog i wybraniec Boga, dla ktorego, jak powiada Byron, "drzewo Zycia, nie jest drzewem wiedzy".A potem jeszce o Agendzie, wszystko w rekach samego Boga.Serdecznie dziekuje Ks. Profesorowi
6 miesięcy temu / Akademik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.