DZIŚ JEST:   16   LISTOPADA   2018 r.

NMP Ostrobramskiej
Św. Gertrudy Wielkiej
Św. Małgorzaty Szkockiej
 
 
 
 

Zmiany klimatyczne. Oto największe naukowe oszustwo w dziejach ludzkości

Zmiany klimatyczne. Oto największe naukowe oszustwo w dziejach ludzkości
Źródło: pixabay.com

Stephen Mosher, socjolog i oceanograf, który specjalizuje się w polityce ludnościowej Chin i zrobił historyczne badania na temat „zmian klimatycznych”, stwierdził 18 października podczas międzynarodowej konferencji poświęconej depopulacji, że tzw. zmiany klimatyczne to największe kłamstwo w dziejach nauki.

 

Propagatorzy tzw. zrównoważonego rozwoju często używają określenia „zmian klimatycznych” dla uzasadnienia narzucania nowych podatków i opłat w celu walki z rzekomym ociepleniem powodowanym przez człowieka. Pakt klimatyczny podpisany w 2015 roku w Paryżu zobowiązuje sygnatariuszy do podjęcia działań w celu obniżeniu temperatury o 2 stopnie Celsjusza do 2030 roku.

 

Mosher, uznawany za eksperta w sprawach polityki wewnętrznej Chin wyjaśnił, że temperatura Ziemi zawsze wahała się, czasami dramatycznie. - Zrobiłem historyczne badanie zmian klimatycznych w Chinach, które pokazuje, że klimat w Chinach sprzed 2000 lat był o kilka stopni cieplejszy niż dzisiaj – mówił.

 

Autor bestsellerów, który ma doktorat z oceanografii na Uniwersytecie w Waszyngtonie, zauważył, że jeszcze w okresie jurajskim Ziemia była o 15 stopni cieplejsza niż dzisiaj.

 

Przypomniał, że wcześniej ci sami „eksperci”, którzy obecnie straszą „globalnym ociepleniem”, w latach siedemdziesiątych ostrzegali przed nadchodzącą „epoką lodowcową”. - Teraz obróciło się to o 180 stopni w kierunku globalnego ocieplenia - konstatował.

 

- Prawda jest taka, że nikt tak naprawdę nie wie, co stanie się z klimatem w przyszłości. Obserwowaliśmy skrajne temperatury zarówno w przypadku ochłodzenia, jak i ocieplenia, co sprawia, że ​​projekcja jednego czy dwóch stopni nie ma znaczenia – tłumaczył. Mosher mówił, że „ekologizm i ruch zmian klimatycznych to ścieżka prowadzącą do kontroli ludności”.

 

Międzynarodowa Konferencja w sprawie Kontroli Ludności jest sponsorowana przez Instytut Lepanto. Jej temat brzmi: „Jak radykalni wrogowie życia naciskają na globalną agendę, aby zakończyć ubóstwo poprzez eliminację biednych”.

 

Mosher kontynuował, stwierdzając, że „wiele lat wcześniej mieliśmy globalne ocieplenie i epoki lodowcowe zanim ludzie wymyślili silnik spalinowy i przez długi czas istniały miliony, które żyły na naszej planecie, rodząc „małych emitentów dwutlenku węgla” - ironizował, wskazując, jak działacze ruchu zmian klimatycznych odnoszą się do dzieci.

 

Szef Instytutu Ludnościowego krytykował swoich skorumpowanych kolegów, naukowców, którzy „sprzedają się” za dotacje rządowe na badania naukowe, którzy chcą, by ich nazwisko znalazło się w branżowym czasopiśmie i by zostali zaproszeni na konferencje organizowane przez ONZ. - To największe oszustwo naukowe popełnione w rodzinie ludzkiej! – grzmiał, odnosząc się do teorii ocieplenia.

 

Mosher oskarżył „ekspertów” o „skok” na badania z zakresu globalnego ocieplenia, ponieważ „są dobrze opłacane”. - Kiedy wydasz miliardy dolarów na dofinansowanie badań, zazwyczaj dostajesz to, za co płacisz – kontynuował.  Dodał, że naukowiec ds. klimatu, który otrzymuje dotację w wysokości miliona dolarów i mówi: „Analiza danych pokazuje, że tak naprawdę nie ma zagrożenia globalnym ociepleniem” nie dostaje ponownego wsparcia. - Ale ten facet, który dostanie 10 milionów dolarów za „znalezienie” globalnego ocieplenia, najprawdopodobniej dostanie sto milionów – kontynuował Mosher.

 

Meteorolog Anthony Watts szacuje, że rząd amerykański musiałby zapłacić między 1,5 a 2 bln USD z tytułu zobowiązań zwalczania zmian klimatycznych. Mosher wyjaśnił, że nawet jeśli temperatura Ziemi wzrośnie, to nie przełoży się – jak straszył były wiceprezydent USA Al Gore – na zatopienie stanu Floryda w ciągu dziesięciu lat. Dodawał, że jego zdaniem, nawet jeśli Ziemia ogrzeje się w ciągu najbliższych setek lat, to będzie to z pożytkiem dla ludzkości, bo sprzyjać będzie rozwojowi rolnictwa i wzrostowi produkcji żywności.

 

Wielokrotnie Mosher krytykował skorumpowanych naukowców, siejących propagandę, którzy swoimi działaniami zaprzeczają prawdziwej nauce i zdrowemu rozsądkowi. Propagowane przez nich „mity”, że to człowiek ponosi winę za zmiany klimatyczne, są po to, by uzasadnić politykę kontroli populacji. To jest wypowiedzenie wojny ludziom, których chce się zabijać poprzez promocję aborcji, sterylizacji i antykoncepcji na całym świecie.

 

Mosher zganił także zaangażowanie duchownych katolickich w walkę z rzekomym globalnym ociepleniem, którzy de facto wspierają kontrolę populacji i aborcję. To jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła - przypominał.

 

Według Michaela Hichborna, prezesa Instytutu Lepanto, działacze proaborcyjni ustanowili przyczółek wewnątrz Kościoła Katolickiego pod pretekstem ochrony środowiska. Teraz „aktywnie działają, aby podważyć i oderwać Kościół od swoich nauk od wewnątrz” w „bezprecedensowym ataku”.

 

Mosher zgodził się z tym twierdzeniem, dodając, że radykalny ruch środowiskowy wykorzystuje władzę Watykanu, aby propagować fałszywe spojrzenie na ludzkość, na relacje między człowiekiem a środowiskiem. Jego zdaniem, niektórzy watykańscy hierarchowie są bardziej zainteresowani zdobyciem poklasku świata niż ewangelizacją i doprowadzeniem jak największej liczby dusz do Nieba.

 

Przypomniał także, że wrogiem środowiska nie są ludzie, lecz bieda, która prowadzi ubogich do wycięcia ostatniego drzewa, jakie mają na Haiti na budowę domu lub przygotowanie posiłków itp. Sposobem na biedę zaś jest prawo własności, otwarty i wolny system gospodarczy.

 

Źródło: lifesitenews.com

AS

 

 

 

 


DATA: 2017-10-20 07:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Spodziewajmy się zaostrzenia limitów CO2, bo w tym roku wulkany były wyjątkowo aktywne, nawet we Włoszech coś mruczy...Chrońmy środowisko i siebie nawzajem, bo zamiast palić węglem i tą całą smołą oddychać (okropne mutageny),węgiel powinien iść na przeróbkę chemiczną, jako cenne źródło mnóstwa substancji. To są sprawy istotne. Ale bądźmy czujni i prześwietlajmy rentgenem herezję zrównoważonego rozwoju. BTW, Ciekawe dlaczego słownik sam chciał wstawić "rozboju"...
ponad 1 rok temu / Sylwan
 
W pełni zgadzam się z tym stanowiskiem. Człowiek jest zbyt mały aby mógł wpływać na zmiany klimatu. Jeden wybuch wulkanu uwalnia do atmosfery więcej tak zwanych gazów cieplarnianych niż człowiek wyprodukował od początku swego istnienia na ziemi, a życie nadal się rozwija na tej planecie.
ponad 1 rok temu / Kwak
 
W protokołach z Kioto chodzi o możliwość handlu emisją CO2, czyli chodzi o kasę.
ponad 1 rok temu / 77
 
Jaki jest sens wydawać kupę kasy na "walkę o 2 stopnie", skoro pozytywny efekt tej inwestycji będzie ŻADEN? Dlaczego żaden? Bo nawet zakładając że temperatura trwale rośnie (a nie: cyklicznie się waha), nawet zakładając że przyczyną jest wzrost stężenia CO2 (a nie: inne czynniki, których skutkiem jest wzrost temperatury i wzrost stężenia CO2), nawet zakładając że to człowiek (a nie np. wulkany) emituje najwięcej CO2 - to wdrożenie propozycji ekologistów nie spowoduje zmniejszenia emisji CO2 na tyle, by temperatura przestała rosnąć. Przy powyższych założeniach, aby temperatura przestała rosnąć, ludzkość musiałaby cofnąć się w rozwoju do poziomu średniowiecza. A na to ludzkość się nie zgodzi. Dlatego zamiast marnotrawić pieniądze na działania które nie przyniosą pozytywnych efektów, lepiej przeznaczyć je na coś pożytecznego, albo ściągać mniej podatków. Ale tego nie zrozumie ktoś kto jest kolejnym ekologistą opłacanym przez Sorosa i jemu podobnych pasożytów.
ponad 1 rok temu / do JK
 
Warto zamieścić link do tych badań z podaniem donatorów. A pewnie okaże się, że autor jest kolejnym negacjonistą opłacanym przez wielkie korporacje. Ta pozorna troska o biednych ma tylko zamydlić oczy. Jeśli "dwa stopnie" nie ma znaczenia to znaczy, że autor sam nadał sobie stopnie naukowe
ponad 1 rok temu / JK
 
Film "Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo " wyjaśnia czemu to oszustwo ma służyć. Oszuści chcą okradać społeczeństwa handlując powietrzem.
ponad 1 rok temu / Obserwator
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.