DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

„Zmiana płci” przez internet! Genderowe szaleństwo ogarneło Norwegię

„Zmiana płci” przez internet! Genderowe szaleństwo ogarneło Norwegię

To jest historyczna propozycja, o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, lecz osoby indywidualne – powiedział norweski minister zdrowia. Na mocy uchwalonej specjalnej ustawy będzie można to zrobić w osiem minut. Jedyny wymóg, to ukończenie 16. roku życia.

 

Wcześniej, aby to zrobić, należało przeprowadzić szereg badań, rozpocząć terapię hormonalną, zacząć przyjmować leki i przebyć kilka jak nie kilkanaście trudnych operacji plastycznych. O zmianie decydował też w ostateczności lekarz, a nie pacjent. Teraz za pomocą strony internetowej będzie można to zrobić w 8 minut. Jedynym wymogiem jest ukończenie 16. roku życia – donosi portal polishexpress.co.uk. Z podjętej decyzji będzie się można wycofać.


 „To jest historyczna propozycja, o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, lecz osoby indywidualne” – powiedział norweski minister zdrowia.

 

Co trzeba zrobić aby rozpocząć procedurę tzw. zmiany płci? Wystarczy zalogować się do systemu, potwierdzić swoje dane osobowe i rozpocząć edycję profilu. Resztą zajmie się urząd, który zadba o zmianę na wszystkich dokumentach, które posiada osoba zmieniająca płeć.

 

Norwescy postępowcy chcieli obdarować prawem do zmiany płci już 7-letnie dzieci. Jak podkreślano bowiem to wieku dziecięcym rodzi się „płeć kulturowa”, dlatego warto – w opinii genderoszaleńców - już tak młodym osobom pozwolić decydować o własnej płciowości. Wygrał jednak projekt bardziej „zachowawczy”, bez wątpienia jednak tylko tymczasowo.

 

 

 

Źródło: polishexpress.co.uk

luk

 

 

 


DATA: 2016-08-17 15:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cywilizacja,materialna w tym jednocześnie kulturowa,zawsze poprawia bytowanie człowieka,dlatego ją sam tworzył od zarania czasów,gdy tylko stał się jednostką refleksyjną,rozumną i dalej dąży do poprawienia swego bytowania na ziemi.Swą duchowość,inteligencję,poświęca raczej w większości ciągłemu doskonaleniu narzędzi opanowania praw przyrody,aby jej tajemnice oraz zasoby wykorzystać do swoich celów egzystencji,życia na ziemi.Nawet wojny,które człowiek w brutalny sposób prowadzi między sobą niszcząc lub zniewalając przeciwników mają wpływ na przemiany cywilizacyjne.
ponad 2 lata temu / NN
 
Dokładnie tak, mentalny przedszkolaku, żyj w swoim świecie bajek.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Baju, baju.
ponad 2 lata temu / NN
 
Cywilizacja materialna nie zawsze poprawia bytowanie, przykład: nowoczesny sprzęt wojskowy służący do masowego zabijania. Ogólnie kraje zachodu więcej straciły niż zyskały na islamskich imigrantach, tak jest od dziesiątek lat, ale jako zaślepiony tego nie dostrzeżesz. To co piszesz jest demagogią w której cię od małego wychowywano, doskonale to zauważam. Polacy nijak nie korzystają z "dobrodziejstw cywilizacyjnych zachodu" takich jak promowanie praw zboczeńców. 500+ nie tworzy, lecz trwoni dochód narodowy, gdyż jest "na kredyt", znowu pokazujesz że nie znasz podstaw ekonomii. Inna ocena może być bliższą prawdy gdy jest oparta na wiedzy a nie na ideologicznej papce którą tu od dawna spamujesz, stąd takie oburzenie że ktoś ci uświadamia prawdę. Oczywiście że seksuologia jest obsesją dla osób promujących prawa dewiantów. Widać u ciebie nawet brak podstawowej ogłady, bo gdy ktoś ci uświadamia rzeczywistość i to że jesteś niedouczony, to reagujesz wyraźnym chamstwem.
ponad 2 lata temu / do NN
 
Cywilizacja materialna rządzi się innymi prawa niż wyznania religijne i wbrew poglądom religijnym poprawia bytowanie człowieka na ziemi.Gdyby kraje zachodu nie korzystały z siły roboczej ludzi napływowych to był tego nie robiły.A to co piszę jest prawdą,trzeba to zauważać.Przecież i Polacy korzystają z dobrodziejstw cywilizacyjnych zachodu i tam doskonalonych.Widocznie dochód narodowy może tworzy socjal rozumieniu polaka(+500zł).Czy inna ocena niż mają niektórzy, nie może być bliższą prawdy,dlaczego takie oburzenie?Coś ta seksuologia jest obsesją dla niektórych.Tu widać nawet brak podstawowej okłady,bo gdy ktoś z innej strony patrzy na rzeczywistość jest dla niego niedouczony.Widać tu wyraźne chamstwo.
ponad 2 lata temu / NN
 
Tylko ślepiec uwiedziony fałszywą demagogią może nie widzieć upadku, pod naciskiem islamu, zdegenerowanej cywilizacji zachodu. Dlatego opowiadasz bajeczki o "asymilacji islamu" (od kiedy to narastająca fala zamachów może być nazwana "pożytecznymi" i "asymilacją"?), czy bajeczki o "tworzeniu dochodu narodowego" (od kiedy to branie socjalu tworzy dochód narodowy?). Doucz się o podstawowych zasadach ekonomii i islamu, a dopiero potem zabieraj głos. Unikniesz kompromitacji swoją naiwnością i ignorancją. No i niby dlaczego będący większością niewinni ludzie (normalne kobiety w przebieralni) mają być dyskryminowani przez jednostki o chorych upodobaniach seksualnych (transseksualiści czy inni transwestyci)? Na to nikt rozsądnie myślący nie wyrazi zgody. No chyba że sam należysz do takowych dewiantów i dlatego twój punkt widzenia jest jaki jest?
ponad 2 lata temu / do NN
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.