DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pedofilia?To w co najmniej 80 % przypadków efekt homoseksualizmu.I tym się należało na poważnie zająć.Przede wszystkim w trybie natychmiastowym usunąć z wszelkich posług kapłańskich wszystkich homoseksualistów.Nie bacząc nawet na tytuły, godności i statusy profesorskie!Precz z tą zarazą z Kościoła Katolickiego raz na zawsze.Niech zostanie kilku,kilkunastu na dekanat,ale niech to będą ludzie boży,wierzący,wypełniający posługę kapłańską w imię Jezusa Chrystusa.Powrót do tradycji, jako konieczny i niezbędny element naprawy Kościoła.Obowiązkowy strój kapłana we wszystkich aspektach życia,co najmniej koloratka.Wstydzi się?To niech spada mówiąc językiem młodzieżowym.Dość spoufalania się i towarzyskich imprez na plebaniach. Jest tak wiele do naprawienia,że nie sposób w kilku zdaniach opisać.Zła formacja w seminariach i całkowity jej brak w dalszym życiu kapłańskim.Zmiany także muszą nastąpić w kuriach,w sprawach administracyjnych,braku pomocy proboszczom.
ponad 1 rok temu / Maryna
 
Jeśli ten szczyt prowadzili duchowni tacy jak kard. Blaise Cupich, to należy wątpić, czy został tu obroniony interes Kościoła. Bo komu służy ten kardynał, kiedy posyła na badania psychiatryczne kapłana odważnie potępiającego grzech sodomski? Na pewno nie Kościołowi. Módlmy się za wszystkich naszych ojców duchownych, którzy weszli w pakt z sztańską masonerią i całym tym grzesznym światem.
ponad 1 rok temu / krisbac
 
JEDNORAZOWE napomnienie powiązane z długą i ciężką pokutą. A w razie recydywy - won ze stanu kapłańskiego, nawet, gdyby ta ekspulsja miała dotyczyć 50% duchowieństwa. Dla Eminencji i Ekscelencji ZERO taryfy ulgowej!!!
ponad 1 rok temu / Anna
 
też tak uwazam, ze homoherezja w sutannach to zaraza i wilki w owczej skorze. demoralizacja, skandal... to wołanie o pomstę do nieba.. oby jak najszybciej... ona przyszła, trzeba się o to modlić usilnie...
ponad 1 rok temu / dedar
 
Np cóż, Papież by Nam z pewnością dał - ODPOWIEDŹ!!!
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Boże zlituj się nad Swoją owczarnią. Wilki w owczej skórze nas szarpią i kąsają powodując rozpierzchanie się stada. Kościół Twój Święty, a nasza Matka potrzebuje świętych Pasterzy. Prosimy, daj nam Ich Panie.
ponad 1 rok temu / Maria
 
Jak nie będzie zmian w Kodeksie Prawa Kanonicznego, i Katechizmie Kościoła Katolickiego - to znaczy, że góra urodziła mysz albo "weszkę"
ponad 1 rok temu / ks proboszcz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.