Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Złe to czasy, gdy miłość do ojczyzny definiowana jest jako faszyzm


Czasy, w których żyjemy trochę zakazują nam pięknego różnienia się od siebie. To nie demagogia. To realne postrzeganie świata, w którym miłość do Ojczyzny bywa definiowana jako faszyzm - mówi Tomasz A. Żak. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Kultura TAK!


DATA: 2018-11-12 07:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W związku z obchodami Święta Niepodległości i wieloma spotkaniami należałoby poprosić dziennikarzy może red. Pośpieszalskiego ,red. Bałembowskiego aby zrobili program z historykami i językoznawcami na temat jak ewoluowało pojęcie hitleryzm< w kontekście walki o PRAWDĘ HISTORYCZNĄ i systemowe manipulacje i prowokacje. Ciągłe wmawianie nam przez media poczucia bezpieczeństwa i dobrostanu WYJAŁAWIA UMYSŁY wielu i powoduje, że błędne pojęcia zaśmiecają język polski i myślenie po polsku. To jest prawdziwa kultura i dążenie do tego aby naród mógł WZAJEMNIE SIĘ ROZUMIEĆ. DOKŁADNIE.
8 miesięcy temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.