DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Druga Wenezuela! Wszyscy będziemy niedługo milionerami.
7 miesięcy temu / Dzięki pisowco
 
Ileż to razy ukradziono mi oszczędności bezkarnie i bez kosekwencji? Np.taki Balcerowicz przebił wszystkich. Za dom po kilku latach kupiłam lodówkę. Cóż robić, nie mam smykałki do interesów.
9 miesięcy temu / panda
 
NBP i Konstytucja ma jedno jedyne zadanie czyli pilnowanie by rząd, samorządy i rodziny się zadłużały. Dla przypomnienia mamy 1 bln pln długu "państwowego" , odsetki od tej sumy to ok 45 mld pln rocznie, miasto Warszawa ma 5,5 mld pln długu odsetki od tej sumy to ok 100-250 mln pln rocznie i do tego dodaj Drogi Czytelniku Twoje zadłużenie i odsetki. Pracujemy na kogoś. Zapytaj redaktora Michalkiewicza na kogo...
9 miesięcy temu / Pejot
 
Pamiętam jednego roku wielki śnieg padał padał jeszcze raz padał. Wszelkie media ostrzegały że jak to stopnieje to będzie powódź, że hej. Śnieg stopniał w krótkim tempie a powodzi nie było. Pamiętam również jak była susza wszelkie Media trąbiły tydzień opadów może uzupełnić braki wody. Deszcz padał 3 dni i były powodzie. Rozumiecie jak Bóg powie wodzie że ma być sucha to będzie sucha.
9 miesięcy temu / Witja
 
Najlepsze jest chyba jednak to, że planuje się zwiększenie wypłaty 500+ o inflację "Waloryzacja jest ciekawym pomysłem, wartym rozważenia. Każde środki finansowe, które trafiają do rodzin, są dla nich wsparciem ? dodał Szwed" a z drugiej strony mamy to wypowiedź szefa NBP, że ponad wszelką wątpliwość nie będzie wzrostu stóp procentowych do końca 2021 roku. No najwyraźniej jest tu coś nie tak, ktoś kłamie, ktoś...okrada...??
9 miesięcy temu / Coś nie tak
 
W zasadzie, do roku 2016 inflacja była na poziomie stałym pokazuje to wykres CPI. To, że wskaźnik ten zaczął uciekać - to fakt. Największym problemem nie jest to, że ceny rosną. Proszę popatrzeć szerzej, w ujęciu geopolitycznym. Spada nasza konkurencyjność na rynkach międzynarodowych. Przy niskich cenach w kraju mogliśmy zapewniać produkcję czy usługi w krajach ościennych. Dam przykład: warsztat w Polsce naprawia urządzenie, które nowe kosztuje 100 euro. Naprawę wykonuje za 30 euro. Te 30 euro jest zbyt małą kwotą, by przedstawiało jakąś wartość dla Niemca czy Belga i tam nie opłaca się wykonywać takich napraw, bo z tego nie będzie na chleb. W 2016 roku, gdy ceny były niższe, za te 30 euro Polak mógł kupić znacznie więcej niż dziś. Wraz ze wzrostem cen i wyrównywaniem ich do "średnich w Europie" coraz mniej i jemu będzie opłacało się prowadzenie napraw, bo będzie musiał spędzać o wiele więcej czasu na pracy lub zwyczajnie nie zarobi na chleb...
9 miesięcy temu / m
 
Aj waj- jak za Tuska pieniądze grabili złodzieje , dług rósł jak szalony a Polacy grzebali po smietnikach to szanowny redaktor szat nie rozdzierał...
9 miesięcy temu / Lustro
 
pieniądz ma dotąd wartość dopóki w kraju jest pokój a ludzie mają wewnętrzne przekonanie,że pieniądz ma wartość;pieniądz to również kwestia psychologiczna a nie tylko ekonomiczna.
9 miesięcy temu / marek
 
Najukochanszy Pan Bóg stworzył świat z niczego- bankierom to pomogło wpaść na genialny pomysł jeśli chodzi o pieniądz. - jednak ostatnie słowo i tak należy do Trójjedynego.
9 miesięcy temu / Ambroży
 
Doradzam by się nie martwić dobrami doczesnymi. Proszę przeczytać Ewangelię Mateusza i wierzyć, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim.
9 miesięcy temu / Second
 
Kiedyś bolszewicy "rozkułaczali" bardziej gospodarnych rolników.Dzisiaj stopniowo "rozkułaczą" oszczędnych polaków.Metoda ta sama.
9 miesięcy temu / paril
 
Czyli po prostu: system grabieży prywatnych pieniędzy.
9 miesięcy temu / TOP
 
Doradzam kupowanie fizycznych kruszców. Oczywiście w niewielkich ilościach ale systematycznie. Papier już wielokrotnie udowodnił że ostatecznie jest tylko na rozpałkę albo makulaturę. Pieniądz elektroniczny to juz w ogóle szkoda pisać - nawet na rozpałkę nie będzie! A poza tym warto mieć broń aby byłe chłystkowi nie oddać potem tego kruszcu czy ostatniej konserwy.
9 miesięcy temu / Jot
 
Więcej takich artykułów!
9 miesięcy temu / Cava
 
Do wyborów prezydenckich jazda na pełnym gazie w betonową ścianę. Potem? A choćby i potop.
9 miesięcy temu / Dron
 
Powodem inflacji jest kreacja kredytów bezgotówkowych przez system bankowy.czyli tworzenie kredytów zapisem elektronicznym z niczego z powietrza atmosferycznego.W istocie jest to kradzież fałszerstwo wartości pieniądza.Żeby wszystko dobrze funkcjonowało depozyt klienta powinien być ściśle powiązany z kredytem np. depozyt na rok czasu kredyt na rok czasu. Udzielanie kredytów z pieniędzy na rachunkach ror to jakiś absurd a nawet cud bank z tego udziela kredyt pomimo że za chwilę klient wypłaca te pieniądze w takiej czy innej postaci.
9 miesięcy temu / tom
 
Czyżby próba przyłączenia się Konfederacji do lewaków? To samo mówią. Zaproscie eksperta Rostowskiego, "ni ma piniedzy". Są, a jak Bóg pobłogosławi to i będą.
9 miesięcy temu / Second
 
Mówicie tak jak lewacy. Boli was pomoc dla rodzin z dziećmi. Wszyscy, którzy są przeciwko rządowi mają te same argumenty. Niedawno była to pietruszka, w czeskiej masło, a teraz przekazem tygodni jest inflacja. Nie bójcie się o mamone. Jutro może przyjść Mesjasz Bóg.
9 miesięcy temu / Second
 
Ponadto wzrastają również wpływy do budżetu z podatków, ponieważ wraz ze wzrostem cen wzrasta również VAT. Wobec tego to co dają jednym odbierają innym, tym najbiednieszym. Nic w przyrodzie nie ginie.
9 miesięcy temu / marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.