DZIŚ JEST:   20   MARCA   2019 r.

Św. Wolframa
Św. Herberta, pustelnika
 
 
 
 

Ziemkiewicz o „paradzie równości”: dziwadła, które czują się od nas lepsze

Ziemkiewicz o „paradzie równości”: dziwadła, które czują się od nas lepsze
fot. Sebastian Kocon/FORUM

9 czerwca na ulice Warszawy wyszli przedstawiciele organizacji homoseksualnych, by promować związki jednopłciowe. W ostrych słowach do tego wydarzenia odniósł się publicysta Rafał Ziemkiewicz.

 

Uznał on, iż akcje przeprowadzane przez ruchy LGBT czy „walki z homofobią” idą w kierunku „epatowania (…) swą odmiennością i prowokowania”. „Wszechobecna obscena, parodiowanie strojów liturgicznych czy przekręcenia na transparencie sławnego patriotycznego cytatu Romana Dmowskiego (…)” – wyliczył w felietonie Ziemkiewicz.

 

Pisarz nie ma wątpliwości, że podczas tego rodzaju parad, homoseksualiści okazują wyższość heteroseksualnej większości. „Jednym słowem, nie jest to żadna >parada równości<, tylko >parada wyższości<. Jesteśmy dziwadłami, ale dumnymi z siebie i rozzuchwalonymi, i czujemy się od was, heteryków, lepsi” – napisał.

 

W opinii Ziemkiewicza, większość paradujących nie była nawet homoseksualistami. A celem ich działań była destrukcja panującego porządku. „Założyłbym się, gdyby było jak sprawdzić, że większość, i to zdecydowana, paradujących nie była wcale homoseksualistami, za to utożsamia się z hasłami lewicy: zniszczmy wszystko, co było, żeby na gruzach zbudować >nowy wspaniały świat<” – czytamy.

 

 

Źródło: interia.pl

ged


DATA: 2018-06-17 20:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ma pan racje. Żadnej równości. Mogą mnie nazywać gorszym, moga mnie nazywać zacofanym, "podludziem", czym chca, ale nigdy równym z homo!
9 miesięcy temu / homo sapiens
 
No tak, na tym forum przyznałaś że twój ideał to mordowanie niewinnych nienarodzonych dzieci, widać więc że stoisz po stronie patologii za którą nikt normalny nie tęskni.
9 miesięcy temu / do ale kwik
 
Ogórki raczej nie posiadają praw obywatelskich
9 miesięcy temu / ala wilk
 
:)lecz możliwe jest, iż skoro po prostu nie lubię ogórków zostanę zdiagnozowany jako cucumisofob (a więc cierpiący na poważne zaburzenia psychiczne) i poddany przymusowej terapii farmakologicznej?
9 miesięcy temu / szpulas11 do oja
 
przypisujesz innym swoje wizje? to nadużycie i manipulacja
9 miesięcy temu / oj do szpulas11
 
Jeśli ktoś innych nazywa homofobami, islamofobami itd to jest jasne, iż w przyszłości(możliwie nieodległej) zamierza tych innych przymusowo(z polecenia sądu) leczyć psychiatrycznie. Elektrowstrząsy i odpowiednie leki a zwłaszcza wieloletni, najlepiej dożywotni kończący się miłą eutanazją, pobyt w domach bez klamek może rozwiązać problem innych.
9 miesięcy temu / szpulas11
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.