Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Zgubne skutki rewolucji w Kościele. Gdzie szukać źródeł kryzysu i dróg wyjścia? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nie można nie dostrzec, w jak trudnej sytuacji znalazł się Kościół. Niestety, wśród powodów tej zaistniałej, dramatycznej kondycji, są nadużycie seksualne, jakich dopuszczali się niektórzy duchowni. Gdzie szukać źródeł kryzysu i dróg wyjścia z niego? O to zapytaliśmy na Rzymskim Forum Życia 2019 katolików zaangażowanych w życie Kościoła.

 

 


DATA: 2019-09-05 08:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tam gdzie jest Papież - tam też jest Prawdziwy Kościół Chrystus - Pana doczesności i wieczności i wszystkich bytów widzialnych i niewidzialnych. Więcej zaufania w asystencję Ducha Świętego,którego mocy nic się nie równa a który prowadzi Kościół i nie pozwoli mu zejśc na manowce mogą odpaśc tylko niektórzy ludzi ale na własne życzenie - albowiem,jest przyobiecane że bramy piekielne go nie przemogą!!!
5 miesięcy temu / t
 
Filmików w sieci nie oglądam tekstu oczekuję. Ale gdzie szukać? W Bogu szukać. Gdzie indziej?
5 miesięcy temu / czloax
 
BO WAŻNE JEST CZYSTE, NIESKAŻONE SŁOWO BOŻE CZYLI TO CO ZAPISANO W CZTERECH EWANGELIACH. Zważywszy jakie opłakane owoce przyniósł Sobór Watykański II nie zamierzam nic ? co z nim jest związane ? czytać. Jak to powiedział pewien mądry kapłan, należy czytać i stosować się do wszystkich dokumentów kościelnych sporządzonych przed A.D. 1958. W prawach cywilnych i karnych też należy wrócić do tego przed A.D. 1958.
5 miesięcy temu / panMarek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.