DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


czy warto jest mówić o 15 osobach niezrównoważonych emocjonalnie? że szli ulicą w anglii to my mamy o tym mówić w warszawie?
4 dni temu / nina
 
Jeśli Rafałek zostanie prezydentem, nas czeka to samo
4 dni temu / Syk
 
@abc''lewicową metodą odwracania znaczeń'' - w metodzie odwracania pojęć celuje szatan - mistrz kłamstwa. Lewizna tylko naśladuje swego mistrza.
4 dni temu / WWW
 
Sami pokazują jak nisko upadli i jeszcze lewicową metodą odwracania znaczeń słów nazywają to "dumą". W sumie strasznie żałosny to widok.
4 dni temu / abc
 
Jeden z sodomitów trzyma plakat ze znakiem Solidarność, tylko, że zamiast polskich barw, mała flaga w słowie ma tęczę...racja kompletne upodlenie człowieka.
4 dni temu / Dariusz
 
Fuj
4 dni temu / Kinga
 
No juz chyba niżej nie da sie upaść. Bardzo duzo powiedzieli w ten sposob o sobie. Na poczatku Bog byl w centrum, potem człowiek oswiecony ze swoim rozumem a teraz miejsce rozumu zajely genitalia juz nawet czlowieka tam nie ma jest tylko pornografia. Jesli zapsucie i perwerska sa miara postępu to gratuluje Europa Zachodnia osiagnela swoj szczyt. Mordor....
4 dni temu / Ana
 
Ecce homo. Jak nisko upadłeś człowieku. Zamiast wzrastać w swojej istocie, kierując się ku duchowym wyżynom, są tacy co wolą nurzać się w szambie. Najgorsze jednak jest to, że chcą w nim ubabrać najmniejsze i najbardziej niewinne istoty, czyli już trzy, czteroletnie dzieci. Czy tego chce RPO, zaskarżając ustawy samorządów? Czy chce aby taka obrzydliwa dzicz chodziła polskimi ulicami i deprawowała dzieci. Czy taki człowiek, nie jest równie obrzydliwy i podły. Czy wolność ma polegać na ohydzie i manipulowaniu najmniejszymi i najbardziej bezbronnymi? Czy mamy prawo dopuścić do tego? Czy sodomia ma być normą? Czy mamy dopuścić żeby zboczenia wyznaczały nowe kierunki zachowań? Nie ma czegoś takiego jak różne normalności. Jeżeli ja jestem normalny, to dewiacja musi być nienormalnością! I to dewiant musi zmienić postępowanie i dostosować się do normy! Bo jeżeli oni się nie zmienią, a my będziemy milczeć, to zrobią z nas i naszych dzieci dewiantów. I oto im właśnie chodzi.
4 dni temu / taki 1
 
Stare dziady pomalowane szminką, no nie wytrzymie... hahah
4 dni temu / Ann
 
Cóż powiedzieć..... no dzicz po prostu.
4 dni temu / Grzegorz Mikler
 
Lewica rządzi! Oto jej standardy!
4 dni temu / Paweł K.
 
Tak bedzie wygladala Polska Trzaskowskiego. Nikt w takim szambie nie ulokuje inwestycji. ISLAM PRZEJMIE KONTYNENT. ??? KALIFAT SIE SZYKUJE Z PRAWEM SZARIATU.
4 dni temu / retro
 
Wszyscy, którzy tak wzywają do głosowania na Dudę, bo to niby gwarancja normalności, są w błędzie. Nawet za Dudy i PiS-u u nas będzie to samo, tyle że nieco później. Żabę trzeba gotować powoli. A na dodatek, niezależnie od prezydenta, bo PO i Trzaskowski też pewnie są za realizacją nieuprawnionych żydowskich roszczeń majątkowych, oddadzą 300 mld dolców różnym żydowskim fundacjom. Tak że będziemy żyli nie tylko w zboczonym matriksie, ale i bez kasy. Z Panem Bogiem.
4 dni temu / Stefan
 
Londynska mlodziez m? skąd brać przykład...
5 dni temu / Kiwi
 
Obrzydliwe !
5 dni temu / Monika
 
Te zboki niosą logo Solidarności !
5 dni temu / Gość
 
"Ci są źródłami bez wody i obłokami wichrem pędzonymi, których czeka mrok ciemności. Wypowiadając bowiem słowa wyniosłe a próżne, uwodzą żądzami cielesnymi i rozpustą tych, którzy zbyt mało odsuwają się od postępujących w błędzie. Wolność im głoszą, a sami są niewolnikami zepsucia. Komu bowiem kto uległ, temu też służy jako niewolnik." Biblia Tysiąclecia II, 2p 2, 17-19
5 dni temu / Gość
 
Kurde, co nas czeka... Rafał, ratuj!
5 dni temu / Tom Bombadil
 
Wciąż głosujcie na Rafała T.Tak będziecie mieli.
5 dni temu / Alan
 
Oto człowiek???Można niżej upaść? Nie ma już ratunku dla tej złajdaczonej Europy, nie zostanie tu kamień na kamieniu.
5 dni temu / Paulus
 
Dalej się obrażajcie na wybory.
5 dni temu / Luk
 
na trzecim zdjęciu od góry użyte zostało logo Solidarności z tęczową flagą, o ile dobrze widzę. To chyba podstawa do pozwu o bezprawne użycie symbolu?
5 dni temu / Samanta
 
Zero tolerancji dla zboczeń wszelkiej maści. Zero!
5 dni temu / Zuu
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.