DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Zgorszenie w Londynie. Obsceniczny marsz „weteranów ” LGBT [UWAGA: SZOKUJĄCE ZDJĘCIE]

Zgorszenie w Londynie. Obsceniczny marsz „weteranów ” LGBT [UWAGA: SZOKUJĄCE ZDJĘCIE]
fot. Simon Dawson / Reuters / FORUM

Ulicami Londynu przeszedł marsz z okazji 50. rocznicy powstania Gay Liberation Front. Podczas imprezy „weterani” ruchu LGBT+ prowadzili na smyczach skąpo odzianych młodszych aktywistów.

 

Dwunastu aktywistów z Gay Liberation Front (Front Wyzwolenia Gejów) nazwanych przez BBC „weteranami” maszerowało w Londynie z okazji 50. rocznicy powstania tego ruchu. Podążyli trasą zwykle wybieraną w brytyjskiej stolicy przez Paradę Równości, która została w tym roku odwołana z powodu koronawirusa. „Weterani” brali udział w tego typu wydarzeniach od ich początków.

 

Pochód nie miał jednak charakteru zwykłego przemarszu osób wspominających swoje polityczne zaangażowanie sprzed dekad, gdyż towarzyszyły mu gorszące sceny. Przedstawiciele ruchu LGBT prowadzili na smyczach młodych aktywistów.

 

fot. Simon Dawson/Reuters/FORUM

  

 

 

Źródło: dorzeczy.pl / Twitter.com

PR

 

***

 

Informacje o prawdziwych celach ruchu LGBT+ są konsekwentnie cenzurowane przez gigantów mediów społecznościowych. W sobotę 27 czerwca serwis YouTube usunął wyprodukowany przez portal PCh24.pl film „Ich prawdziwe cele” ukazujący strategię i ostateczne cele społeczno-politycznego ruchu LGBT+. Film dostepny jest na platformie VOD.

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-06-30 16:14
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

czy warto jest mówić o 15 osobach niezrównoważonych emocjonalnie? że szli ulicą w anglii to my mamy o tym mówić w warszawie?
6 miesięcy temu / nina
 
Jeśli Rafałek zostanie prezydentem, nas czeka to samo
6 miesięcy temu / Syk
 
@abc''lewicową metodą odwracania znaczeń'' - w metodzie odwracania pojęć celuje szatan - mistrz kłamstwa. Lewizna tylko naśladuje swego mistrza.
6 miesięcy temu / WWW
 
Sami pokazują jak nisko upadli i jeszcze lewicową metodą odwracania znaczeń słów nazywają to "dumą". W sumie strasznie żałosny to widok.
6 miesięcy temu / abc
 
Jeden z sodomitów trzyma plakat ze znakiem Solidarność, tylko, że zamiast polskich barw, mała flaga w słowie ma tęczę...racja kompletne upodlenie człowieka.
6 miesięcy temu / Dariusz
 
Fuj
6 miesięcy temu / Kinga
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.