DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Poza tym można być w Unii Europejskiej nie będąc jej członkiem. Przykład Rosji która ma więcej zależności z UE niż my a w niej nie jest.
4 dni temu / o
 
Według mnie przykład brytyjski pokazuje że samo opuszczenie Unii to nie koniec kłopotów. Dlatego powinno się jasno określić który z dwóch kierunków jest zły. Moim zdaniem ten narzucany przez UE który zniszczy demokrację, wolne wybory i inne dotychczasowe osiągnięcia. M.in to że czyniąc sobie niewolników w istocie składki wplacane do UE nie będą miały wogole przełożenia na to co się otrzymuje. Tylko wtedy gdy się już uzna UE generalnie za coś złego to nie będzie można zbytnio nic zrobić bo nie będzie takich mechanizmów. Titanic sięgnie dna i tyle.
4 dni temu / o
 
Poza tym uważam, że unię europejską należy opuścić...
5 dni temu / Kasandra
 
Drogi @Dawidzie, znany egzorcysta zwykł mawiać: jak szatan chce się dobrać do człowieka, to czyni to zwykle na trzy sposoby: stołek - czyli oferuje mu władzę, worek - czyli oferuje mu pieniądze lub rozporek. Mi brukselskie worki z pieniędzmi nie są do niczego potrzebne i nie będę uchylał drzwi złemu. Nawet, gdy wychodzisz z założenia, ze to i tak bezcelowe. Wychodzę z założenia ora et labora.
5 dni temu / Michał
 
Ja stawiam taką tezę, że Soros wcale nie dorobił się na giełdzie, lecz giełda była narzędziem do ukrycia transferu powierzanych mu pieniędzy. Dlaczego? Bo jeśli na giełdzie zawierana jest transakcja, to zawsze są dwie strony - kupujący i sprzedający. Jeśli np. ja dam ofertę, że kupię dziś dolara po złotówce i transakcja ulegnie zawarciu - to mamy do czynienia ze zwykłym transferem pieniędzy. A on na takiego bystrzachę nie wygląda, bo cały czas obraca się w oparach kłamstwa i absurdu, uważając się ponoć za boga.
5 dni temu / Michał
 
Widzę że @Dawid liczy na czipa dla kasty rządzącej. Oby się nie przeliczył. Możesz znaleźć się w grupie goim/hebr. bydło/
5 dni temu / radek
 
@Dawid dla niektórych wartości warto nie tylko narazić się na śmieszność ale nawet oddać życie. Udowodniły to całe pokolenia Polaków i niezliczone rzesze świętych. Ale obawiam się że w tym momencie nie jesteś w stanie tego zrozumieć.
5 dni temu / Polka
 
A czy UE nie chce zmusić Polski do zniesienia niewolnictwa? Dziś tak postawione pytanie brzmi absurdalnie, prawda? Swego czasu w USA też toczyła się o to dyskusja. Świat i zmiany społeczne idą do przodu. U nas nastąpią tak czy inaczej. Pytanie brzmi czy warto tracić bezproduktywnie energię na - i tak skazane na niepowodzenie - próby ich blokowania i narażać się na śmieszność.
5 dni temu / Dawid
 
Obrzydliwe to wszystko ale bagno.
6 dni temu / Nick
 
Wartości europejskie to nowa forma tego co było po rewolucji komunistycznej. Wtedy to komunizm był wartością najważniejszą. Lenin, Marks w istocie zawsze dążyli do rządzenia całym światem poprzez rządy ponadnarodowe. Natomiast jako że chodzi o rządy światowe to jasne że wartości europejskie muszą przejść przemianę na wartości uniwersalne bo nie wszyscy są gotowi takowe przyjąć jako swoje.Dlatego sporo w tym obłudy,niejasnych ukrytych celów.
6 dni temu / o
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.